Gönderen Konu: Caminin Bombalanmasına Hak Veren Trmilitary Üyeleri  (Okunma sayısı 4848 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bertan234

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Konu başlığını biraz sert yazmış olabilirim belki haddimede olmayabilir ama bu konuda gayet duyarlı olduğum belirtmek isterim..
Ben esad mesat bilmem arkadaş öso hiç bilmem konuyla alakamda yok forumu gezinirken Trmilitary Üyelerinin savunduklarına inanamadım ve burada bu konuyu tartışma gereği hissettim.
Alın buyrun
Trmilitary üyelerinin tepki gösterdiği yorum.

Gelen tepkiler

Kendini ve Trmilitary üyelerini aydın ilan eden zavallı kişilik ayrıca herzaman ki gibi adminlerin egosu???

Biraz dinine bağlı Milliyetci arkadaşlarımızı hemen Tayyipci yada cemaatci ilan ediyorlar.Varsın Tayyipçi yada cemaatci olsun ne fark eder.Senin gibi düşünmeyeni forumda barındırmıyorsan biraz olsun hoş görülüyle yaklaşmıyorsan neyi tartışıyorsun kardeşim sayfalarca tartışman için senin gibi düşünmeyen adam lazım.Üyelerinin bir çoğu tek tip insan modeli.Kimse çıkıp demesin bana o forumda siyaset yasak belki o yüzdendir.Biraz sert konuşucam o forumda siyasetin kralını yapıyorlar.Resmen monarşi hakim birisi onların hoşuna gitmeyen birşey söylediği zaman anında misliyle tepki alıyor...

Ve gelelim buraya

Sayın SKYWOLF`a Teşekkür ediyorum.Bizi o siteye muhtaç etmediği için.Başka Alternatifide bize sunduğu için.

Saygılarımla.

Usule hakim olmayan esasa mahkum olur.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Caminin Bombalanmasına Hak Veren Trmilitary Üyeleri
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2013, 12:38:49 »
Teşekkür ederim.

Ancak yukarıdaki iletilerde kimsenin bir caminin bombalanmasını savunduğunu göremedim.

Biri Esad'a yüklenmiş. Kötü biri olduğunundan falan bahsetmiş. Doğrudur. Hiçbir zaman ailece iyi olmadılar ki. Olsalar eskiden pkkyı barıldırmazlardı mesela!,

Diğeri cevap varmiş Esad iyi değil ama ona karşı olanlar da ondan aşağı kalır şekilde değil. Yani iki tarafta berbat. Birbirlerini yiyorlar. Eh bu da doğru..

Hal böyleyken birilerinin, özellikle ülkeyi yöneten zatların bu ülkede yaşayan insanların dini duygularını sömürerek tam olarak israil ve diğer emperyalistlerin arzuladığı şekilde bir caniyi devirmek için ona karşı mücedele eden canileri mazlumlarmış gibi göstermeye hakkı yoktur. Bu olayda çünkü masum olan taraf yoktur. Her iki tarafta masum insanları katletmektedir. Bu da bölgedeki eğitim ve kültür seviyesinin nasıl hep böylesine düşük seviyede tutulduğunun göstergesidir.

Sizlere tavsiyem bu tip oyunlara gelmemeniz.
Hatırlatırım. Irak'da müthiş bir mezhep çatışması var. Saddam sonrası on binlerce masum insan bu nedenle hayatını kaybetti. Nasıl başladığını hatırlayanlar var mı?
İnsanların inançları sömürülerek. İnsanlar bu şekilde biribirine düşürülerek. Birileri gidip sünnilerin camilerinde bombalar patlattı, hemen arkasında bence kesinlikle aynı kişiler şiilerin türbelerine saldırdı. O zamana kadar hiç olmamış birşeydi bu. Bundan sonra da mezhep çatışması hızla büyüyerek o kadar insanın canına mal oldu. Sizce kimlerdi olayları başlatanlar? Şiiler mi? Sünniler mi? Bence hiç alakası yok. CIA, Mossad, MI5 vs vs...

Buna benzer olaylar sadece Irak'da olmadı. Arap baharının estiği her yerde oluyor!
Belki faydası olur >> http://michaelsikkofield.blogspot.com/

Konu başlığı ile konu içeriğinin uyuşmadığını görüyorum. Bu konunun gereksiz bir tartışma yaratacığını düşünüyorum. Bu nedenle konuyu kilitliyorum. Bir süre sonra da kaldıracağım.
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2013, 13:12:45 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com