Gönderen Konu: T-129 ATAK PROJESİ  (Okunma sayısı 670202 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
Ynt: T-129 ATAK PROJESİ
« Yanıtla #1220 : 08 Aralık 2018, 21:07:19 »
Hayırdır! Forumda siyasi propagandanın yasak olduğunu unuttunuz galiba!
Canik, siyasi propaganda içeren iletin kaldırıldı. Bir daha da bu forumda böyle bu tarz iletin olmayacak!

Not: Yabgu yasaklı!

Tamam seni anliyorum. Sen nötral bir ortamin bozulmasini istemiyorsun. Bogü Alp arkadasimizin aslinda ne demk istedigini cok iyi anliyorum.

@ Bogü Alp

Filipanya ihalesine deginiyorsan o resmen yürürlühe girdi.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #1221 : 08 Aralık 2018, 21:32:57 »
Canik, siyasi propaganda içeren iletin kaldırıldı. Bir daha da bu forumda böyle bu tarz iletin olmayacak!

Tamam seni anliyorum. Sen nötral bir ortamin bozulmasini istemiyorsun. Bogü Alp arkadasimizin aslinda ne demk istedigini cok iyi anliyorum.

@ Bogü Alp

Filipanya ihalesine deginiyorsan o resmen yürürlühe girdi.

Söz konusu uyarı Bogü Alp'ın iletisine değil, Canik'in iletisine! O ileti de forum kurallarına uymadığı için taşındı!

Yabgunun Banı ne zaman kalkıyordu

12 Aralık!
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2018, 21:40:09 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1222 : 09 Aralık 2018, 12:24:15 »

Bu duyarlılığınızı Rte ye hakaret edildiğinde de gösterin hocam o zaman tam tarafsız olmuş olursunuz Rte ye atış serbest savununca da propagandaya giriyor  peki Rte ye saldırmak hangi siyasi partinin propagandası bunu hiç düşündünüz mü?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #1223 : 09 Aralık 2018, 16:22:16 »

Bu duyarlılığınızı Rte ye hakaret edildiğinde de gösterin hocam o zaman tam tarafsız olmuş olursunuz Rte ye atış serbest savununca da propagandaya giriyor  peki Rte ye saldırmak hangi siyasi partinin propagandası bunu hiç düşündünüz mü?

Bu forumda ne Recep Tayyip Erdoğan'a ne de diğer siyasetçilere veya şahıslara hakaret edilmiyor. Bu iddianı ispat edersin, ya da bir daha burada böyle saçmalamazsın!

HALEN ÖĞRENEMEDİĞİNİZ BİR GERÇEĞİ ARTIK GÖREBİLMENİZ GEREK! BURASI BİR SAVUNMA SANAYİ TARTIŞMA FORUMU! BURADA SAVUNMA PROJELERİ, SAVUNMA SİSTEMLERİ TARTIŞILIR. DOLAYISIYLA BU PROJELERE KAYNAK SAĞLAMAK, PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEK VS KONULARINDA SORUMLU OLAN SİYASETÇİLER, BÜROKRATLAR VS E-LEŞ-Tİ-Rİ-LE-Bİ-LİR. ELEŞTİRİ GELİŞİM İÇİN ŞARTTIR. BİRİNİN DÜŞÜNDÜĞÜNDEN DAHA İYİSİNİ DÜŞÜNEBİLECEK BİNLERCE İNSAN VARDIR. BİRİNİ FARK EDEMEDİĞİNİ FARK EDEBİLECEK MİLYONLAR VARDIR. GERÇEKÇİ ARGÜMANLARI ORTAYA KOYARSIN VE BUNA GÖRE OLMASI GEREKENİ SÖYLERSİN. VE ELEŞTİRİ ASLA HAKARET DEĞİLDİR! ASLA SİYASİ PROPAGANDA DEĞİLDİR! BUNU O KALIN KAFANIZA ARTIK SOKUN!
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2018, 16:56:15 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1224 : 09 Aralık 2018, 16:49:05 »

Bu forumda ne Recep Tayyip Erdoğan'a ne de diğer siyasetçilere veya şahıslara hakaret edilmiyor. Bu iddianı ispat edersin, ya da bir daha burada böyle saçmalamazsın!

HALEN ÖĞRENEMEDİĞİNİZ BİR GERÇEĞİ ARTIK GÖREBİLMENİZ GEREK! BURASI BİR SAVUNMA SANAYİ TARTIŞMA FORUMU! BURADA SAVUNMA PROJELERİ, SAVUNMA SİSTEMLERİ TARTIŞILIR. DOLAYISIYLA BU PROJELERE KAYNAK SAĞLAMAK, PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEK VS KONULARINDA SORUMLU OLAN SİYASETÇİLER, BÜROKRATLAR VS E-LEŞ-Tİ-Rİ-LE-Bİ-LİR. ELEŞTİRİ GELİŞİM İÇİN ŞARTTIR. BİRİNİN DÜŞÜNDÜĞÜNDEN DAHA İYİSİNİ DÜŞÜNEBİLECEK BİNLERCE İNSAN VARDIR. BİRİNİ FARK EDEMEDİĞİNİ FARK EDEBİLECEK MİLYONLAR VARDIR. GERÇEKÇİ ARGÜMANLARI ORTAYA KOYARSIN VE BUNA GÖRE OLMASI GEREKENİ SÖYLERSİN. VE ELEŞTİRİ ASLA HAKARET DEĞİLDİR! ASLA SİYASİ PROPANDA DEĞİLDİR! BUNU O KALIN KAFANIZA ARTIK SOKUN!
Kötü sözleri size iade ediyorum.Yapılan eleştiriyi haksız görüp bu haksız eleştiriyi eleştirmek siyasi propaganda oluyormuş bunu da Skywolf tan öğrenmiş olun.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #1225 : 09 Aralık 2018, 16:55:47 »
Kimse senin yaptığın gibi akpli chpli diyerek burada kimseyi eleştirmiyor farkındaysan. Kimse siyasi görüşüne uymadığı için burada diğerine hakaret etmiyor. Çünkü biz buna izin vermiyoruz. İnsanları bu şekilde yeterince ayrıştıran, birbirine düşürenler var ve biz asla buna alet olmadık, olmayacağız! Siyasetin kirli çekişmesine asla burada zemin sağlamayacağız!

Sen İddianı ispat etmek yerine halen burada saçmalamaya devam ediyorsun. Bu nedenle forumdan uzaklaştırıldın!
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2018, 16:56:50 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1226 : 09 Aralık 2018, 17:07:53 »
Ucundan da olsa tartışmaya girmiş biri olarak, iç güvenlik harekatlarini eleştiren bir kişi hakkında yorum yapmak hepimizin en doğal hakkı ama buna iktidar kavramını karıstirfigimiz zaman olay istemesekte gerçekten siyasete bağlanıyor. Burada eminim ki aynı yorumu hangi partiden kim olursa olsun aynı ve benzer yorumu yapacak pek çok kişi vardır.
Şu videoyu buraya koyayimda  pazar şekeri olsun.
https://m.youtube.com/watch?v=sNkTxXXAfCE
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2018, 17:10:49 Gönderen: Bogü Alp »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Filipinler'e daha fazla ATAK satışı için görüşmeler sürüyor
« Yanıtla #1227 : 09 Aralık 2018, 20:39:10 »
Filipinler'e daha fazla ATAK satışı için görüşmeler sürüyor

Filipinler Savunma Bakanı Delfin Lorenzana önceki gün hava kuvvetlerinin taarruz helikopteri olarak T129 ATAK’ı seçtiğini açıklamıştı. Bakan Lorenzana, bütçelerinin 8 ila 10 adet arasında platform almaya yettiğini bildirirken, helikopterlerin Türk Eximbank kredisi ile satın alınması ve helikopter sayısının artırılmasına yönelik olarak çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Önümüzdeki günlerde üst düzey bir temas ile konunun sonuçlandırılması hedefleniyor.

Kara Havacılık ve Jandarma tarafından başarıyla kullanılan T129 helikopterlerinin ihracatı için ilk adım Pakistan ile atılmıştı. Toplam 30 adet T129 satışı için anlaşma imzalanmış, bu ülke için helikopterlerin imalatına başlanmıştı.
Kaynak: www.kokpit.aero
http://www.kokpit.aero/filipinler-atak-helikopteri-satis

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1228 : 09 Aralık 2018, 23:28:19 »
Sayı artsın iyi hoş da bu adamlar nasıl ödemeyi yapıcak.
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1229 : 10 Aralık 2018, 09:15:29 »
Sayı artsın iyi hoş da bu adamlar nasıl ödemeyi yapıcak.

Olsun politik anlamda etki alanımıza girerler.
Savaş Var Denildiğinde Biz;