Gönderen Konu: Rusya-Ukrayna Kırım Krizi  (Okunma sayısı 244214 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DoganTuran

• DefenceTurk
  • *
  • 104
  • DefenceTurk.com
Ynt: Rusya-Ukrayna Kırım Krizi
« Yanıtla #950 : 24 Mart 2022, 05:43:59 »
Bu Ülke için ömür verip, defa kez yaralanmış, savaşın ne olduğunu bilecek kadar tecrübeli ve olaylara objektif bakacak kadar da ilkemiz var Şükür. Derinlemesine belge dahil araştırmak, ortaya bir analiz koymak yerine şu yaklaşım, ithamınız yakışıyor mu.

Ne "Ruscu" nede "Ukraynacı" yız! Biride çıkar, Bu tavrınız sizi taraf yapıyordur belki de bu yüzden herkesi taraf görüyorsunuz derse ne diyeceksiniz.
Her iki taraftan bilgileri araştırıp, objektif şekilde gerçekleri öngörmeye çalışıyoruz., bu sitenin amacı bu. Katılmaya bilirsiniz, görüşünüze saygıda duyarız ama bu şekilde kişileri itham etmek hoş bir şey değil.

« Son Düzenleme: 24 Mart 2022, 05:52:36 Gönderen: DoganTuran »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #951 : 24 Mart 2022, 08:33:32 »
Onlarca video ve resim dolaşıyor sosyal medyada. Çocukları bile ağaçlara, direklere bağlamışlar! Yağmacıymışlar! İnfaz edilmeliymişler. Öldürülmeliymişler vs. Yahu çocuk bunlar! Onlar yağmacıysa, onları bu şekilde cezalandıranlar milyon kat insanlık dışı vahşiler o zaman. Bir toplumda suçluları tespit edip yargılayan ve cezalandıran devlettir! Dünyanın en büyük psikopatlarından birine özenen ruh hastalarından oluşan çeteler değildir! Bu uygulamalar ve buna halen sessiz kalan Ukrayna yönetimi, Ukrayna'nın haklı davasına gölge düşürmekte!

Bu kadar net bir gerçeği dile getirmek için Rusçu, Şucu, Bucu olmaya gerek yok. İnsan olmak yeterli!
« Son Düzenleme: 24 Mart 2022, 08:34:16 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı torik

• DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #952 : 24 Mart 2022, 11:45:26 »
TB2 İHA >> https://twitter.com/i/status/1506656920857452549

Hocam bu video için Arma 3 oyunundan alınma deniyor. Orda da arayüz aynı bu şekildeymiş.

Azov Battalion savaş için bahane olamaz. Nazilere karşı durucam deyip şehirler bomba yağdırıp sayısız sivili öldürmek asıl naziliktir. Putin önce kendi milletini ikna etsin.

Çevrimdışı DoganTuran

• DefenceTurk
  • *
  • 104
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #953 : 24 Mart 2022, 12:11:21 »
Arma3 aynı arayüze yakın ama net Arma3 denemez. Kesin olan,  Drone saldırısı olmadığı, topçu roketi desen değil, her atış tam isabet almış ilginç bir video.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #954 : 24 Mart 2022, 12:18:43 »
TB2 İHA >> https://twitter.com/i/status/1506656920857452549

Hocam bu video için Arma 3 oyunundan alınma deniyor. Orda da arayüz aynı bu şekildeymiş.

Azov Battalion savaş için bahane olamaz. Nazilere karşı durucam deyip şehirler bomba yağdırıp sayısız sivili öldürmek asıl naziliktir. Putin önce kendi milletini ikna etsin.

Her şey olabilir. Artık çok gerçekçi yapabiliyorlar.

Alayı Nazi bunların. ;D
Şakayla karışık söylemek gerekirse hepsi bahanelerin ardına sığınıyor. Olan masumlara oluyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Merzifonlu

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 263
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #955 : 24 Mart 2022, 12:40:20 »
Nazi görmek istiyorsanız, Wagner çetesinin kurucusunun hayatını inceleyin derim. Putink'in kankası, Dmitry Valerievich Utkin.

Rusya önce kendi Nazilerine baksın!

Polonya, Rusya, Norveç vs vs, farketmiyor. Avrupa'da kök salmış bir Nazi fanatizmi ve ırkçılık sorunu var. Sonları da iyi olmayacak doğal olarak.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2022, 12:42:31 Gönderen: merzifonlu »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ukrayna duyurdu: Rus gemisini imha ettik
« Yanıtla #956 : 24 Mart 2022, 13:10:58 »
Ukrayna duyurdu: Rus gemisini imha ettik

Rusya - Ukrayna savaşı 29'uncu gününde... Ülkenin dört bir yanında yaşanan çatışma ve bombardıman can almaya devam ederken Ukrayna'dan korkunç bir iddia geldi. Rus askerleri, Ukrayna'da tecavüzü 'savaş aracı' olarak kullanmakla suçlandı. Ukrayna başsavcısı Iryna Venediktova gelen ihbarlar üzerine harekete geçti ve ülkenin ilk resmi tecavüz soruşturmasını açtı. Zelenski, savaşın birinci ayında 'küresel protesto' çağrısı yaptı. Rusya, Moskova'da görev yapan bazı ABD'li diplomatları 'istenmeyen kişi' ilan etti ve sınır dışı etme kararı aldı. Ukrayna ise bir Rus gemisini yok ettiğini duyurdu. Ukrayna savaşından dakika dakika son gelişmeler...

Rusya Devlet başkanı Putin'in emri ile 24 Şubat sabahı başlayan savaş son sürat devam ediyor. Rus ordusunun kayıpları ile ilgili yeni bir iddia geldi. AP'ye konuşan bir NATO kaynağı kayıpların 7 ila 15 bin arasında olduğunu belirtti. Ukrayna Savunma Bakanlığı  Berdyansk Limanı'nındaki Rus gemisini vurduğunu, açıklamada  Orsk çıkarma gemisinin yok edildiğini belirtildi..

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/son-dakika-ukrayna-rusya-savasinda-son-durum-gelismeleri-ukraynadan-rus-askerlere-tecavuz-suclamasi-ilk-resmi-sorusturma-baslatildi-42028631

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Son Düzenleme: 24 Mart 2022, 13:24:37 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #958 : 24 Mart 2022, 13:24:22 »
Alıntı
Alaska'dan Kamçatka'ya
@tibetmuhtari
·
14s
Ukrayna'daki Roman kadınlara Neo-Naziler tarafından yapılan insanlık dışı bir işkencenin daha görüntüsünü paylaşmışlar
https://twitter.com/i/status/1506278942973612048

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615