Gönderen Konu: Çanakkale Zaferi  (Okunma sayısı 6857 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Çanakkale Zaferi
« : 18 Mart 2013, 13:36:45 »
Çanakkale Zaferi

Ülkemizi yönetenlerle bölmek isteyenlerin işbirliği içerisinde olduğu, milli birlik ve beraberliğimizin tehlike içerisinde olduğu şu günlerde, 98 yıl önce Türk Milletinin uyanışını dünyaya duyuran Çanakkale Zaferini kutluyoruz. Görünen o ki milletimiz uyanış için bu zafer gibi nice destanlar yazacak...

http://ciner.mncdn.net/ht/2013/03/18/45C7E1C137E37E1242D577835B0AF52E_c.mp4
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Çanakkale Zaferi
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2013, 13:55:02 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Cakas

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2013, 16:17:30 »
Yüreğin silaha karşı zaferidir bu.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2013, 15:52:34 »
Şu zaferi bile gelecek nesillere adam gibi anlatacak ne bir sinema ne bir dizi film çevrilemiyor ya şu ülkede kahrımdan ölücem sonunda.Bize bişrey olmaz belki ama geçmişinden habersiz nesiller yetiştikçe Kıbrıslı Türklerden (Nesi Türk kaldıysa artık) beter duruma düşeriz ilerde.

Çevrimdışı marial

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Her Türk asker doğar
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2013, 20:03:17 »
ÇANAKKALE SAVAŞINDA ARIBURNUNDA BİR İNGİLİZ GEMİSİNDEN ATILAN AMA PATLAMAYAN MERMİ VE OSMANLI ASKERLERİ

Çevrimdışı marial

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Her Türk asker doğar
« Yanıtla #5 : 15 Mayıs 2013, 07:22:01 »
FİLİSTİN KUDÜS'DE TOPLANAN GÖNÜLLÜ ARAP GENÇLER OSMANLI ORDUSUNA KATILMAK ÜZERE GRUPLAR HALİNDE ŞEHİRDEN AYRILIYOR, ÇANAKKALE SAVAŞI
(BU FOTOĞRAF HARP MECMUASINDA DA MEVCUT)