Gönderen Konu: KİRPİ MRAP  (Okunma sayısı 20784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
KİRPİ MRAP
« Yanıtla #20 : 04 Ocak 2013, 18:43:45 »

« Son Düzenleme: 05 Şubat 2018, 22:08:03 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
Ynt: KİRPİ MRAP
« Yanıtla #21 : 21 Şubat 2016, 13:39:53 »
Emniyetin Kirpisi...

Kaynak: başka bir forumda madmusti nickli yazar

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
Kirpi...
« Yanıtla #22 : 09 Mart 2016, 20:28:41 »
Tunus Kirpisi...

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
« Yanıtla #23 : 09 Mart 2016, 20:56:01 »
Biz roketlere karşı kafes çözümleri ararken adamlar çözümü bulmuş.  Boşluklar dikdörtgen değilde kare şeklinde olsa daha güvenli olur. ancak buda kafesin ağırlığı bir miktar artırır.
sanayide bile yaparlar bunları ihaleye ne gerek var,  bürokrasi zaman kaybıdır.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #24 : 05 Şubat 2018, 21:08:24 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #25 : 05 Şubat 2018, 21:53:17 »
çok tipsiz bir araç. şimdi çıkar biri podyumda manken mi sandın , askerimizi korusun yeter der. Haklısın sonuna kadar ben sağlamlıktan bahsetmiyorum. Gözü hoş gelmesinden bahsediyorum..Bana göre araçların tipi çok önemli. Ben S-400ün füzesini bırak kamyonundan bile korkuyorum. Dehşet bir çekici tasarım tarzları var adamların. Bizim kirpilerin tasarım olarak eskinin badford kamyonundan farkı yok gözümde. Kim tasarlıyor bunları merak ediyom. Hiç mi göz zevki yok. Tamam sağlamlık önemlide keşke hiç zımparada sürmeseydiniz kaynaklı kaynaklı verseydiniz askere. Amerikan conilerinin strykerlarıda çok hoşuma gidiyor. Amerikalıların askeri hemen hemen tüm araçlarının tasarımları süper zaten. Bizim tasarım yapamadıgımız adamların 1950lerde yaptıgı tasarımı 1990lardaki şahinlerde beceremediğimizden belli. yeğenime araba çiz diyim şahin çizer. kıvrım yok tarz yok. düz bir birşey.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #26 : 05 Şubat 2018, 22:05:26 »
Şu nasıl?

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #27 : 05 Şubat 2018, 23:03:38 »
Yok abi aynı tas aynı hamam keşke tasarımdan biraz anlasamda birşeyler çizip "olay budur" diyebilsem.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #28 : 05 Şubat 2018, 23:35:44 »
Senin tasarımdan hiç anlamadığın belli zaten. Japon çizgi filimlerindeki gibi silahlar istiyorsun sen bence. Silahlar böyle basit olur. Bunlar iş makinesi. İş makinesinde güzellik mi aranır
beğen

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #29 : 06 Şubat 2018, 19:39:34 »
Kirpi mi iş makinası ? Zırhlı personel taşıyıcısına sizin köyde iş makinası mı diyorlar ?Ejder Yalçına ne diyonuz greyder falan mı ? Bildiğin tipsiz işte da neyin savaşını veriyorsun Allah Allah.Nurolun NMS neden testlere girmeden satıldı , Çok harika oldugundan mı hayır %50 tipinden.Geri kalan %50de norulon ejder yalçın tecrübesinden... japon çizgi flimlerinide severim.