Gönderen Konu: Su-35 Super Flanker  (Okunma sayısı 31664 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 394
Ynt: Su-35 Super Flanker
« Yanıtla #220 : 16 Mart 2020, 17:43:03 »
Su-35 , hiçbir ABD uçağıyla çatışmaya girmedi , kötü olduğunu kanıtlayamazsın diyenler hiç çatışmaya girmeyen Su-35'in F-22'den sonraki en iyi uçak olduğunu nasıl anladılar acaba onu merak ediyorum...

Konuyla ilgili bir kaç bağlantı vermiştim. Okuyabiliyorsan anlarsın.
Son 50 senedeki çatışmalarda hiç Su-35 kullanılmadı ki! Ne yani şimdi seni tatmin etmiyor diye savaş mı çıkartalım?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan1976

• DefenceTurk
  • *
  • 75
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #221 : 16 Mart 2020, 18:01:03 »
Sayın Skywolf konu SU-35 ama ben Rus uçakları hakkında yorum yazdım...Benim itirazım  Su-35'e değil... Her yerde sürekli "Aslında rus uçakları çok iyi , pilot .... vs. onun için vuruluyorlar " deniliyor. İtiraz ettiğim nokta  Rus uçakları aslında ABD uçaklarından iyi şehir efsanesine....   

"Su-35 son 50 senede hiç çatışmaya girmedi ki sizi nasıl tatmin edelim"  diyorsunuz sonra da bana itiraz ettiğiniz mantıkla hiç çatışmaya girmeyen , yazılı verilere dayanan Su-35'in ne kadar üstün bir uçak olduğunu ispatlamaya çalışıyorsunuz...

Sayın Battlestar ; ben iddia ediyorum ki o Su-35'ler Suriye'nin olsaydı , bizim F-16'lar onları yine vururdu... Vurmamamız sadece Ruslarla  bir savaşa girmek istemeyişimizdendir... Su-35'in caydırıcılığından değil... Su-24'leri vururken sınırı mı geçtik sınır ötesinden salladık AIM-120 AMRAAM'ı vurduk geçtik... Şu anda Su-35'e Suriye bayrağı tak , sınıra yaklaştır bizim F-16'lar nasıl vuruyor izleyelim görsün tüm Dünya

Türkiye'yi de geçtim bu süper Su-35'ler neden İsrail F-16'larını , F-15'lerini engelle (ye) miyor . İsrail pilotları haftada bir , Suriye başkentini vurup vurup kaçıyor...

Tekrar ediyorum banane ki  , isteyen Rus isteyen ABD uçağı alan alsın.... Ben Şehir efsanesine inanmıyorum...
« Son Düzenleme: 16 Mart 2020, 18:02:09 Gönderen: serkan1976 »

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 229
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #222 : 16 Mart 2020, 18:58:14 »
Sayın Skywolf konu SU-35 ama ben Rus uçakları hakkında yorum yazdım...Benim itirazım  Su-35'e değil... Her yerde sürekli "Aslında rus uçakları çok iyi , pilot .... vs. onun için vuruluyorlar " deniliyor. İtiraz ettiğim nokta  Rus uçakları aslında ABD uçaklarından iyi şehir efsanesine....   

"Su-35 son 50 senede hiç çatışmaya girmedi ki sizi nasıl tatmin edelim"  diyorsunuz sonra da bana itiraz ettiğiniz mantıkla hiç çatışmaya girmeyen , yazılı verilere dayanan Su-35'in ne kadar üstün bir uçak olduğunu ispatlamaya çalışıyorsunuz...

Sayın Battlestar ; ben iddia ediyorum ki o Su-35'ler Suriye'nin olsaydı , bizim F-16'lar onları yine vururdu... Vurmamamız sadece Ruslarla  bir savaşa girmek istemeyişimizdendir... Su-35'in caydırıcılığından değil... Su-24'leri vururken sınırı mı geçtik sınır ötesinden salladık AIM-120 AMRAAM'ı vurduk geçtik... Şu anda Su-35'e Suriye bayrağı tak , sınıra yaklaştır bizim F-16'lar nasıl vuruyor izleyelim görsün tüm Dünya

Türkiye'yi de geçtim bu süper Su-35'ler neden İsrail F-16'larını , F-15'lerini engelle (ye) miyor . İsrail pilotları haftada bir , Suriye başkentini vurup vurup kaçıyor...

Tekrar ediyorum banane ki  , isteyen Rus isteyen ABD uçağı alan alsın.... Ben Şehir efsanesine inanmıyorum...

Su-24'ü vurdunda reis O uçağın maksimum hızı Mach 1.6 , Su-35'in Mach 2.25 o füzeyi algıladığı an eğer No Escape Zone'da değilse ki ondaysa zaten seni tespit etmiştir-. büyük ihtimal pasif savunma yardımı ile de kaçar.
SAVAŞ VAR DENİLDİĞİNDE BİZ;