Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135883 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #440 : 03 Mayıs 2020, 20:59:25 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #441 : 03 Mayıs 2020, 21:27:05 »
Uzaylilar demisken bizim Serkan nerelerde?

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #442 : 10 Mayıs 2020, 00:58:01 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #443 : 10 Mayıs 2020, 14:05:42 »
Uzun zamandır araştırdığım spiritüalizm konuları, ölüm ve ötesi, ölüme yakın deneyimler yaşayanların anlattıkları, ezoterik bilgiler, dini bilgiler vs bir noktada dünya dışı varlıklarla kesişiyor. Aslında hepsi aynı şeylerden bahsediyorlar. Yaratım kademe kademe (boyut). Biz alt kademedeyiz. Her kademede, daha alt kademelerdekileri yukarı çıkarmaya yardım etmekle görevli varlıklar var. Bu görevlerinin yerine getirdiklerinde daha yüksek seviyeye ulaşıyorlar. Sürekli eğitim ve gelişmeden bahsediliyor. Amaç hep daha üst seviyeye yükselmek ve yolun sonunda çıktığımız kaynağa (yaratıcıya) ulaşmak.

İlginçtir hepsi uyanıştan, uyanış gününden bahseder. Kıyamet, yani ayağa kalkma, doğru ve yanlışın birbiriden net olarak ayrılacağı, gerçeğin ortaya çıkacağı uyanış günü...

Uzaylılar konusunu saçma bulan çok insan var. Olmaz öyle bir şey diyenler vs. Aşağıdaki videoda yaşadıklarını anlatanlarla benzer şeyleri yaşadıklarını söyleyen ve dünyanın farklı bölgelerinde birbirlerinden habersiz yaşayan insan sayısı da hiç az değil!

Error 404 (Not Found)!!1
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #444 : 10 Mayıs 2020, 14:22:46 »
... Aslında hepsi aynı şeylerden bahsediyorlar. Yaratım kademe kademe (boyut). Biz alt kademedeyiz. Her kademede, daha alt kademelerdekileri yukarı çıkarmaya yardım etmekle görevli varlıklar var. Bu görevlerinin yerine getirdiklerinde daha yüksek seviyeye ulaşıyorlar. Sürekli eğitim ve gelişmeden bahsediliyor. Amaç hep daha üst seviyeye yükselmek ve yolun sonunda çıktığımız kaynağa (yaratıcıya) ulaşmak...

+1 altına imzamı atıyorum... Aslında insanlığın bir numaralı gündem maddesi bunlar olmalı. Derinlemesine düşününce, ne kadar boş işlerle uğraştığımızı insan daha net anlıyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #445 : 12 Mayıs 2020, 12:15:43 »
İlk videoda UFO ve Uzay Bilimleri Araştırmacısı Haktan Akdoğan ve Araştırmacı-Yazar Erhan Kolbaşı'nın katıldığı Öteki Gündem programlarından biri var. Videoda İran'da görüldüğü iddia edilen UFO filosundan bahsettikleri bir bölüm var. İran'da havada bir cisim görülüyor ve uçaksavar silahları ateş açıyor. İran konuyla ilgili insansız hava aracına ateş açtıklarını vs açıklayarak olayı örtbas etti deniyor. Ateş açıldktan sonraki görüntülerde havada parlayıp sönen ışıklar görünüyor. UFO ve Uzay Bilimleri Araştırmacısı Haktan Akdoğan "burada aşağı yukarı 20-25 tane, sağa sola zig zaglar yaparak değişik formasyonlar içinde hareket ediyorlar. " diyor. Küçümseyici ifadelerle " uçaksavarlar oraya ateş ediyorlar su tabancalarıyla" diyor.

Error 404 (Not Found)!!1

Ancak ben videoyu izlediğimde, konuşmalarıyla bu konuda ülkemizde kendisinin uzman olduğu izlenimi veren UFO ve Uzay Bilimleri Araştırmacısı Haktan Akdoğan gibi sağa sola zig zaglar çizen ufolar göremedim. Uçaksavar mermilerinin havada tipik patlamalarını ve oluşturdukları dumanı gördüm sadece!

Error 404 (Not Found)!!1

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #446 : 12 Mayıs 2020, 13:01:25 »
Videoyu 1:04 durdurun. Ufoyu ozaman görebilirsiniz

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #447 : 12 Mayıs 2020, 14:36:34 »
Videoyu 1:04 durdurun. Ufoyu ozaman görebilirsiniz

??? ???

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #448 : 12 Mayıs 2020, 16:03:17 »
Toplarin havada bir araya gelmeleri ucan dairenin seklini andiriyor 1:04 dakikada.

Fenayim biliyorum.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #449 : 12 Mayıs 2020, 16:28:11 »
İkinci videoda bir ufodan bahsedilmiyor. Onu sadece uçaksavar mermilerinin patlamalarını göstermek için ekledim. Ufo konusu birinci videoda.