Gönderen Konu: Pilot Yüzbaşı İzmir'de intihar etti  (Okunma sayısı 2954 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Pilot Yüzbaşı İzmir'de intihar etti
« : 19 Temmuz 2013, 00:27:10 »
Pilot Yüzbaşı İzmir'de intihar etti

Türk Yıldızları'nda 6 yıl boyunca görev yapan Hava Pilot Yüzbaşı Kemal Hıdıroğlu, İzmir Güzelyalı Hava Eğitim Komutanlığı'nda intihar etti.
Pilot Yüzbaşı İzmir'de intihar etti!

Yusuf YAVUZ/İZMİR, (DHA)

Olay, akşam saatlerinde meydana geldi. Pilot Yüzbaşı Kemal Hıdıroğlu, beylik silahıyla başına ateş ederek intihar etti. Silah sesini duyan arkadaşları Hıdıroğlu'nun cansız bedeniyle karşılaştı.

Yüzbaşının cenazesi, askeri savcının incelemesinin ardından İzmir Adlı Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Hava Harp Okulu'ndan 1999 yılında teğmen olarak mezun olan Hıdıroğlu, uçuş eğitimini tamamladıktan sonra Konya 3. Ana Jet Üs Komutanlığı'na atandı. 2005- 2011 yılları arasında 134. Filo Komutanlığı'na bağlı olarak Türk Yıldızları ekibinde yer aldı.

Yüzbaşı Hıdıroğlu 2011'de yaptığı bir söyleşide, meslek sevgisini, "Çocukluğumun hayali olan uçmanın zevkinin doruğuna varıldığı bir filoda görev yapmanın onurunu taşıyorum." şeklinde ifade etmişti.

http://kokpit.aero/turk-yildizlari-pilotu-intihar-etti
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 27
Ynt: Pilot Yüzbaşı İzmir'de intihar etti
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2013, 00:42:48 »
Keşke bu yolu seçmeseydi.Rabbim bağışlasın..

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2013, 02:22:52 »
Allah rahmet eylesin. Hava kuvvetlerindeki genç subaylarda görülen bu ''intihar'' furyası umarım, ordunun genelindeki omzu kalabalıklara sirayet etmez!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2013, 02:36:27 »
Subaylarımızı bu yola sevk ettirenler utansın. Gencecik pilotumuz gitti ah be yüzbaşım...