Gönderen Konu: EJDER YALÇIN 4X4 Zırhlı Muharebe Aracı  (Okunma sayısı 54513 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: EJDER YALÇIN 4X4 Zırhlı Muharebe Aracı
« Yanıtla #10 : 03 Ekim 2014, 16:11:20 »
Aslında sektirebilir. Benim seneler öncesinde Anadolu Parsı için düşündüğüm hareketli zırh sistemi ile mümkün. Roketin tapası çarpma sonrası ateşleme yapmadan, çarpma enerjisinin büyük bölümünü sönümleyip, geri kalanınında roketin yönünü değiştirmek için harcamakla mümkün. Ancak çarpma enerjisinin roketin tapasının merkezkaç kuvvetiyle harekete geçmesini önleyecek kadar hareket mesafesini araç üzerinde ayarlamak güç!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #11 : 04 Ekim 2014, 00:02:24 »
Anlattığından hiçbir şey anlamadım...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #12 : 04 Ekim 2014, 00:28:06 »
Anlattığından hiçbir şey anlamadım...

Bir ara görüşelim de anlatayım. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #13 : 04 Ekim 2014, 00:29:39 »
Ne ara ? bayrama gelecek misin ?

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #14 : 21 Ekim 2014, 08:00:10 »
Emniyet'in Yeni Silahı: Ejder Yalçın 4x4
Tarih: 20-10-2014 19:12:04

Nurol Makina tarafından üretilen ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nden denenmek amacıyla 11 adet sipariş edilen Ejder Yalçın 4x4 zırhlı personel taşıyıcıların son 5 adedi de teslimat için gün sayıyor.

Kritik bölgelere gönderilip test edilecek olan araçların son rütuşları atılıyor. Aselsan'dan gelen ekibin SARP insanız silah kulesini de takmaya başladığı belirtiliyor. Son çalışmalardan sonra araç operasyonel bölgelerde test edilmek üzere gönderilecek. Araçların nereye gönderileceği ise sır gibi saklanıyor.

4 tona kadar taşıma kapasitesine sahip ve %70 meyil tırmanabilen araçlardan 6 adeti doğu illerine gönderilmişti. Kalan 5 adet ise yakın zamanda Emniyet'e teslim edilecek.

Her haliyle göz dolduran Ejder Yalçın 4x4'e nazar değdi. Merkezi kilit sisteminde problem olduğu farkedildi. Problem kısa zamanda halledildi.

Az zamanda çok iş yaptı!

Güneydoğu ve doğu illerinde denenen 6 adet Ejder Yalçın 4x4 araçlarında 2 tanesi görev yaptıkları bölgelerde ön plana çıktılar.

Suruç'ta Kaza Yaptı

Milletvekili Mahmut Tanal'ın aracına çarpan Ejder Yalçın 4x4 ilk kez gündeme gelmişti.

Bingöl'de teröristleri kıstırdı

Bingöl'de polislerin şehit edilmesinin hemen ardından aracın plakasının belirlenmesi ile birlikte Ejder Yalçın 4x4 teröristlerin aracına çarptı ve durdurdu.

200 adetlik ihale sürüyor

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün zırhlı personel taşıyıcı ihtiyacını karşılamak maksadıyla başlatılan 200 adetlik araç alım ihalesi sürüyor. İhale kapsamında Otokar'dan Ural ve Nurol'dan Ejder Yalçın 4x4 deneniyor. Ural'ın da başta Diyarbakır olmak üzere birçok ilde başarıyla görev yaptığı belirtiliyor.

http://www.tarafsizhaber.com/emniyet-in-yeni-silahi-ejder-yalcin-4x4/8499/

Çevrimdışı ATA-Türk

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #15 : 03 Ekim 2015, 17:53:22 »
COBRA 2 nin önü kapandi.

Otokar URALi üretmekle cok büyük bir hata yapti. Kendi piyasasini yok etti. Mustafa Koc´un kullandigi kelimelerle "Ticari intihar" yaptilar.. Daha düsük fiyata, daha kötü ve kisitli bir arac satacaklar. Niye bunu yaptilarki? Piyasada kendilerine Monopolmu var sandilar?

Eski Monopolist kafasiyla hareket ediyorlar..Artik shorland ve Otokar Akrep Otokar ZPT dönemi coktan bitmistir.

Piyasada BMC, Nurol gibi Devler var artik...
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2015, 17:56:18 Gönderen: ATA-Türk »

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #16 : 26 Aralık 2015, 18:18:56 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #17 : 26 Aralık 2015, 19:05:32 »
COBRA 2 nin önü kapandi.

Otokar URALi üretmekle cok büyük bir hata yapti. Kendi piyasasini yok etti. Mustafa Koc´un kullandigi kelimelerle "Ticari intihar" yaptilar.. Daha düsük fiyata, daha kötü ve kisitli bir arac satacaklar. Niye bunu yaptilarki? Piyasada kendilerine Monopolmu var sandilar?

Eski Monopolist kafasiyla hareket ediyorlar..Artik shorland ve Otokar Akrep Otokar ZPT dönemi coktan bitmistir.

Piyasada BMC, Nurol gibi Devler var artik...

Komik insan...

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=5554.new#new

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
Ejder 4x4
« Yanıtla #18 : 28 Mayıs 2016, 22:59:31 »

Eyp mudahale araci...
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2016, 12:37:19 Gönderen: мคяครℓเ »

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
Ejder Yalcin 4*4...
« Yanıtla #19 : 29 Ağustos 2016, 19:05:37 »
Nurol Ejder Yalçına özel site hazırladi site yarın faaliyete geçmiş olacak.

http://www.ejderyalcin.com/