Gönderen Konu: T-129 ATAK PROJESİ  (Okunma sayısı 413526 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +46/-125
  • DefenceTurk.com
Ynt: T-129 ATAK PROJESİ
« Yanıtla #1250 : 14 Kasım 2017, 14:59:17 »
İşte masalımsı bir dünyada yaşamının neticeleri. Banada kocaman çocuk babası lastikçi hayatında her konfor var yani bilgili olmak için gereken her imkana sahip ama şöyle dedi Türkiyede 2000 tane amerikan üniversitesi var. Lan sen üniversiteye gidecek yaşa gelmişsin nasıl bir adamsın insan bir hesap yapar kaç şehir var her şehre kaç amerikan üniversitesi düşer kafandan bir hesapla. Hoca efendisi belliki siyonistlere filan saydırırken böyle bir laf etmiş belli. Her şehirde 20 tane üniversite olursa hepside Amarikan olursa haklı olma ihtimalin var azcık kafanda duyduklarını döndür analiz yap. Ama adamın hiç analize ihtiyacı yok her denileni almış saklamış sistemi öyle çünkü içinde yaşadığı biat kültürü yorum yapmaya kapalı. Adam ya diyon bu kadar şehir var hangi şehirde ikiden fazla üniversite var çoğunda üniversite bile yok diyon Allahı inkar etmiş gibi bakıyor adama kesecek nerdeyse az daha diretsen. Masalımsı bir alemde yaşıyorlar cinler periler içinde % 99 u yalan yanlış masaldan oluşuyor dünyadaki dindarların hayatı. Söyledimmide kızarlar bunla yüzleşmek istemezler. Başka türlüde nasıl dindar olucan oda var dimi matematikle kanıtlayacak öğretecek halleri yok masal anlatacak öyle olmuş kuşlar taş atmış deniz yarılmış göğe uçmuş melekle muhabbet etmiş asası yılan olmuş filan demesi lazım. Zeus da bildiğin tanrıydı hikayeden değil adamı keserlerdi itiraz etsen zamanında. Şimdi filimler yapıp makaraya alıyorlar. Böyle yetişinede araya gerçek yalanlarda daha kolay karışıyor. Cemaatin gazetesi sabahtan akşama sallıyor kimsede ya kardeşim oy verdik diye bana yalan atma demiyor.
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2017, 15:05:17 Gönderen: serkan »
Düşünceme katılıyorsan solda bulunan Beğendim linkine tıkla.

Çevrimdışı Paranormal

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +2/-0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1251 : 15 Kasım 2017, 01:56:48 »
yukardaki trolün mantığına göre hürriyet ve milliyette çıkan yalan ve çarpıtma haberleri görünce yahu bu solcu tayfa zaten yalan dünyasında yaşıyor bunlar yalanımın namı yürüsün isterse ülke batsın zihniyetinde insanlar dememiz gerekiyor.  tabi ben demiyorum bunu şu trolün mantığı öyle diyorum.

Çevrimdışı serkan

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +46/-125
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1252 : 15 Kasım 2017, 02:21:12 »
Ben işe felsefi açıdan bakıp yorumladım bizim dindarlarla alakalı değil dünya dindarları ile alakalı bir şey bu.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2017, 02:27:50 Gönderen: serkan »

Çevrimdışı chngr

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +18/-62
« Yanıtla #1253 : 15 Kasım 2017, 02:49:32 »
Ben işe felsefi açıdan bakıp yorumladım bizim dindarlarla alakalı değil dünya dindarları ile alakalı bir şey bu.
Dindar insan kayıtsız şartsız inanır zaten dindar olmanın şartı budur.Yani onun için dininin bilimle mantıkla çelişmesinin bir önemi yoktur.Tüm bunlar onun eleştirel düşünmesini,sorgulamasını çok büyük oranda zedeler.

Siz dışardan bir gözle akıl ve bilim çerçevesinde tarafsız bir yorum yaptınız ama trol yaftası yediniz.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2017, 03:34:39 Gönderen: chngr »

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +5/-0
« Yanıtla #1254 : 15 Kasım 2017, 13:04:11 »
yukardaki trolün mantığına göre hürriyet ve milliyette çıkan yalan ve çarpıtma haberleri görünce yahu bu solcu tayfa zaten yalan dünyasında yaşıyor bunlar yalanımın namı yürüsün isterse ülke batsın zihniyetinde insanlar dememiz gerekiyor.  tabi ben demiyorum bunu şu trolün mantığı öyle diyorum.

Nokta...

Çevrimdışı serkan

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +46/-125
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1255 : 15 Kasım 2017, 14:06:47 »
Dindarlık gelişmenin önünde engeldir. Dindar ülkeler gelişemezler. Avrupa bile dindarlıktan vazgeçince rönesansa girebildi de bu günelere gelebildi. Ne kadar dindar isen o kadar gerisindir. Afganistan Arabistan gibi. Ne kadar laik olursan o kadar ilerlersin. Dünya medeniyeti çoktan bunu sınadı öğrendi kabullendi. Bizim içimizde bazıları nokta mokta diyo ama kendisi nokta olmuş yerinde minnacık kalmış haberi yok dünya almış başını gidiyor çizgi olmuş biz nokta diyoz çıkıyoz kendi kendimize. Nokta gerçektende daha fazlası değil yani. Ben onu demek istiyorum çağdaş olmamız gerekiyor böyle olmaz.

şunlara bakın

! No longer available
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2017, 14:07:51 Gönderen: serkan »

Çevrimiçi Wolfman87

• Umudumun bittiği yerde nefretim güç verir !!!
  • DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +15/-5
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1256 : 15 Kasım 2017, 14:23:27 »
Serkan yine almış başının gidiyorsun  boş konulara girmişsin. Hiç gerek yok bu konulara  bizim gibi belli bir seviyede inanç sahibi olmaya çalışan insanların tepkisini almaktan  başka bir işe yaramaz.

Türkiye sadece Türkiye den ibaret değildir. Tüm Türk halkları ve İslam aleminin lideri ve umududur.

Çevrimdışı serkan

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +46/-125
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1257 : 15 Kasım 2017, 14:34:30 »
İnançlı olmayı abartmak kötü bir şeydir ben onu demek istiyorum. Azından zarar gelmez bende azıcık inançlıyım heptende dinsiz değilim daralınca bende Allahım diye dua ediyorum. Eskisi gibi besmeleyle başlamıyorum ama yinede çocukluğumdaki Allahım yerinde duruyor benimde. biraz daha samimiyiz cin peri olaylarını cennet cehennem olaylarını aştık aramızda. Böyle daha iyi oluyor ne dersem karşılıksız yapan bir Allahım var artık benden iyi adam olmam dışında bir isteği yok. İyi adam olmayı da biliyorum bunu öğrenmek için cüppeliye müppeliye feto ya filan ihtiyacım yok başkaları gibi. Kendi kendimin alimiyim yani.
Uçakları sevmek vatansever olmak milliyetçi olmak için böyle şartlarımda yok. Bu hayatı bireysel doğrularımla basit yaşıyorum ben.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2017, 14:38:19 Gönderen: serkan »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • GENEL YÖNETİCİ
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +60/-11
« Yanıtla #1258 : 15 Kasım 2017, 14:43:08 »
Serkan güzelim T-129 konusunu ne hale getirmişsin! Tamam herkesin kendisine göre doğruları var ama, konunun dışına çıkmayalım bence!

Raptor44 diğer bir başlıkta güzel bir konuya değinmiş. Atak helikopterinin deniz versiyonu yapılacak mı? Yapılacaksa ne zaman yapılacak? Bu konudaki çalışmalar hangi aşamada?
*BEKLEYENLER, KAYBEDENLERDİR!

Çevrimdışı serkan

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +46/-125
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1259 : 15 Kasım 2017, 15:41:45 »
Sataşıyorlar bana ondan oluyo. Benim eleştiri hakkıma tahammüllü değiller. Gerçi bu sefer ben biraz suçlu gibiyim o kadar yalançı malançı demesekte olur. Silelim istersen bunları unutalım olanları en iyisi.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2017, 15:44:59 Gönderen: serkan »