Gönderen Konu: Ermeni Soykırımı Yalanı  (Okunma sayısı 64610 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Ermeni Soykırımı Yalanı
« Yanıtla #40 : 29 Ocak 2015, 20:23:07 »
Fransa'da "Ermeni Soykırımı"nın varlığının inkar edilmesi, aşağılanması ve önemsizleştirilmesi gibi davranışlarda bulunanların 1 yıl hapis ve/veya 45 bin Avro para cezası ile mahkum edilmesini öngören bir yasa tasarısı Fransız Parlamentosu tarafından kabul edilmiş; ancak, Fransa Anayasa Konseyi tarafından "anayasaya aykırılık" gerekçesiyle iptal edilmişti.

Peygamber efendimize hakaret söz konusu olduğunda " bizde düşünce özgürlüğü var" diyen Fransız Parlamentosu'ndaki soytarılar, olmayan Ermeni soykırımını yok sayanlara ceza vermeye niyetleniyorlar. Bence de bunlardan ne yüksek irtifa hava savunma sistemi, ne de başka birşey almamak gerek!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #41 : 29 Ocak 2015, 20:53:37 »
Ben artık Turkiye'de mantık, akıl, sağduyu gibi kavramlar olmadığına inanıyorum. Fransa'daki Ermenilerin gücünü bilmeden her gelen Fransız hükümetine çakıyoruz. "E sen niye uyudun hocam? Sen de bir Türk lobisi kuraydın ya" demiyoruz.

Gözümüzün önünde Hrant Dink vuruldu. Neyse...
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #42 : 30 Ocak 2015, 01:59:23 »
İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ' Ermeni Soykırımı Emperyalist Bir Yalandır ' söylemiyle Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinde Türkiye'yi savundu. Helâl olsun ...

https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422503916&v=Ycf9POkqK88&x-yt-cl=85027636&feature=player_detailpage

Çevrimdışı Cakas

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #43 : 30 Ocak 2015, 13:57:44 »
Doğu Perinçek ve ekibi hakikaten iyi bir savunma yaptılar, dahası savunma bile yapmamıza gerek olmadığını ortaya koydular, Başta Rauf Denktaş'ı anarak emeği geçen herkesi tebrik etmek lazım.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #44 : 01 Şubat 2015, 00:46:22 »
Ermenistan Devlet Başkanı Serkisyan diyor ki; İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu PERİNÇEK'in Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinde görülen 'Ermeni Soykırımını İnkar ' eden davasında ,Ermeniler için olumsuz bir kararın çıkmasına izin veremeyeceklerini söylemiş.Doğu Perinçek için ; kendi ülkesinde defalarca hapse girmiş 'AŞIRI MİLLİYETÇİ' bir insandır tabirini kullanmış.

Allah Allah ...!  :)

Oysa ki Doğu Perinçek Türkiye'de 'Sosyalist' bir insan olarak biliniyor. Tabi ki bilmeyenler için ... Kendisinin ifadesi ise şu şekildedir. Yurt sevgisi olmayan bir solcu solcu değildir. Vatansever olamayan solcu olamaz ... diyor. Anlaşılan o ki Sarkisyan 'Vatanseverlik' ile ' Irkçılığı' birbirine karıştırmış yada işine öyle geliyor.
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2015, 00:48:08 Gönderen: PARTİKÜL »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #45 : 01 Şubat 2015, 00:49:46 »
Evet çok aşırı milliyetçidir kendileri!

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #46 : 01 Şubat 2015, 01:29:01 »
<a href="http://youtu.be/5na06c1V208" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/5na06c1V208</a>
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2015, 01:38:42 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #47 : 01 Şubat 2015, 02:36:17 »
Yukarda üstadımızın eklemiş olduğu fotolar hakkında Perinçek'in bir söyleşisi daha vardı ; ekleyecektim ama bulamadım. Zaten yukarda ki youtube alıntısını bile doğru düzgün eklemeyi becerememiştim , sağolsun Skywolf üstad düzeltmişler.  :)

Kısaca yazayım madem : moderatör soruyor  '' niye Apo'nun uzattığı çiçeği aldın , niye teröristlerle tokalaştın'' diye . Verdiği cevap mealen şöyle : Biz oraya gittik çünkü ileride olabilecek şeyleri engellemek adına uyarılarda bulunmak istiyorduk. Yanlıştan dönmeleri söyledik . Biz oraya gittiğimizde bir karşılama töreni hazırlamışlar, böyle bir düzenleme yapılacağını beklemiyorduk. Karşılama töreni sırasında hem onların ,hem de bizim foto muhabirlerimiz sayısız resim çektiler. Zaten biz kendi çekmiş olduğumuz resimleri o dönem genel yayın yönetmeni olduğum 2000'e Doğru dergisinde yayınlamıştık. Yani bunlar gizli saklı şeyler değil ki. Röportajın tamamını biz yayınladık zaten diyor. Bu çekilen resimler ise onların çekip servis ettiği resimlerdir diyor .

Herşeyden önce ben bir insanım diyor. Bana uzatılan çiçeği kim verirse versin nezaketen retdedemem diyor. Bu benim birikimime ,toplumsalcılığıma sığmaz diyor. Zaten biz oraya savaşmaya gitmedik , o dönem ben siyasi parti lideri bile değildim gazeteci olarak gittim diyor. Benden sonra bir sürü daha gazeteci gitti .Ama onlar niye gitti ben niye gittim diyor.

Kaldı ki PKK nın gerçek yüzünü biz daha kurulduğu zaman doğru tespit etmiştik. 1979 yılında kurulduğunda biz bunu Aydınlık Gazetesinden manşetten verdik diyor. Bunun üzerine PKK ile bölgede yaptığımız mücadele sonucu ilk şehitleri veren bizleriz. O dönem 5 Aydınlıkçı arkadaşımız PKK tarafından şehit edilmiştir diyor.

Bu konuşmayı bulursam eklemeye çalışırım. Bulup da ekleyemezsem üstad zaten burda ,yardımcı olur diye düşünüyorum .  :)

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #48 : 01 Şubat 2015, 16:35:36 »
"reddemeyeceği bir teklif" yapmaya gittiğin adamla böyle samimi olmazsın! O işin doğrusunu ben anlatayım:

Perinçek ve apo aynı kurum elemanıdır. Apo kontrolden çıkıp yurtdışına kaçmıştır. Perinçek ve avenesinin yaptığı bu ziyaret "yuvaya don" çağrısı niteliğindedir. "selam sana Kürdistan dağları" şiiriyle de yakın alakalıdır!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #49 : 01 Şubat 2015, 17:10:34 »
...Perinçek ve apo aynı kurum elemanıdır. Apo kontrolden çıkıp yurtdışına kaçmıştır. Perinçek ve avenesinin yaptığı bu ziyaret "yuvaya don" çağrısı niteliğindedir. "selam sana Kürdistan dağları" şiiriyle de yakın alakalıdır!

Perinçek ve Apo hangi kurumun elemanıymış peki !?