Gönderen Konu: İstanbul'un Fethi Kutlu Olsun  (Okunma sayısı 8071 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
İstanbul'un Fethi Kutlu Olsun
« : 29 Mayıs 2013, 13:53:24 »
İstanbul'un Fethi Kutlu Olsun

''Onlar boğazı zincirleyecek kadar zekiyse, biz de gemileri karadan yürütecek kadar deliyiz!''

Fatih Sultan Mehmet Han
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: İstanbul'un Fethi Kutlu Olsun
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2013, 02:29:27 »

'İstanbul yine bizim olacak'

Yunanistan’da ırkçı-faşist Altın Şafak Partisi, Atina’da İstanbul’un Fethi’nin 560. yılını "anma" gösterisi düzenleyerek gövde gösterisi yaptı.

Şehir merkezinde son Bizans İmparatoru Konrtantin Paloologos’un heykeline çelenk koyan Altın Şafak yanlıları ellerinde Yunan ve Bizans bayrakları eşliğinde meşalelerle 29 Mayıs 1453’de İstanbul’un fethi sırasında Ayasofya’ya kapanan Bizanslıların okudukları duaları tekrarladılar.

Geçen seneye kıyasla daha az Altın Şafak yanlısının katıldığı gösteride konuşan parti lideri Nikos Mihaliolakos, "20 yıldır 29 Mayıs'ı anıyoruz. Tarihimizi asla unutmayacağız. Bugün, ülkemizin ulusal egemenliğinden ödün veriliyor. 2013'ün Yunanistan'ı, 1453 Mayıs'ını hatırlatıyor” dedi.

Altın Şafak Milletvekili Hristos Pappas ise, İstanbul için "Zamanla yine bizim olacak" diye konuştu.

Yorgo KIRBAKİ/ATİNA

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2013, 02:32:52 »
Bu arkadaşlara tavsiyem rahat bir yerde uykuya yatmaları. Çünkü İstanbul'un Yunanlılara geçtiğini ancak rüyalarında görürler. Ha yatarken dikkat etsinler de bir tarafları açık kalmasın. Sonra kabus falan görürler de Atina'da gidiverir ellerinden.  ;D ;D

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2013, 12:15:53 »

Altın Şafak Milletvekili Hristos Pappas ise, İstanbul için "Zamanla yine bizim olacak" diye konuştu.

İstanbulun Atinadan bir farkı kalmadı ki.. Kale içerden çöküyor. 
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2013, 20:48:19 »

İstanbulun Atinadan bir farkı kalmadı ki.. Kale içerden çöküyor. 

Ne demek istediniz ?