Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 137581 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #270 : 01 Aralık 2018, 12:26:57 »
Geçenlerde bir önceki kitabı olan Kozmik Dokunuş'u okumuştum. Şimdiye kadar en hızlı olkuduğum kitap diyebilirim. Bu alanda gayet ciddi çalışmalar yapıyor Erhan Kolbaşı. Sanal alemde sahte fotoğraflar montajlı videolar vs ile popüler olmaya yeltenen ergenler gibi değil çalışmaları. Gerçekten bilimsel olarak araştırıyor. Verilerin farklı birbirleriyle hiç alakası olmayan farklı kişiler tarafından teyit edilmesine yönelik çalışıyor. Doğrudan mantıklı sonuçlara ulaşmaya çalıyor.

Yeni kitabını merakla bekleyenlerdenim.

Bu arada, bu başlığa olan yoğun ilgiye rağmen yukarıdaki ankete sadece 9 kişi oy vermiş!  ::)
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2018, 12:28:00 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 183
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #271 : 01 Aralık 2018, 13:26:08 »
Bahsetmekte olduğunuz uzaylılar amızda, yaşamakta olan ve her gün sokakta, yolda ,işte karşılaştığımız her şey den bir haber vurdumduymazlar değil dimi? :o

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #272 : 01 Aralık 2018, 14:22:42 »
Bu bacak bacağın üzerine atıp konuşan abimizin iddia larını sırayalayalım.
1- Bu sıra dışı varlıklar önceden devletler ile ilişki kurarken bir anda fikir değiştirip bireysel temaslara karar verdiler. (Somut açık bir delil var mı? Yok..)
2- İnsanlık ile büyük temasın yaklaştığını söyledi. (açık bir kanıt var mı? Yok)
3- Şahsi olarak kendisine ulaşan binlerce vakıa hadise ve seans anlatımı olmuş. Çocukların anlatımını ekledi. ( görsel, işitsel, bize paylaştığı bir materyalden bahsetmedi.)
4- Türkiye de alıkoyma, kaçırma ve kozmik dokunuşların olduğunu söyledi. (Bilimsel kanıt ? Niye bu varlıklar bana kozmik dokunuş yapmıyor yada forumda kozmik dokunuş yaşamış var mı? Ya da nasıl dokunuyorlar .. :))
5- Bu tanımlayamadığı varlıkların insan üzerinde genetik mutasyona hazırladığını ve insanlığın buna hazır olduğunu söyledi. ( bilimsel kanıt vermedi. Yani genlerimiz ile oynayıp bizi hazırlıyorlarmış. Bakalım ilk kimin boynuzu ve kuyruğu çıkacak)
6- İnsanların değişeceğini üst düzey biliçlendirme yapılacağı ve insanları özel seçip ruhsal ibrasyona tabi tutulacaklarını ve geçişin böylece kolay olacağını söylüyor. ( Yani adam kayırma ve ırkçılık uzaylı yaşam formlarında da var. Eğer üst düzey bilinçlendirmeye layık değilsen aptal bir insan olarak kalmaya devam edeceksin)
7- Bu geçiş döneminde bir çok değişik varlık Türkye de aktif olmuş. İzlenimleri ve duyumları kendisinin tüylerini diken diken etmiş. ( Yine aynı durum. bir çok varlık ülkemize geliyor ve bu kadar hadiseye rağmen somut, net ve kesin bilimsel delil yok. Neden acaba? )
8- Ve bomba bu geçiş zor olacak. Güncellenmiş beden tipleri türeyecek. ( Benim anladığım uzaylılar ile savaşıyoruz. Yada onların güncellediği tipler ile :) )
9- Bu yaşam formları Kadınlar ile temas kurup yumurtalıkları alıp gen eklemesi yapıyorlar. ( Her teorinin bir ispatı ve neticesi olur. Bu da dünya hayatında biyolojik ve fizyolojik bir sonuç ile nihayete erer. Yani bu gen eklemesi yapıldıysa ortada yeni varlıklar olması lazım. Bu trolleri gören var mı? yada nerede saklıyorlar? Niye saklıyorlar? Peki bu trolleri kadın mı doğuruyor? Kendileri mi üretiyor? İspat ..)
10- Bu varlıklar dünyaya gelmeden kendi bulundukları ortamdan da genetik müdahale yapabiliyorlarmış. Yakında melez varlıklar bu şekilde türecekmiş. miş. (bekliyoruz)
11- Gelelim en önemli tespite.. Konuşmacı işin sonunda yüksel enerji ve REENKARNASYON dan bahsediyor. Yani İnsan ruhlarının reankarne olacağını beden değiştireceğini söylüyor. Hindistan daki KAST sistemine örfi bölgesel dini bir inanışı bize örnek veriyor. Benim anladığım (abimizin demek istediği Ruh; Bitki, Hayvan, Köle, Avam, Keşiş ve Kast bedenlerini kullanarak) en son UZAYLI olarak görünüyor.

Abiler Yukarıda 23 dk lık videosunu seyrettiğimiz Erhan Kolbaşı tamamen varsayım, söylev ve Vakıa ya göre program yapıp önümüze koyuyor kitap yazıyor. Bilimsel , ilmi hiçbir tez yok. Bir söyleşide '' Uzaylılar Taksime inse yine inanmayanlar çıkar '' dedi. Doğru böyle saplantısı olan insanlarda var ama Sizde artık şu var olduğunu iddia ettiğiniz uzaylıları bi Taksime indirin. Değil mi.
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #273 : 01 Aralık 2018, 14:41:08 »

4- Türkiye de alıkoyma, kaçırma ve kozmik dokunuşların olduğunu söyledi. (Bilimsel kanıt ? Niye bu varlıklar bana kozmik dokunuş yapmıyor yada forumda kozmik dokunuş yaşamış var mı? Ya da nasıl dokunuyorlar :))

Var tabi ki. Şahit olduğumuz UFO olayları artık bizim için çok yüzeysel kaldı.

Hocam sana niye dokun muyorlar?

Reddettiğin için, kendini kapattığın için olabilir mi?

Umutsuz vaka gibi ... yani.

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #274 : 01 Aralık 2018, 17:26:23 »
Şair söylemiş ;

Yeis(umutsuzluk) bir bataktır düşersen boğulursun..
Umuda sarıl bak ne olursun..

Bu insanların tanımlayamadığı olağan dışı hadiseleri dünya dışında değilde yaşadığımız ortamda daha yakında olduğunu düşünüyorum. Anne karnındaki çocuk aklı yerinde ve tam olsa kainatın anca ana rahmi kadar olacağını söyler bunun ötesini kabul etmez. Bu normal çünkü o kabuğun dışına çıkmamıştır. Ne zaman dünyaya teşrif eder görür ve idrak eder '' Ha bambaşka bir dünya varmış '' der kabullenir. Başlar öğrenmeye, araştırmaya, fikir üretmeye.. Yalnız buda bir yere kadar. Daha fazlası için çizginin dışına çıkması lazım, kendini aşması lazım. Dünya denen bu 2 inci kabuğuda kırması lazım.

Yani boyut değiştirmemiz lazım. Başka bir boyut. Bununda ÖLÜM ile olacağını düşünüyorum. Ki Ruh beden yükünden kurtulsun.

Bu açıdan bakarsak bahsettiğiniz şekilde umutsuz bir vaka durumundayım. Dünyaya gelirken bana sorulmadı irademe danışılmadı. Ölürken de bana sorulmuyor yine iradem dışı bir büyük hadise ile karşılaşıyorum. Başka bir irade var ki buna karar veriyor. Eğer biz insanoğlundan daha gelişmiş bir yaşam formu var ise hemen beni bulup esas benliğimin üstünde ki bu karar verici mekanizma hakkında akıtsın bilgileri zihnime.

Bakın reddetmiyorum, kapatmıyorum aksine şiddetle bekliyorum. 
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #275 : 01 Aralık 2018, 18:34:10 »
...
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2018, 07:56:16 Gönderen: Partikül »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #276 : 01 Aralık 2018, 18:41:12 »
Bunun umutla bir alakası yok! Buna inanıp inanmamanızla alakası yok! Alıkonan insanların pek çoğunun bu konuda bilgisi dahi yok ki umudu olsun.

Diğer yandan anne karnındaki çocuğun kainatın ancak anne rahmi olacağını düşündüğünü de sanmıyorum. Yaradalışına aykırı! İnsanoğlu yaradılışında zaten bilinçaltına bilgi yüklenerek hazırlanıyor! Bir bebeğin doğumdan hemen sonra annesinin kucağına verildiğinde, hemen annesinin göğsüne yönelip süt emmeye başlaması bile, tamin edemeyeceğimiz kadar bilgi ile dünyaya geldiğimizin bir kanıtı! Ancak çoğu zaman o bilgiyi getirmek için gerçekten çizginin dışına çıkmamız gerekir. Öğrenmek de belki zaten bilinçaltımıza kodlanmış bilgiyi sadece hatırlamamız için gerekli!

Ölüm ile boyut değiştirebilirsiniz. Ancak boyut değiştirmeniz için ille de ölmeniz gerekmez! Ölüme yakın deneyimler yaşayanlar da farklı bir boyuta geçip tekrar bu boyuta gelebiliyorlar. Benzer şekilde oturdukları yerden kımıldamadan, kilometrelerce uzak mesafelere gidip, gittikleri yerleri birebir tarif edenler bile var (ben birine canlı tanık olmuştum mesela).

Kolbaşı Kozmik Dokunuş kitabında dünyadışı varlıklarla temasa geçmiş insanlarla görüşmelerinden örnekler veriyor. Bu konuda daha önce bilgi sahibi olanların genel olarak tanıdığı olaylar. Uyku ile uyanıklık arası bir anda, dolayısıyla genelde yatak odasında bir anda beliren varlıklar, bu varlıkların bir ışık şeklinde kişiyi uzay aracına almaları ve orada ameliyathaneye benzer bir ortamda beden üzerinde çalışmalar yapmaları. Bu olaylar sonrası genelde bireyin fazla bir şey hatırlmaması, ancak zamanla daha fazla detayı hatırlayabilesi. Hatırladığı, bedeni üzerinde yapılan tıbbi müdahalelerin, bedeni üzerinde bıraktıkları izler ve yaşadığı acı, bazılarında bulunan implantlar vs. Bunları belirten insanların birbirlerinden tamamen bağımsız ve alakası olmaları vs bütün bunlar söylenenlerin doğruluğunu ortaya koyuyor!

Temas kuranların bazılarının anlatımlarında belirttikleri şekilde ışık şeklinde duvalardan ve pencerelerden geçerek uzay aracına yükselmeleri, Kolbaşı'nın mantık çerçevesinde yorumuna göre frekans değişikliği ile mümkün olabilir. Şu meşhur Philadelphia Deneyi deneyinde koca bir savaş gemisini bir noktadan farklı bir noktaya ışınlamak gibi! Moleküler transformasyon için frekans aralığını değiştirmek... Ya da bazılarında astral olarak.

Kolbaşı, Türkiye'de yaşanan olayları anlatarak yorumlamaya çalışıyor. Bu olayları yaşayanların bazılar gerçekten çok olumlu düşüncelere sahipken, bazıları gerçekten çok korkuyorlar. Yaşadıkları yüzünden psikolojik bir bunalıma giriyorlar. Çünkü hiç bilmedikleri varlıklarla böyle bir deneyim yaşamak, ömürleri boyunca hiç başlarına geleceğini düşünmedikleri bir şey. Yaşadıklarını kimseye anlatamıyorlar, çünkü kendilerini bile anlam veremediği olaylara kimsenin inanmayacağını düşünüyorlar.

Bu olayları yaşayanlar ve bu konuda birşeyler anlatmaktan çekinen insanlar aramızda dolaşıyorlar. Empati yaparsak bu konuda hiç de haksız sayılmazlar! Bu nedenle kitapta bahsedilen çoğu kişinin adı belirtilmiyor. Toplum içerisinde bu tüp olaylara gösterilen sert tepki veya alaya alma (forumumuzda bile örneğini görebilirsiniz), zaten psikolojik olarak kendisini boşlukta hisseden bu insanların daha fazla gizli kalmalarına neden oluyor. İnsanlık olarak sürekli gelişiyor olsak da, genel olarak halen inançlarımızla, değerlerimizle ve ya düşüncelerimizle açıklayamadığımız farklı olgularla karşılaştığımızda aynen OKÇULAR'ın imzasında belirttiği gibi önce hafife alıyor ve önemsemiyoruz, sonra aynı olguyla daha fazla karşılaştığımızda şiddetle karşı çıkmaya başlıyoruz. En sonunda da o gerçeği kabul etmek zorunda kalıyoruz. İnsanlık olarak henüz yeterince açık fikirli değiliz!

Dünyamız şu an dünyadışı varlıklar konusunda şiddetle karşı çıkılan evresinden yavaş yavaş sıyrılma aşamasında!

(Not: Benzer şekilde açıklayamadığınız deneyimleriniz varsa ve bu konu ciddiyseniz, özel mesaj yoluyla benimle de paylaşabilirsiniz. Her şeyin istediğiniz şekilde gizli kalacağına emin olabilirsiniz. )
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2018, 23:57:51 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #277 : 02 Aralık 2018, 20:12:36 »
https://youtu.be/GhfdQWe54-o
Bu videoyu izlerseniz ve ön yargıları bir kenara atarsanız anlarsınız uzaylılar yoktur demenin kolay olmayacağının. Yukarıda ki videoya gelirsek büyük çoğunluğuna katılmıyorum bir arkeoloji öğrencisi olarak katılamıyorum annunakilerden Sümer metinlerinden bahsedemeyiz mesela evrimsel süreçe baktığımız vakitte biran da bir kırılma var diyemeyiz. Zamanla zeka ile birlikte yeteneklerimizde artmıştır. Bu mitolojiler halklara nasıl davranmaları gerektiğini doğru davranışlar nedir öğreten birer hikaye ve bu hikâyeler dünya üzerinde ki bütün dinlerde vardır buna 3 kutsal kitapdaki hikayelerde dahildir ve bunlarında kaynağı bakıldığında Mezopotamya mitolojileri bu hikayelerin kaynağıdır bunun dışında olanlar ise Amerika, Avustralya ve de asya ve Afrika kıtalarında ki uzak adalarda ki yerel halk mitolojileri hariç çünkü bir bağlantı kurulamadığı için etkilenmemişlerdir mitolojileri
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #278 : 02 Aralık 2018, 21:08:01 »
https://youtu.be/GhfdQWe54-o
Bu mitolojiler halklara nasıl davranmaları gerektiğini doğru davranışlar nedir öğreten birer hikaye ve bu hikâyeler dünya üzerinde ki bütün dinlerde vardır buna 3 kutsal kitapdaki hikayelerde dahildir ve bunlarında kaynağı bakıldığında Mezopotamya mitolojileri bu hikayelerin kaynağıdır bunun dışında olanlar ise Amerika, Avustralya ve de asya ve Afrika kıtalarında ki uzak adalarda ki yerel halk mitolojileri hariç çünkü bir bağlantı kurulamadığı için etkilenmemişlerdir mitolojileri

Gayet normaldir. Eğer Amerika kıtası halen keşfedilmemiş olsaydı, o kıtadakiler bizden haberdar olmayacaklardı! Benzer şekilde mitolojilere kaynak olan dinler insanlıkla aynı anda var olduğu için, birbirlerinden farklı mekanlarda yaşayan insanların hikayerlerinin,  birbirlerinden haberi olmayan insanlar tarafından haberi olması da beklenemez! Hiç bir dini kitap açık ve net şekilde dünya üzerindeki insanlar veya başka varlıklar hakkında detaylı bilgi vermez! Sadece yaratıcının isteklerini belirtirken geçmişten örnekler verirler. Zaten kutsal kitapların amacı da budur.

Haliye bunun konumuzla, yani dünyadışı varlıklarla alakası yoktur. Konuyu ikide bir dine getirip durmayın. Bir daha bu konuda uyarıda bulunmak istemiyorum!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #279 : 03 Aralık 2018, 02:27:44 »
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2018, 02:36:51 Gönderen: SKYWOLF »