Gönderen Konu: (Hisar A-O)Alçak-Orta İrtifa Hava Savunma Füze Sistemi Projeleri  (Okunma sayısı 238908 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Sen şimdiden seviniyorsun gibi. :D

ABD'nin benzer çalışmaları var. Konuyla ilgili tavsiyede bile bulunmuşum. ::)

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=7437.0

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=7472.0
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı tumucin

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 24
  • DefenceTurk.com
havada yakalayip yok ediyor  korkut ise  konusma hatasi sistemi anlatma sistemi saden bu hükümet yapar

bu isleri

Çevrimdışı gürkan sevinir

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 17:34:08 Gönderen: gürkan sevinir »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Yok bu hükümet beceremez ke-MAL olsa marsa atom saldırısı yapardınız  ;D

Sİtemizde bu şekilde siyasi propaganda sayılabilecek söylemlere ne yazık ki izin vermiyoruz. Lütfen konuyu dağıtmayınız!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
timuçin nickli arkadaşa söylüyorsun galiba

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Bence direk sana söylüyor-da sen anlamazlıktan geliyorsun.Neden acaba ?

Konuyla ilgili fikrin varsa onu öğrensek sence de daha doğru bir katkı olmaz mı ? Yoksa foruma sadece provokasyon için mi üye oldun ?

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 17:34:22 Gönderen: gürkan sevinir »

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Anladım buraya içini dökmeye gelmişsin ama konu başlığını yanlış seçmişsin,bu konu Hisar hava savunma füzesiyle ilgili.Ayrıca zamanında bazı ideolojilerin enjekte edildiğini ima ediyorsun ama şimdi senin yaptığınında bundan farkı yok.Herkeste senin inandığın şeyin doğru olduğuna inanmak zorunda değil,hakaret ise kişiseldir,burada sana hakaret eden oldu mu ? ben görmedim.O halde neden olayı ,forumun yapısını bozacak siyasi tartışmaya dönüştürmek yerine konuyla ilgili fikirlerini paylaşmıyorsun ?

Merakla sayfaya bakıp acaba mesaj varmı diye açıp aaa evet bir mesaj varmış deyip,sonrada senin bu yazdıklarını görünce ne hissederler bunu bir düşün istersen.

Lütfen son kez uyarıyorum,mantıklı ol ve siyaset üzerinden sayfa işgal etme !!!

Çevrimdışı asderedas

• CEZALI
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
lütfen sadece bildiklerimizi paylaşalım,siyaset konuşmak sadece ve sadece bizlere zarar verir ,bırakalım siyaseti siyasetçiler yapsın.biz savunma sanayisi hakkında konuşalım ,Şu CHP Lİ BU AK partili diğerleri MHP li diye birbirimize kutuplaşmayalım .İnanın bugünün birbirine zıt partileri yarın bir araya gelebilir .siyaset bu.... Olan bu siyaset döngüsünde bizlere olur,arkadaşlıklarımızı dostluklarımızı siyasete kurban etmeyelim.

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
Bak güzel kardeşim bu forma her gün giriyorum yeni bir haber varmı diye ama burda bir kaç kişinin sistematik olarak x hükümetine ve kişilere karşı çakdırmadan karalama propagandası yapması ister istemez cevap verme zorunluluğu doğuruyor. Burda bir kaş kişi bunu sistematik olarak yapıyor form yöneticilerinin bu konuda hassas olması gerek burası x kişiye hükümete iftira atma yeri değil sen yaparsan biriside karşılık verir özellikle savunma sanayide 10 yıldır yapılanlar x hükümetinin başarısıdır. Biz abd, rusya, çin gibi ülkelerinin yıllardır yaptıklarını yapmaya çalışıyoruz. mesele bu ..
Bu arada bu gün füze denemsi yapıldığı haberleri var bilgisi olan varmı ?