Gönderen Konu: Perşembe'ye göktaşı düştü  (Okunma sayısı 2458 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Perşembe'ye göktaşı düştü
« : 14 Aralık 2012, 13:21:00 »
Gökyüzü bir anda meteorla aydınlandı

12 Aralık 2012 Çarşamba, 16:02:44Güncelleme: 13 Aralık 2012 Perşembe, 10:36:06   
Perşembe'ye göktaşı düştü!

Perşembe'ye göktaşı düştü! Ordu'nun Perşembe ilçesinde gece saatlerinde görülen göktaşı paniğe sebep oldu. Güvenlik...

Videoyu izlemek için tıklayınız >> http://video.haberturk.com/haber/video/persembeye-goktasi-dustu/70782

Ordu'nun Perşembe ilçesinde gece saatlerinde görülen göktaşı paniğe sebep oldu.

Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen olayda gökyüzü bir anda meteorla aydınlandı.

Kameranın bulunduğu bölgenin yaklaşık 5 kilometre uzağında gerçekleşen olay Karadeniz'in üzerinde son buldu. Saat 22.00 sıralarında meydana gelen olay esnasında bir iş yerinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Hakan Cesur, önce küçük bir sarsıntı hissettiklerini ve dışarıya çıktıklarında gök yüzünün bir anda aydınlandığını kaydetti.

Bir alev topunun gökyüzünden denize doğru indiğini anlatan Cesur, hemen televizyonu açıp Türkiye'de bir şey olup olmadığına baktığını kaydetti.

CİHAN

http://www.haberturk.com/yasam/haber/802809-persembeye-goktasi-dustu
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2012, 14:17:08 »
Acaba  gök taşımıydı?   Ruslar yine füze  deniyor  olmasın  yada  sinoptan yollanan bir füzenin  orduya düşmüş  olması  mümkün olabilirmi  ,  yetkili bir ağızdan açıklama yapılmadı  , bu  meteorsa  ve  dünyanın başka bir yerine bu boyutta meteor  düşmüş olsa  dünyada  yankısı  fazla olan bir haber olurdu  , özellikle  astronomlar  için  oldukca heyecan verici bir durum olurdu  ama bu  düştüğü söylenilen meteorla  hiç kimse ilgilenmedi  ???

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2012, 15:21:52 »
Dünyanın her yerine sürekli göktaşları düşüyor ve hiç olay olmuyor ama. :D

Bir komplo teorisi de ben yazayım hemen.  8) Malum bu ara Maya takviminin bitmesiyle kıyamet söylentileri dolaşıyor. :D Yoksa dünyaya büyük bir göktaşı mı çarpacak?  8) Birleşmiş Milletler süreki karşı çıktığı Kuzey Kore'nin barışçıl amaçlı uzaya roket göndermesine karşı olmadıklarını açıklamıştı. Kuzey Kore geçen gün uzaya bir roket gönderdi. Uydu gönderdikleri söylendi. Acaba gerçekten böyle mi? ::) Aynı şekilde geçen gün ABD Mini Uzay Mekiği X-37B askeri amaçlı gizli hedefler için uzaya gönderdi.  ??? ABD iki uzay aracını haftaya Aya çarpmaları için göndereceğini açıkladı.  :-\ Bütün bunlar olurken tabi Perşembe'ye bir göktaşı düştü. Yoksa bu gelen büyük göktaşının küçük parçalarından biri mi?  :o :o  ;D
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2012, 16:05:29 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com