Anket

Işidin Bölücü Terör Örgütü ile savaşması TÜRKİYE nin çıkarları açısından olumlu olmadımı?

OLUMLU
22 (55%)
OLUMLU DEĞİL
18 (45%)

Toplam Oy Verenler: 40

Gönderen Konu: IŞİD  (Okunma sayısı 218922 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EfsaneANKA

• DefenceTurk
  • *
  • 2
Ynt: IŞİD
« Yanıtla #20 : 19 Temmuz 2014, 19:32:37 »
Onlar pkklılar sana iyilik olsun diye öldürmüyorlar. Kardeşimi katleden it de ona destek veren it de şerefsizdir.
tamam ikiside şerefsizdir ama pkk daha çok şerefsizdir binlerce askerimizi şehit ettiler onun için ölecek her pkk lı beni çok mutlu eder daha dün gibi hatırlıyorum aktütünü ışidin tavrı tam belli değil henüz askerimize kurşun sıkmadılar sıkacaklarınıda sanmıyorum
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2014, 19:35:16 Gönderen: canpolat68 »
--------------------------------------------------------------

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #21 : 19 Temmuz 2014, 19:34:53 »
Onlar pkklılar sana iyilik olsun diye öldürmüyorlar. Kardeşimi katleden it de ona destek veren it de şerefsizdir.
tamam ikiside şerefsizdir ama pkk daha çok şerefsizdir binlerce askerimizi şehit ettiler

Yaş kaç birader? Pkk bir terör örgütü, masum insanları katlettiği için. İşıd bir terör örgütü, masum insanları katlettiği için. Her ikisi de Türkleri katlediyor. Al birini vur ötekine. Neyi savunuyorsun sen ya!  >:(
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı EfsaneANKA

• DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #22 : 19 Temmuz 2014, 19:40:35 »
tamam ikiside şerefsizdir ama pkk daha çok şerefsizdir binlerce askerimizi şehit ettiler onun için ölecek her pkk lı beni çok mutlu eder daha dün gibi hatırlıyorum aktütünü ışidin tavrı tam belli değil henüz askerimize kurşun sıkmadılar sıkacaklarınıda sanmıyorum
Bak sen yanlış anladın ben ikisinide tutmuyorum ama pkk daha çok türk vatandaşımızı ve türk askerimizi şehit ettiği için daha çok nefret ediyorum henüz ışid böyle bir saldırıda bulunmadı bulunacagınıda sanmıyorum onun için öldürülen her pkk lı ve yandaşı beni çok sevindiriyor ok ;)
ikiside terörist  burda anlaşıyoruz senle bu arada benim yaş 34 uzun zamandırda forum a bakmıyordum ama ışid çıkınca piyasaya ve pkk ile savaştığını görünce çok sevindim buradan biz karlı çıkıyoz gibi geliyor bana hadda türkiye nin ışide el altından yardım etmesi gerektiğini düşünüyorum ışid pkk yı bitirince ve ırak ve suriyeyi kontrol ettikten sonra terörist İsrail e yöneleceğini tahmin ediyorum ışidin pkk lılar gibi türkiyeye saldıracak kadar aptal olduğunu sanmıyorum sen benim ışid bize iyilik yapıyor pkk lıları öldürerek dememe takıldın sanırım bilmeden yapıyor iyiliği sencede iyi olmuyormu ışidin pkk lıları öldürmesi??
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2014, 21:22:51 Gönderen: canpolat68 »

Çevrimdışı EfsaneANKA

• DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #23 : 19 Temmuz 2014, 22:04:08 »
Sizcede ışidin Bölücü Terör Örgütü ile savaşması TÜRKİYE nin çıkarları açısından olumlu olmadımı?
Işid bize İstemeyerekte olsa iyilik yaptı aslında öyle değilmi?
Işid TÜRKİYE ile savaşmayı göze alırmı bence almaz en azından Bölücü Terör Örgütü ırak ve suriye tehdidini ortadan kaldırmadan mümkün değil diye düşünüyorum
Hadda ondan sonrada saldırmaz ben olsam ışidin yerinda Bölücü Terör Örgütü ırak ve suriyeden sonra gücümü topladıktan sonra terörist İsrail e saldırırım ışid için terörist İsrail TÜRKİYE den daha öncelikli diye düşünüyorum TÜRKİYE ışidin en son savaşmayı düşüneceği bir ülke bence
Hadda İsrailden önce çevredeki TÜRKİYE kadar güçlü olmayan irili ufaklı ülkeleride ele geçirip mümkün olduğunca askerii ve ekonomik açıdan güçlenene kadar Terörist İsrail ede saldırmam

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #24 : 20 Temmuz 2014, 00:05:06 »
Bak sen yanlış anladın ben ikisinide tutmuyorum ama pkk daha çok türk vatandaşımızı ve türk askerimizi şehit ettiği için daha çok nefret ediyorum henüz ışid böyle bir saldırıda bulunmadı bulunacagınıda sanmıyorum onun için öldürülen her pkk lı ve yandaşı beni çok sevindiriyor ok ;)
ikiside terörist  burda anlaşıyoruz senle bu arada benim yaş 34 uzun zamandırda forum a bakmıyordum ama ışid çıkınca piyasaya ve pkk ile savaştığını görünce çok sevindim buradan biz karlı çıkıyoz gibi geliyor bana hadda türkiye nin ışide el altından yardım etmesi gerektiğini düşünüyorum ışid pkk yı bitirince ve ırak ve suriyeyi kontrol ettikten sonra terörist İsrail e yöneleceğini tahmin ediyorum ışidin pkk lılar gibi türkiyeye saldıracak kadar aptal olduğunu sanmıyorum sen benim ışid bize iyilik yapıyor pkk lıları öldürerek dememe takıldın sanırım bilmeden yapıyor iyiliği sencede iyi olmuyormu ışidin pkk lıları öldürmesi??

Arkadaş sen yazdığın konunun başlığının farkında mısın? Türkmenleri ( Türkmen yani öz be öz Türk) koyun gibi kesen işıd canileri konsolosluk çalışanlarını ellerinde tutuyorlar. Daha birkaç ay önce Türk Askerinin koruduğu Süleymanşah Türbesine saldırmakla tehdit edenler bu canilerdi haberin yok herhalde! Halen kalkmış Türkiye'ye saldıracaklarını sanmıyorum diyorsun. Adında İslam geçen hangi terör örgütü müslümanları kesmek varken İsrail'e saldırmış ki bu köpekler saldırsın. El insaf yahu!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı EfsaneANKA

• DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #25 : 20 Temmuz 2014, 09:47:26 »
haklısınız teşekkürler

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #26 : 20 Temmuz 2014, 18:50:11 »

Çevrimdışı EfsaneANKA

• DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #27 : 21 Temmuz 2014, 01:11:48 »
Şiddetli çatışmalar var pkk ve yandaşları belasını buldu  oh olsun oooh  ;D ;D ;D :D :D Haddini Bilmez Gülüşlerim Vardır Benim, Dosta Keyif, Düşmana Acı Vereninden...

az çektirmedi TÜRKİYE ye bakalım nekadar dayanacaklar terörist saldırılara uğramak neymiş görsünler taciz neymiş görsünler baskın neymiş görsünler haa şöyle sabırsızlıkla bekliyorum kobani nin ışidin eline geçtiğini duymayı pkk ve yandaşlarına ölüüüm gördüğüm kadarı ile ışid pkk dan daha akıllı ve daha global düşünüyor pkk sadece kürdistan kumak istiyor çevre ülkelerden ( iran ırak suriye TÜRKİYE) ne kopara bilirse onun için bu 4 ülkeye kim saldırırsa onun la işbirliği yapar bu pkk ve yandaşları ama ışid hiç bir dinsizle işbirliği yapmaz onun için pkk yerine ışidi tercih ederim ne demişler tilki gibi dostum olacağına aslan gibi düşmanım olsun pkk bugün barış der yarın X ülke ile savaşa girsek arkamızdan vurur bunlara güvenmek gibi bir hataya düşmeyelim
ama ışid islam devleti kurmak istiyor bu nedemek dinsizlerle işbirliği yapıp Müslüman kardeşini arkadan vurmayan demek çünkü bir müsliman dinsizle işbirliği yapıp dinkardeşini vurmaz bu nedemek bütün orta doğu yu almak demek bu nedemek terörist İsrail in celladlığına aday olmak demek
Rojava nın Kobanê kentinde Ypg ve Işid arasında şiddetli çatışma
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 01:57:43 Gönderen: canpolat68 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #28 : 21 Temmuz 2014, 02:34:32 »

İşıd itlerinin katlettiği bir TÜRKMEN aile! Kimse pkk ile işbirliği yapalım demiyor. İşıd da müslüman falan değil, alayı iblis. ikisi de terör örgütü. İkisi de cani. İkisi de cehennemin dibinde yeri olan katiller topluluğu.

Çevrimdışı EfsaneANKA

• DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #29 : 21 Temmuz 2014, 12:38:18 »
Törör le şuanda ışid savaşıyor dua edelimde bitirsin ve orada devamlı kontrolü sağlasın ya se başka türlü bitmez
TÜRKİYE ye  pkk ve yandaşlarının verdikleri zararı ile Işidin verdikleri zararı karşılaştırırsak ışidinki devede kulak kalır
Işid neyaptı?
pkk yandaşları ne yaptı?
diyorlarki ırakta türmenleri çocukları öldürdü
pkk türkiyede on binlerce asker ve çoluk çocuk öldürdü
pkk ve yandaşları çoktan ölümü hak etti
bide ışidi görelim bakalım ne imiş ne değil miş türkiyeye ne zarar verecek pkk kadar zarar verirmi vermezmi yoksa pkk yı bitirince sadece türkiye ile sınır komşusu olup arap ülkelerine ve terörist israilemi yönelecek ben ce bırakın pkk ve yandaşlarının gebertilmesini izleyerek tadını çıkaralım ışidi günü gelince değerlendiririz

Benim ışidin beğendiğim tek yönü pkk lıları gebertmesi gerisi beni ilgilendirmiyor
o türkmen lerinde mekanı cennet olsun allahrahmet eylesin olmasa iyi ama olmuş işte 
pkk yı geberten kim olursa olsun benim hoşuma gidiyor Papua Yeni Gine  dende gelip pkk yı öldürseler benim hoşuma gider pkk türkiyenin başının belasıdır gönül isterdiki TÜRK ASKERİ gebertsede orayı kontrol altına alsa ama acı gerçekler bunlar elin ışidinden medet umuyoz
O barış süreci marış sürecide tırı vırı Allahtan ışid belasına çattıda birazdaha uzar süreç sadece iki tarafında zaman kazanma ve güçlenme süreci bu beni kandıramazlar ilerde birgün gene başlıycak baskınlar tacizler şehitler eskisinden daha zor olacak türkiye için dua edelimde bitirsin ışid pkk yı ışid sempatizanları pkk sempatizanlarından daha az türkiyede pkk gibi çoluk çocuk da kaçıramazlar

Alıntı
Polisler direniş çadırlarını ateşe verdi:

Suruç'un Çengelli (Alizeran) köyünde binlerce kişinin tel örgüleri yıkarak Kobanê tarafına yönelmesi üzerine polisler günlerdir Rojava için nöbet tutulan direniş çadırlarına yöneldi. Eylemcileri gaz bombası ve tazyikli suyla alandan çıkaran polisler platform ses sistemi. mutfak olarak oluşturulan çadırlar, tuvaletler de dahil olmak üzere direniş çadırlarının tamamını ateşe verdi.
http://www.diyarbakirhaber.gen.tr/guncel/inirlar-a-ildi-yuzlerce-ki-i-koban-de-h3376.html
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 13:03:27 Gönderen: canpolat68 »