Gönderen Konu: Dünyaya silah satan şirketler  (Okunma sayısı 4943 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ocak

• DefenceTurk
  • *
  • 22
  • DefenceTurk.com
Ynt: Dünyaya silah satan şirketler
« Yanıtla #10 : 12 Mart 2024, 01:51:04 »

Son yazılanlara aynen katılıyorum.

Gelecek 10 yıl içerisinde Çin ve Hindistan tehlikesine karşı, başta Güneydoğu Asya ülkeleri ve Afrika ülkeleri kapımızda sıra olacaktır diye düşünüyorum. Bu ülkeler için bir kredi fonu oluşturmak lazım.

2035 sonrasında ise Güney Amerika ülkeleri sıraya geçer.

2040 yılından sonra ABD, Rusya ve tüm Batı ülkelerine bile satış yapabileceğimizi düşünüyorum.

Bunların olabilmesi için artık hemen hemen tüm alt sistemleri geliştirdik veya az zaman kaldı, tek ve büyük sorun, Altay'dan tut Kaan'a kadar gerekli Motor projelerinin seri üretime geçmesi.

Tf-6000 ve Çip üretimi müjdesi sonrasında tüm şüphelerim dağıldı.

Az kaldı, Yine yeniden Türk'ün eteğini öpmeye gelecekler.

Çevrimdışı aydındurmus

• DefenceTurk
  • *
  • 16
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #11 : 12 Mart 2024, 11:34:43 »
türkiye silah satısını arttırdıkça 1.sıradaki satıcılar sonuncu sıraya doğru hızla ineceklerdir...

Çevrimdışı SH

• DefenceTurk
  • *
  • 38
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #12 : 12 Mart 2024, 11:38:41 »
türkiye silah satısını arttırdıkça 1.sıradaki satıcılar sonuncu sıraya doğru hızla ineceklerdir...

Aydın Bey formdasınız yine.  ;D

Çevrimdışı aydındurmus

• DefenceTurk
  • *
  • 16
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #13 : 12 Mart 2024, 12:28:29 »
Sy.SH formla alakası yok görünen köy kılavuz istemez afrika yıllarca bu ülkelerden çekmediği acı sömürülmedik zenginlik aşağılanmadıkları yer kalmadı yılların kini ve nefretin birikimi ve ayrıca bizim gibi niyeti ve hareketleri belli olan güvenilir bir sonsuz isteklerini sorgulamadan tedarik edecek samimi bir tedarikçi varken onlardan alırlarmı sizce...