Gönderen Konu: (Hisar A-O)Alçak-Orta İrtifa Hava Savunma Füze Sistemi Projeleri  (Okunma sayısı 108839 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Canik

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +2/-0
  • DefenceTurk.com
Ynt: (Hisar A-O)Alçak-Orta İrtifa Hava Savunma Füze Sistemi Projeleri
« Yanıtla #230 : 06 Aralık 2017, 20:17:53 »
tünel kazma mevzuları döneminde Andrien Brody'nin Pianist filminden bir karesinin altına  "cizreli bir baba yıkılmış evinin enkazında evladını arıyor" yazını görmüştüm. O gün dedimki propaganda farklı bir mevzu.Bizi çok aşıyor.  ;D ;D ;D ;D
Bizde de var özellikle ak troller, facebook'a girin bakın neler neler var savunma sanayinden siyasete öyle şeyler var ki aklınız çıkar...

Ben savunma sanayindeki paylaşımların yetersiz olduğuna katılmıyorum gayet yeterli...Ama TSK'nın paylaşımları ne yazık ki çok az.Tatbikat,eğitim,operasyon veya günlük rutinden daha fazla video paylaşımı yapmalı
chp troller maaşallah savunma sanayi uzmanları öyle ya ...doguştan uzmanlar öyle böyle değil...onlarda napsın işte yapılanları kötülemekten başka bi halt yedikleri yok...Şimdi soruyorum kendime acaba yapılanları acemice hatta tam bir bilgisizlik dahilinde abartmak mı kötü olan ,yoksa bu kadar emek verilen bu savunma sanayisini sırf cogu ak parti döneminde oldu diye  haince yereden yere vurmak mı ?Bilgisiz ve cahil olmak düzeltilebilir durum ama hainlik asla kabul edilemez...
Hainlik değilde nedir  siha operasyonlarını chp eleştiriyor...
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2017, 20:28:09 Gönderen: Canik »

Çevrimdışı chngr

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +22/-77
« Yanıtla #231 : 06 Aralık 2017, 20:31:07 »
tünel kazma mevzuları döneminde Andrien Brody'nin Pianist filminden bir karesinin altına  "cizreli bir baba yıkılmış evinin enkazında evladını arıyor" yazını görmüştüm. O gün dedimki propaganda farklı bir mevzu.Bizi çok aşıyor.  ;D ;D ;D ;D
Bizde de var özellikle ak troller, facebook'a girin bakın neler neler var savunma sanayinden siyasete öyle şeyler var ki aklınız çıkar...

Ben savunma sanayindeki paylaşımların yetersiz olduğuna katılmıyorum gayet yeterli...Ama TSK'nın paylaşımları ne yazık ki çok az.Tatbikat,eğitim,operasyon veya günlük rutinden daha fazla video paylaşımı yapmalı
chp troller maaşallah savunma sanayi uzmanları öyle ya ...doguştan uzmanlar öyle böyle değil...onlarda napsın işte yapılanları kötülemekten başka bi halt yedikleri yok...Şimdi soruyorum kendime acaba yapılanları acemice hatta tam bir bilgisizlik dahilinde abartmak mı kötü olan ,yoksa bu kadar emek verilen bu savunma sanayisini sırf cogu ak parti döneminde oldu diye  haince yereden yere vurmak mı ?Bilgisiz ve cahil olmak düzeltilebilir durum ama hainlik asla kabul edilemez...
Açıkçası pek karsilasmadim ornek gosterirseniz sevinirim..

Sorunuza cevap verecek olursam ikiside aynı derece kötü...Vatandaşa yalan bilgiler vererek çok çok büyük beklentilere sokmak daha sonra hayal kırıklığına uğratır..ve daha sonra yapilacak önemli başarılarında vatandaşın gözünde degerini düşürür.

Yani  bu sürekli borla çalışan araba haberı yapıp daha sonra bunun gerçek cikmamasi gibi.Şimdi biri gerçekten borla çalışan araba yapsa ve haberlere çıksa hadi len ordan deriz.Yani itibar güven kaybı çok kotu birseydir buna engel olmak gerekir.

Aslında simdi bakınca bu daha kötüymüş...

Bu arada bu hain lafını ağızlarda sakız ederek olur olmaz heryerde kullanarak içini iyice boşalttılar lütfen bari biz yapmayalım.

Çevrimdışı asderedas

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +21/-22
« Yanıtla #232 : 06 Aralık 2017, 21:31:52 »
Bundan baya önce burdada yazdığımı hatirliyorum yanlis olmasin ,ben zaten youtube deki bircok video ekleyen odunlara verip veristiriyorum zaten video izlemekten soguttular insani  tamam hemfikiriz lakin bu tipleri ak troll diye etiketlemen hoş degil nereden bilebiliriz başka bir partinin trolü olmadığı belliki dalga gecmek icin yada cok tıklanmak icin yapmadığı.Onun icin onlara küfür etsen seni desteklerim ama o partinin trolü bu partinin trolü diye hayıflanırsak birbirimizi incitiriz .Birakalım partileri biz burda savunma sanayisiyle ugrasalim bilgilenelim ogrenelim.Ak trol dedigin icin cevap vermek zorunda kaldim cunkü bende ak partiliyim ama burda parti muhabbeti ben yapmam kimse yapmasında cunku siyaset öyle birseydirki en yakın dostlukları bile birbirine düsman eder .

Çevrimdışı chngr

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +22/-77
« Yanıtla #233 : 06 Aralık 2017, 22:00:49 »
Bundan baya önce burdada yazdığımı hatirliyorum yanlis olmasin ,ben zaten youtube deki bircok video ekleyen odunlara verip veristiriyorum zaten video izlemekten soguttular insani  tamam hemfikiriz lakin bu tipleri ak troll diye etiketlemen hoş degil nereden bilebiliriz başka bir partinin trolü olmadığı belliki dalga gecmek icin yada cok tıklanmak icin yapmadığı.Onun icin onlara küfür etsen seni desteklerim ama o partinin trolü bu partinin trolü diye hayıflanırsak birbirimizi incitiriz .Birakalım partileri biz burda savunma sanayisiyle ugrasalim bilgilenelim ogrenelim.Ak trol dedigin icin cevap vermek zorunda kaldim cunkü bende ak partiliyim ama burda parti muhabbeti ben yapmam kimse yapmasında cunku siyaset öyle birseydirki en yakın dostlukları bile birbirine düsman eder .
AKtroller gerçekten varolan bir birşey bunu parti'de kabul ediyor zaten...Bu trollerin yalan ve propaganda yaptıklarını biliyoruz belki savunma sanayinde olmayabilirler ama ben zaten salt savunma sanayi anlamında söylemedim propaganda konusu açıldı o yüzden söyledim.

Çevrimdışı TCG Dumlupınar

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +4/-1
« Yanıtla #234 : 07 Aralık 2017, 00:12:42 »
AKtrol maktrol kim koyuyor bu isimleri yahu? Sihaları eleştiren sözde atatürkçü, örgüt yanlısı chplilerde b.ktrol mü oluyor? b.ktrol b.ktrol patladı gitti. ;D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • GENEL YÖNETİCİ
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +63/-12
« Yanıtla #235 : 07 Aralık 2017, 00:35:41 »
Canım ülkemin en büyük düşmanı siyasetçilerinin birbirine düşürdüğü canım milletim. Allah akıl fikir versin!

Konuyu dağıtmayalım!
*BEKLEYENLER, KAYBEDENLERDİR!

Çevrimdışı Canik

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +2/-0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #236 : 07 Aralık 2017, 00:48:34 »
Canım ülkemin en büyük düşmanı siyasetçilerinin birbirine düşürdüğü canım milletim. Allah akıl fikir versin!

Konuyu dağıtmayalım!
Hocam ana muhalefet partisi üstelik lideriyle beraber siha operasyonlarından rahatsızlık duyuyor daha ne olsun.
https://youtu.be/5Sh-7_PjJBE

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • GENEL YÖNETİCİ
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +63/-12
« Yanıtla #237 : 07 Aralık 2017, 01:57:11 »

Konuyu dağıtmayalım!
Hocam ana muhalefet partisi üstelik lideriyle beraber siha operasyonlarından rahatsızlık duyuyor daha ne olsun.
https://youtu.be/5Sh-7_PjJBE

Dedim ya! Allah akıl fikir versin!
Muhalefetine de, iktidarına da...
Ayakta uyuttuklarına da
Alayına...

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +30/-20
« Yanıtla #238 : 07 Aralık 2017, 12:08:32 »
Yotube de  izlenme hacmi yüksek trol bir hesap var savunma haberleri yayınlıyor.
Bizim insanımızda saf her şeye inanıyor. aklı başında okumuş insanlarımız bile telefon dolandırıcılığı ile soyuluyor.

Şu hesabın hepsi troll videolar içeriyor. bu tür asılsız haberleri yayan hesaplara karşı dava açılması gerekiyor.

https://www.youtube.com/user/alee27114/videos

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • GENEL YÖNETİCİ
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +63/-12
« Yanıtla #239 : 07 Aralık 2017, 12:25:53 »

Bu tür asılsız haberleri yayan hesaplara karşı dava açılması gerekiyor.

+1
Aynen öyle.
Yalan haber, yönlendirme amaçlı haber, karalama amaçlı haber gibi sahtekarlıklar cezalandırılmalı!
Ancak bu durumlar birilerinin işine geldiği için ses çıkarılmıyor. Bu sahtekarlıkta denge aleyhlerine değişirse o zaman işler değişir!