Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 137702 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Uzaylı otopsisi! Taramaları canlı yayınladılar, Meksikalı ekipten bir bomba iddia daha...

Meksika Kongresi'nde 'dünya dışı' olduğunu iddia ettikleri canlıların kalıntılarını sergileyen araştırmacılar şimdi de buldukları uzaylılardan birinin öldüğünde hamile olduğunu iddia ediyor.
Haberin Devamı

UFO meraklısı Jaime Maussan geçtiğimiz hafta 'Clara' ve 'Mauricio' adını verdiği iki cansız bedeni Meksika Kongresi'nde sergiledikten sonra kalıntıları 'insanlık tarihinin en önemli keşiflerinden biri' olarak nitelendirmişti.

Bilim dünyası bulgulara ikna olmayıp keşfi 'asılsız' ve 'aldatmaca' olarak nitelendirse de Maussan ve ekibi bulguların farklı parçalardan oluşan bir beden olmadığı, 'tam bir organik varlık' olduğu konusunda ısrarlı.

TARAMAYI CANLI YAYINLADILAR: UZAYLI ÖLDÜĞÜNDE HAMİLEYDİ
Meksika'nın Huixquilucan kentindeki Noor Kliniği'nde projede görevli teknisyenler ve bilim insanları tarafından yapılan taramaları Youtube kanalı üzerinden canlı yayınlayan Maussan ve ekibi yine tartışma yaratacak açıklamalara imza attılar.

Kongrede kalıntıların röntgenlerini gösterip cansız bedenlerin birinin içinde 'yumurta' bulduklarını söyleyen ekip yaptıkları taramalardan sonra 'dünya dışı' olduklarını iddia ettikleri canlının öldüğünde hamile olduğunu öne sürdü.

"HER ZAMANKİ GİBİ AYNI ŞEYLERİ SUNUYORLAR"
Kongrede Maussan'la birlikte bulguları sunan adli tıp uzmanı Dr. Jose Zalce Benitez, kendilerine inanmayan bilim insanlarına meydan okuyarak "Bir milyondan fazla türle karşılaştırılan DNA testlerine dayanarak bunların şimdiye kadar tanımlanan varlıklar olmadığını söylüyoruz. İnanmayanlar kendi araştırmalarını yapabilirler" dedi.

Perulu biyo-antropolog Elsa Tomasto-Cagigao ise iddialar karşısında duyduğu hayal kırıklığını dile getirerek bulguları 'sahtekarlık' olarak değerlendirdi ve "Her zamanki gibi aynı şeyleri sunuyorlar ve eğer buna inanmaya devam eden insanlar varsa, ne yapabiliriz ki?" dedi.

Batı medyası tarama görüntülerini 'Uzaylı otopsisi' başlığı ile verdi...

KAFATASLARI KUŞLARA ÖZGÜ ÖZELLİKLER GÖSTERİYOR

Her iki elinde üçer parmağı olan uzun kafalı bedenler iki kol ve iki bacak da dahil olmak üzere insansı bir şekle sahip, araştırmacılara göre boyunları ve kafatasları daha çok 'kuşlara özgü' özellikler gösteriyor.

Sunum yapanlar ayrıca cesetlerin güçlü, hafif kemiklere sahip olduklarını ve dişlerinin bulunmadığını belirtiyor.

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/uzayli-otopsisi-taramalari-canli-yayinladilar-meksikali-ekipten-bir-bomba-iddia-daha-42332806
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #671 : 19 Eylül 2023, 15:48:55 »
MR makinesini bir zimparalasinlar :)
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2023, 15:57:17 Gönderen: Gökbörü »
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı DelKu

• DefenceTurk
  • *
  • 48
Uzaylı otopsisi! Taramaları canlı yayınladılar, Meksikalı ekipten bir bomba iddia daha...

Meksika Kongresi'nde 'dünya dışı' olduğunu iddia ettikleri canlıların kalıntılarını sergileyen araştırmacılar şimdi de buldukları uzaylılardan birinin öldüğünde hamile olduğunu iddia ediyor.
Haberin Devamı

UFO meraklısı Jaime Maussan geçtiğimiz hafta 'Clara' ve 'Mauricio' adını verdiği iki cansız bedeni Meksika Kongresi'nde sergiledikten sonra kalıntıları 'insanlık tarihinin en önemli keşiflerinden biri' olarak nitelendirmişti.

Bilim dünyası bulgulara ikna olmayıp keşfi 'asılsız' ve 'aldatmaca' olarak nitelendirse de Maussan ve ekibi bulguların farklı parçalardan oluşan bir beden olmadığı, 'tam bir organik varlık' olduğu konusunda ısrarlı.

Nadide bir fosili 1.5 litrelik pet şişesi gibi tutup  tamamen korunaksız halde mr masasına yatırıp kaldırıyorlar mı , Skywolf’ün uzaylı pastası olsa daha itinalı davranılınırdı, bu şeylerin uydurma olduğuna iyice kanaat getirdim.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #673 : 19 Eylül 2023, 19:13:36 »

Nadide bir fosili 1.5 litrelik pet şişesi gibi tutup  tamamen korunaksız halde mr masasına yatırıp kaldırıyorlar mı , Skywolf’ün uzaylı pastası olsa daha itinalı davranılınırdı, bu şeylerin uydurma olduğuna iyice kanaat getirdim.

+1

Bu olay bana başından beri gerçekçi gelmiyor. Ama bu kadar insanın neden bu kadar uğraştığını da soru işareti yaratıyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com