Gönderen Konu: İndeks  (Okunma sayısı 5745 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wild Eagle

• DefenceTurk
  • *
  • 0
İndeks
« : 08 Mayıs 2009, 00:44:33 »
Lütfen  indeks içeren bölümlere konu açanlar, o konunun indekse eklenmesi için yöneticilere haber versinler. Ayrıca Yöneticiler de kendi açtıkları konuları indekslere eklemeleri rica olunur.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: İndeks
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2009, 02:47:50 »
Yönetici arkadaşlar halen neden açtıkları konuları indekslere eklemiyorlar ???
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2009, 12:31:59 »
Yok ben oğrendım yaa ;D saolsun mete yardımcı oldu. ;) actıgım konuları eklemeye basladım..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2009, 14:28:37 »
Yok ben oğrendım yaa ;D saolsun mete yardımcı oldu. ;) actıgım konuları eklemeye basladım..

Mesela Hava araçların konuların ve küçük çaplı silahlar konuların halen yerinde sayıyor Recep!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2009, 02:42:19 »
onları atlamısım abı kusura bakma, su ınternet problemınden bı kurtulayım onlarıda yapacagım..