Gönderen Konu: TAKTİK TEKERLEKLİ ARAÇ VE MRAP PROJELERİ  (Okunma sayısı 187153 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: YENİ SİPARİŞLER GELECEK Mİ?
« Yanıtla #200 : 10 Temmuz 2013, 02:52:56 »
Bizim hesaplarımıza göre Mehmetçikler’in can kaybı yaşamaması, hain saldırılarda şehit düşmemesi için 3 bin aracın yenilenmesi gerek. Bugüne kadar gerçekleşen operasyon ve

o hesap o yetkiliye düşmez. o hesabı ilgili kurum yapar, ihtiyaç görür ihaleye çıkar.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2013, 02:54:10 Gönderen: UYVAR »
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: TAKTİK TEKERLEKLİ ARAÇ VE MRAP PROJELERİ
« Yanıtla #201 : 04 Ağustos 2013, 08:50:35 »

KAYA II

Bugünlerde Sakarya'da bu araçla iki defa karşılaştım. Yolda çok heybetl duruyor. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #202 : 04 Ağustos 2013, 13:37:04 »
Kirpi üretimi için BMC'nin kurtarılması formülünden sonuç çıkmaması ihtimaline karşı hazır olmaya çalışıyor Otokar gayet normal olarak.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #203 : 04 Ağustos 2013, 16:28:23 »
Otokar bundan sonra ihaleyi biraz zor alir

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #204 : 04 Ağustos 2013, 17:23:22 »
Neden ?

Çevrimdışı KORAYKURT

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #205 : 04 Ağustos 2013, 21:51:22 »
Neden ?

Koç grubu şirketleri üzerine gidiliyor.Daha önceden Doğan grubu için yapılmıştı.Ondan öncede Uzan grubu için yapıldı.Uzan Grubunu tarih sahnesinden sildiler.Doğan Grubu pes etti.Koç grubu direniyor.

Geçen gün Türk İtalyan ortaklağı TOFAŞ fabrikalarına yeni yatırım teşvik uygulamaları gereği 700 küsur milyon teşvikten yararlanma imkanı tanındı.TOFAŞ tamamen %100 Koç Grubuna ait bir şirket olsaydı, inanıyorum ki bu teşvikten de yaralanamayacaktı ve yine inanıyorum ki Koç Grubunun bu muhalif tavrı daha önceden vuku bulsaydı ,ALTAY Tankı projesi bile onlara verilmeyecekti.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #206 : 04 Ağustos 2013, 22:51:18 »
Neden ?

klasik devlet yonetimi anlayisi

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #207 : 05 Ağustos 2013, 00:16:06 »
mesele bu ülkede iktidar yandaşlarının ürettiğinden çok yeme lüksünü devam ettirme gayretidir. e bunu yapabilmek için de birilerinin malına çökülmesi gerekir.

yalnız Uzan'lardan farklı olarak Koç'un elinde silah gücü mevcuttur. pasaportları hazırlayın derim. bu ülke pek yakında Lübnan olacak.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #208 : 05 Ağustos 2013, 01:52:51 »
mesele bu ülkede iktidar yandaşlarının ürettiğinden çok yeme lüksünü devam ettirme gayretidir. e bunu yapabilmek için de birilerinin malına çökülmesi gerekir.

yalnız Uzan'lardan farklı olarak Koç'un elinde silah gücü mevcuttur. pasaportları hazırlayın derim. bu ülke pek yakında Lübnan olacak.

Bu ülke sahipsiz değil. Bizler, yani sahipleri pasaportları hazırlamak yerine atalarımızın bize bıraktığı vatana sahip çıkmak için elimizden geleni yaparız.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı KORAYKURT

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #209 : 05 Ağustos 2013, 08:58:53 »
pasaportları hazırlayın derim. bu ülke pek yakında Lübnan olacak.
Yaşı uygun olanlar hatırlar,bir zamanlar hocaları diyordu ya "Refah Partisi gelecek adil düzen kurulacak,yanlız bu geçiş dönemi nasıl olacak, yumuşak mı olacak, tatlı mı olacak, kanlı mı olacak ,kansız mı olacak" dedikten sonra Sincan'da Tanklar yürüdü 28  Şubat süreci başlamıştı.Bu ülkede bir hesaplaşma döneminin yaşanacağını ve bu dönemin çok yaklaştığını üzülerek müşahade ediyorum.