SİLAHLI KUVVETLER VE TERÖRİZM > Yabancı Ülkelerin Silahlı Kuvvetleri

İspanya Hava Kuvvetleri

<< < (2/2)

Alp:

--- Alıntı yapılan: tumucin - 26 Ağustos 2019, 16:57:36 ---88 tane McDonnell Douglas F/A-18 Hornet var demek dogru

süper bizim  F 16 iyilerdir

--- Alıntı sonu ---

Sayın Timuçin,

Kusuruma bakmayınız, cümleyi anlayamadım. Bizim F-16'larmı iyidir yoksa F-18'lermi iyidir... Cümle biraz düşük olmuş, anlayamadım açıkcası...

tumucin:
sunu söylüyorum  bizim  F 16 iyidir

keske bizimde cift motorlu F/A-18 Hornetimiz olsaydi

F 35 harcadigimiz parayi  F/A-18 Hornet  alsak

ACE:

--- Alıntı yapılan: Alp - 26 Ağustos 2019, 18:42:10 ---
--- Alıntı yapılan: tumucin - 26 Ağustos 2019, 16:57:36 ---88 tane McDonnell Douglas F/A-18 Hornet var demek dogru

süper bizim  F 16 iyilerdir

--- Alıntı sonu ---

Sayın Timuçin,

Kusuruma bakmayınız, cümleyi anlayamadım. Bizim F-16'larmı iyidir yoksa F-18'lermi iyidir... Cümle biraz düşük olmuş, anlayamadım açıkcası...

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı yapılan: tumucin - 26 Ağustos 2019, 21:10:35 ---sunu söylüyorum  bizim  F 16 iyidir

keske bizimde cift motorlu F/A-18 Hornetimiz olsaydi

F 35 harcadigimiz parayi  F/A-18 Hornet  alsak

--- Alıntı sonu ---

Hala da anlamıyorsanız ne bileyim yani :))))

fırtına06:
İspanya'da askeri uçak denize düştü, pilot hayatını kaybetti

İspanya Hava Kuvvetlerine bağlı 'C-101' tipi askeri uçağın, ülkenin güneybatısındaki Murcia kenti yakınlarında denize düştüğü ve pilotun hayatını kaybettiği bildirildi.

Acil Koordinasyon Merkezinden yapılan açıklamada, öğleden sonra meydana gelen kazada, San Javier kıyılarının yaklaşık 1 kilometre kadar açığında askeri uçağın denize düştüğü belirtildi.

Eğitim uçuşu yapan 'C-101' tipi askeri uçağın pilotu Eduardo Fermin Garvalena'nın kazada öldüğü kaydedildi.

Garvalena'nın 2 bin saatten fazla uçuş tecrübesi bulunduğu ve yurt dışındaki bazı misyonlara da katıldığı bilgisi paylaşıldı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Olayın, ülkenin güneybatı kıyılarında son 7 ayda düşen üçüncü askeri uçak olması dikkati çekti.

https://tr.sputniknews.com/avrupa/202002271041496696-ispanyada-askeri-ucak-denize-dustu-pilot-hayatini-kaybetti/

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git