Gönderen Konu: Forum tema sı hakkında  (Okunma sayısı 39358 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Forum tema sı hakkında
« Yanıtla #30 : 06 Temmuz 2011, 20:39:14 »
Tesekkur ederim duzelttim boyle daha guzel oldu.
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı MagneTo

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Forum tema sı hakkında
« Yanıtla #31 : 16 Şubat 2012, 22:23:49 »
Forum üyelerin Adlarının renkleri çok soluk gözüküyor okumakta zorlanıyorum.Mavinin daha canlı veya belirgin tonları veya başka renkler seçilebilir.

saygılar..

Çevrimdışı son_baron06

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Forum tema sı hakkında
« Yanıtla #32 : 22 Şubat 2012, 21:58:48 »
bence hem tema hemde smf sürümu degismeli. smf 2.02 cok kaliteli ve surekli guncelleniyor. smf 2 icin cok guzel modlar var otomatik resim boyutlandirici gibi mesala ve harika calisiyor. Saygilar. Teknik olarak bir elden gecirme yapmaliyiz

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Forum tema sı hakkında
« Yanıtla #33 : 22 Şubat 2012, 23:04:14 »
bence hem tema hemde smf sürümu degismeli. smf 2.02 cok kaliteli ve surekli guncelleniyor. smf 2 icin cok guzel modlar var otomatik resim boyutlandirici gibi mesala ve harika calisiyor. Saygilar. Teknik olarak bir elden gecirme yapmaliyiz

Otomatik resim boyutlandırıcı vb özellikler sitemizde de var. Gerçi düzgün çalışmıyor. Profilinizden farklı bir tema seçebilirsiniz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı son_baron06

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Forum tema sı hakkında
« Yanıtla #34 : 24 Şubat 2012, 17:25:12 »
sayin Adminim tamam temamiz var bari smf surumu guncelleyin . suan 1.1.10  surum. son surum 1.1.16  guncelleme olmaz ise gecenki gibi uyari yeriz acigimiz var diye. guncellemeler bosuna cikmiyor. ben smf konusunda her turlu yardima hazirim. isterseniz veri ve uye kaybi olmadan direk smf 2 ye guncelleriz. Artik smf 1 icin modifikasyon yapilmiyor. butun coderler smf 2 icin calisiyor. bence cok harika . Yinede siz bilirsiniz ben destege hazirim

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Forum tema sı hakkında
« Yanıtla #35 : 24 Şubat 2012, 19:34:01 »
sayin Adminim tamam temamiz var bari smf surumu guncelleyin . suan 1.1.10  surum. son surum 1.1.16  guncelleme olmaz ise gecenki gibi uyari yeriz acigimiz var diye. guncellemeler bosuna cikmiyor. ben smf konusunda her turlu yardima hazirim. isterseniz veri ve uye kaybi olmadan direk smf 2 ye guncelleriz. Artik smf 1 icin modifikasyon yapilmiyor. butun coderler smf 2 icin calisiyor. bence cok harika . Yinede siz bilirsiniz ben destege hazirim

Teknik konulara bakan arkadaşlar ilgileniyorlar. Ancak bir sorun olduğu için başarılı olamadılar. Deneyeceğiz tekrar...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Aslan1071

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
Ynt: Forum tema sı hakkında
« Yanıtla #36 : 24 Haziran 2019, 12:55:36 »
Moderatör arkadaşlara!
aşağıda yazdıklarım kendi görüşlerimdir. Olmasını temenni ettiklerimdir.
1- Renkli yazılar insanın gözünü yoruyor. çok renkli olması çok iyi olduğu anlamına gelmez sadeliğin olgun bir vakuru olduğunu düşünüyorum. En fazla 3 renk kullanılsa iyi olurdu diye düşünüyorum. Aşağıda verdiğim linkteki site gözü yormuyor ve insanı usandırmıyor.

https://www.ptisidiastima.com/category/epikairotita/tourkia/

2- Forum konularında gezerken en son kaldığımız noktadan devam edebilecek bir şekilde yazılımı düzenleseniz iyi olur kanatindeyim. Yarın siteye girdiğim zaman "nerede kalmıştım yahu" diye aramak sıkıcı oluyor. Aşağıda verdiğim likteki düzen bence gayet uygun. Kopyalarsanız daha güzel olur düşüncesindeyim.

https://defence.pk/pdf/forums/turkish-defence-forum.101/

Bunlar benim düşüncelerim. Konuları değerlendirmeniz dileğiyle. İyi yayınlar.

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 358
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #37 : 11 Kasım 2020, 15:51:20 »
Sn admin ,
Foruma girişte, yanıtlamada, sıkıntı var. Çok geç açılıyor . Bazen hiç açılmıyor sahifeler.
Diğer forumlarda bu problem yok. Sadece burada var. Sorun mu var?

Çevrimdışı DoganTuran

• DefenceTurk
  • *
  • 104
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #38 : 02 Şubat 2021, 22:15:53 »
Selamlar,
Siteye ve alt konulara girişte bekletme hatta açılmama sorunu yaşanıyor. Çerez vs. temizleyip tekrar denediğim halde sonuç aynı.

Diğer bir konuda önerim, ana sayfada ki video panelinde, sizlerce güncel videoların paylaşılması çok iyi bir ayrıcalık katacaktır,

Çevrimdışı Merzifonlu

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 256
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #39 : 03 Şubat 2021, 12:40:01 »
Sn admin ,
Foruma girişte, yanıtlamada, sıkıntı var. Çok geç açılıyor . Bazen hiç açılmıyor sahifeler.
Diğer forumlarda bu problem yok. Sadece burada var. Sorun mu var?

+1 Bende de aynısı oluyor. Önce "siteye ulaşılamıyor" ekranı çıkıyor, 1-2 saniye sonra açılıyor.