Gönderen Konu: Hindistan Savaş Uçağı Projesi: AMCA (Advanced Medium Combat Aircraft)  (Okunma sayısı 9875 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Commander

• DefenceTurk
  • *
  • 18
  • DefenceTurk.com
Rakibimiz olan bu projede son durum nedir? Hep aynı video ve haberler.10 adet 5.nesil uçak karşılaştırmasında TFX 6.olmuş.Amca projesi 1. Olmuş :)

Hintlilerin her zamankinden hayalperest şeyleri. Çin bunlara iyi ders verir 5. Nesil konusunda. Hava-Hava dalaşında
Ayakta ölmek,diz üstü yaşamaktan daha iyidir.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
Rakibimiz olan bu projede son durum nedir? Hep aynı video ve haberler.10 adet 5.nesil uçak karşılaştırmasında TFX 6.olmuş.Amca projesi 1. Olmuş :)
Link var mı? İzleyelim

Çevrimdışı Deniz16

• DefenceTurk
  • *
  • 5
  • DefenceTurk.com
Bu birincilik neye göre belirlenmiş izlenme ve tıklanma sayısına göre mi? Eğer öyle ise yapacak birşey yok sonuç öyle çıkar nede olsa hindistan dünyanın en büyük 2.ci kalabalık ülkesi bu yüzden sonuç değişmez

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 26
Link var mı? İzleyelim
Şu video.
https://youtu.be/PaP7HCxZt7g

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Link var mı? İzleyelim
Şu video.
https://youtu.be/PaP7HCxZt7g

Ben sanki bu videoda 6. olan TF-X'i göremedim. Hatta TF-X'i hiç göremedim. Henüz uyanamadım herhalde.  ::)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
6.sırada ama ne kanat yapısı ne de bilgileri doğru değil gibi.... Yine de Yunanlılar gördüyse bu videoyu çatlamışlardır ortadan ikiye...

Çevrimdışı Commander

• DefenceTurk
  • *
  • 18
  • DefenceTurk.com
Bunlarda çin korkusundan ne yapacaklarını şaşırdı.
Ayakta ölmek,diz üstü yaşamaktan daha iyidir.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
6.sırada ama ne kanat yapısı ne de bilgileri doğru değil gibi.... Yine de Yunanlılar gördüyse bu videoyu çatlamışlardır ortadan ikiye...

Hay Allah, gördüm şimdi. Gördüm de görüntüdeki KF-X. Kore'nin Uçağı. Bu sıralama uçakların genel özelliklerine göre değil, sadece hızlarına göre yapılmış. Tabi uçakların hızlarını kesin olarak biliyor olsak sıralamayı daha iyi değerlendirebiliriz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
KFX ayrıca var o listede. Bizim ki 6. sırada

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
KFX ayrıca var o listede. Bizim ki 6. sırada

Şöyle söyleleyim: TF-X olarak gösterilen çizim de KF-X tasarımlarından biri görülüyor. Kanat üzerinde Güney Kore Hava Kuvvetlerinin sembolü var.

« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2020, 12:14:16 Gönderen: SKYWOLF »