Gönderen Konu: SSM Müsteşarı Demeçleri/Röportajları  (Okunma sayısı 3604 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı カメせ

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
SSM Müsteşarı Demeçleri/Röportajları.
« Yanıtla #10 : 03 Kasım 2019, 14:40:57 »
Alıntı
SSB Başkanı İsmail Demir:

• “Savunma sanayisi portföyümüzde 700'e yakın proje var”
• “Adından söz ettiren firmalar çıkarmak istiyoruz”
• “Çeşitli illerimize gidip modeller geliştirerek katma değer oluşturmaya çalışıyoruz”
http://savunmasanayiidergilik.com/tr/HaberDergilik/Savunma-sanayii-portfoyu-700-e-yakin-projeyle-buyumeye-devam-ediyor

Çevrimdışı DonnieBrasco

• Avrasya Göçebesi
  • DefenceTurk
  • *
  • 91
  • DefenceTurk.com
Ynt: SSM Müsteşarı Demeçleri/Röportajları.
« Yanıtla #11 : 03 Kasım 2019, 22:53:04 »
Benim bu adama pek bir güvenim kalmadı artık. Buda sıkmaya başladı. Önüne mikrofon uzatılan yada kamera gören savunma sanayiimizdeki başarılar diyor ve sonraki kelimesi İHA oluyor. Hepsi Bayraktar İHAyı sahipleniyor lakin o İHA yapılırken hangi desteği vermişler acaba ? Bunlarnki hazır başarıya konmak başka bir halt değil..  İHAyı bugüne tek başına getiren Selçuk Beyin kendisidir bunlarda orda burda dillendirip prim yapma hevesinde... 2012de çıkan tankı üretime sokamamış becereksiz takımı...Başarılı olan tek şeyi ağızlarından düşürmüyolar ama İ sınıfından , Altaydan veyahut diğer ortalıktan kaybolmuş projelerden hiç bahsetmiyolar. Yarın NTVde canlı yayına çıkacakmış , sorulacak sorular önceden belirlendiği için vereceği cevaplar hazırdır bu beyfendinin.  Gerçi hepimiz biliyoruz hangi sorular sorulacak hangi cevaplar verilecek merak ediyorum bakalım Altay tankının gecikmesi üzerine birşey söyleyecek mi ? Şahsen ben "programımız dahilinde devam ediyor" lafından başka birşey söyleyeceğini düşünmüyorum. F35 ortaklıgımız devam ediyor , S400 konusunda alım işi bitti kesinlikle kullancaz ıvır zıvır her yayında aynı şeyler...
KÖPEK GİBİ ÇALIŞIP KRAL GİBİ YAŞAMAYA ÇALIŞAN....AZ ASABİ... ÇOKTAN FAZLA ATATÜRKÇÜ...