Gönderen Konu: Yunan Hava Üsleri  (Okunma sayısı 29886 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SWAT.TR

• DefenceTurk
  • *
  • 0
    • http://www.turkish-mod-team.com
Güzel bir çalışma yaşasın Google map ve Google Earth   ;D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Evet Sayın Subutay'ın ellerine sağlık. Ben de Yunan Hava savunmasıyla ilgili resimler paylaşmak istiyorum. Anadoluya yakın radarlara dikkat!

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı dreamlistan61

• DefenceTurk
  • *
  • 0
En sonuncu resim biraz ürküttü beni

Çevrimdışı the demons

• DefenceTurk
  • *
  • -2
sanırım thk, türk yunan savaşında hava savunma sistemini delmek için girite yüklenecektir.giritteki s300ler safdışı edilirse güney taraf rahatlayacaktır.fazla uçak kayıbı olmaz sanırm siz nedersiniz arkadaşlar

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
sanırım thk, türk yunan savaşında hava savunma sistemini delmek için girite yüklenecektir.giritteki s300ler safdışı edilirse güney taraf rahatlayacaktır.fazla uçak kayıbı olmaz sanırm siz nedersiniz arkadaşlar

Bu kadar S.A.T ve Bordobereli bosuna yetıstırılmıyor  8)

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
JSF lerimiz gelince bu koruma kalkanı biraz işlemez... :D :D

Çevrimdışı SÜVARİ

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Gerek görülmediği takdirde ne JSF'ye nede ÖKK personeline gerek yok.Hava savunma sistemlerini DzKK,safdışı bırakabilir.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Şahinbey

• DefenceTurk
  • *
  • 0
JSF lerimiz gelince bu koruma kalkanı biraz işlemez... :D :D

Sayın Felix, JFS F-22 gibi radara yakalanmayan bir uçak değil ki hava savunma sistemlerini ve radarlarını rahatça atlatsın. JFS ler 4.nesil uçaklardan radar kesiti daha düşük uçaklardır o kadar yani radarlarca tespit edilebilirler.JFS'nin radarları tamamen atlatan bir yapısı yoktur bildiğim kadarıyla.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
F-35'ler de F-22 uçaklarına yakın seviyede radara yakalanmama özelliğine sahip.