Gönderen Konu: DefenceTurk.com Yöneticileri ile İletişime Geçmem Gerekiyor. (Mail Adresi?)  (Okunma sayısı 4660 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı militarymert

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
Merhabalar, forum yöneticileri ile önemli bir konu hakkında iletişime geçmem gerekiyor. Hiç bir iletişim  formu veya iletişim adresi bulamadığım için buraya yazdım. Çok acil!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Özel mesaj atabilirsiniz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Mert Bey, bahsettiğiniz konu "Gereksiz veya Yasaklı İletiler ve Konular" bölümüne taşınmıştır. Konuyu sadece yöneticilerimiz görebilirler. Konuda bir tarafın iddiaları ve suçlamaları bulunmakta. İlerleyen dönemde yargıda vs delil niteliğinde kullanmanız gerekirse bizimle iletişime geçerseniz yardımcı olabiliriz. İlk fırsatta ziyaretinize gelmek isteriz. İyi günler...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com