Gönderen Konu: Türk Savunma Sanayi Android Uygulaması  (Okunma sayısı 4640 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turkbordobereli

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Türk Savunma Sanayi Android Uygulaması
« : 15 Ağustos 2014, 03:07:42 »
Uzun zamandır aklımda bu konu vardı.Google Play'de savunma sanayimize ait hiç bir uygulama yoktu.Basit bir programlama bilen arkadaş ile basit bir uygulama yaptık.Çok gösterişli olmasa bile en azından bu sektörle ilgili güncel videoları bulabileceğimiz bir uygulama.Daha güzeli olsun isterdim ancak elimizden bu kadarı geliyor,belki ileride geliştiririz.Zaten böyle kalmayacak , şuanda pek içerik yok diyebiliriz.

Google Play'i açıp arama kısmına "Türk Savunma Sanayi" yazmanız yeterli.Türk bayrağı logolu "Türk Savunma Sanayi Haberleri" başlıklı uygulamamızı göreceksiniz.İndirip keyfinize bakın.Güncel olarak içerik yüklemeye özen göstereceğiz..Dediğim gibi şuanda içinde pek fazla birşey yok , neredeyse hiçbir şey yok ancak olacak.Daha bugün yayına soktuk..

Bilgisayardan telefonuna indirmek isteyenler veya merak edenler için uygulamamızın linki :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turksavunma.sanayi

Çevrimdışı levo

• DefenceTurk
  • *
  • 4
Ynt: Türk Savunma Sanayi Android Uygulaması
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2014, 12:16:50 »
Hayirli ugurlu olsun. Hemen indirdim. Basarilar dilerim

Çevrimdışı turkbordobereli

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: Türk Savunma Sanayi Android Uygulaması
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2014, 12:18:58 »
Teşekkürler , keşke profesyonel bir uygulama yapabilseydik..Ancak bu bir adım olsun bizden.Belki birileri profesyonelini yaparlar..