Gönderen Konu: Piranha  (Okunma sayısı 7807 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Piranha
« : 24 Ocak 2013, 10:56:33 »
Piranha

Danimarka'nın Zırhlı Araç İhalesi

Danimarka M113'lerini değiştirmek için çalışmaları hızlandırıyor. Danimarka şu an kullanmakta olduğu M113 paletli zırhlı personel taşıyıcı araçları ve türevlerini yeni araçlarla değiştirmek için 8 Mart'da testlere başlıyor. Yapılacak denemelere 4 adet tekerlekli ve 4 adet paletli zırhlı araç katılacak.

Danimarka Ordusunun M113 değiştirme programının kısa ayrıntıları Ocak ayı ortalarında Münih'te düzenlenen Kalkınma Ağı Zırhlı Araç Sürdürebilirlilk Konferansı'nda Danimarka Ordusu Savaş Merkezi Binbaşı Claus Heesakker Johansen tarafından verildi.

Testlere katılacak olan 8X8 tekerlekli zırhlı araçlar ve firmaları şöyle: VBCI ile Nexter Systems, Piranha-5 ile General Dynamics European Land Systems - MOWAG, AMV ile Patria ve Boxer ile ARTEC. Dört paletli yarışmacı da Protected Mission Module Carrier (PMMC) ile FFG Flensburger, Armadillo ile BAE Systems, Marder Evolution ile Rheinmetall, Ascod 2 ile General Dynamics European Land Systems - Santa Barbara Sistemas.

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=214.msg1072#msg1072

DefenceTurk.com

VBCI 

Piranha

AMV

Boxer

PMMC

Armadillo

Marder Evolution

ASCOD
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2016, 23:26:23 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2013, 10:57:59 »
Böyle bir yarışta neden bizim firmalarımız yok!  :(
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2013, 11:06:10 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Dunedain

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2013, 13:05:16 »
Reklam için bile olsa görünseydik bir iki modelle...Pars Arma..

Çevrimdışı F-16

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2013, 13:17:17 »
Belki çağırmadılar ?

Çevrimdışı Dunedain

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2013, 13:34:26 »
Tek tek gelecek firmalar belirleniyor mu?Koşulları açıklanır,ona uygun aracı olanlar katılır kademe kademe eleme yapılır nihai sonuca varılır.Ben böyle biliyorum.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2013, 20:20:05 »
FNNS olmamasi biraz tuaf geldi

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614

Çevrimdışı Asbey

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
Ynt: Danimarka'nın Zırhlı Araç İhalesi
« Yanıtla #7 : 16 Mayıs 2013, 13:50:21 »
OTOKAR ve FNSS olmalıydı ... gerçekten üzücü
tuhaf olan sahtesinin gerçeğinden daha iyi olmasıdır ...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Danimarka'ya Yüzlerce Piranha 5
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2016, 23:35:30 »
Danimarka'ya Yüzlerce Piranha 5

General Dynamics European Land Systems Danimarka'ya 309 Piranha 5 zırhlı araçları ve araç destekleme hizmetleri sunmaktır.  Danimarka Savunma Tedarik ve Lojistik Örgütü ile GDELS'in İsviçreli iştiraki GDELS-Mowag tarafından imzalanan sözleşme altı Piranha modelini kapsıyor; zırhlı piyade aracı, komuta aracı, ambulans, mühendislik aracı, havan ve onarım araçları... Sözleşmenin değeri yaklaşık olarak 600 milyon dolar değerinde. Teslimatlara 2018 yılında başlanacak ve 2023 yılına kadar sürecek.

Tekerlekli bir zırhlı araç olan Piranha 5, Danimarka ordusundaki paletli M113 zırhlı personel taşıyıcıların yerini alacak.

DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: Piranha
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2016, 23:56:02 »
Danimarka için çok iyi bir seçim...
Her  konumda kullanılabiliyor.  ;D ;D