Gönderen Konu: KAVUN  (Okunma sayısı 11370 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
KAVUN
« Yanıtla #10 : 19 Kasım 2012, 00:38:44 »
Truman, her krizin nedenini deprem demedim dikkat edersen. İletiyi iyi oku bence. Türkiye hızla bölünmeye gidiyor. Pkk mecliste. Açlık grevinden vazgeçmeleri için hükümetten bazılarının bir tek yalvarmadıkları kaldı. Belki onu da yaptılar.
Başbakan ın idam çıkışından sonra yalvaran apo oldu grevi bırakın diye.2001 krizi için 1999 depreminden bahsettiniz  öne sürdünüz bende diğer krizler neden oldu deprem mi vardı o zamanlarda da diye soruyorum.Türkiye hiçbir zaman olmadığı kadar güçlüdür , Türkiye hızla bölge liderliğini perçinlerken büyüyen ekonomisiyle bölge ülkelerini dahi finanse edebilen kendi savunma sanayini oluşturan küresel bir güç olma yolunda hızla ilerleyen cazibe merkezidir.
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2012, 00:46:12 Gönderen: truman »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
KAVUN
« Yanıtla #11 : 19 Kasım 2012, 00:55:00 »
Okuman yok herhalde. Nerede tarih vermişim ben. Ya da nerede bütün krizlerde deprem oldu demişim. İşine gelmeyince çarpıtmaya kalkma iletileri.

Türkiye'yi terörle istedikleri seviyeye mi düşürmüşlerdi. Yok daha neler! Türkiye senelerce koalisyonla yönetilmenin, siyasi yapının bozukluğunun sebep olduğu krizler nedeniyle kötü durumdaydı. Üzerine sanayisine çok büyük sekte vuran büyük bir deprem felaketi yaşadı. Terör bitme noktasına gelmişti. Zamanın siyasetçilerinin yaptıkları en başarılı iş nedeniyle terör örgütünün elebaşları paketlendi. Bundan sonra örgütte büyük bir panik başladı. Pek çoğu örgütten koptu. Bu noktadan sonra kalan liderler de yakalanmalıydı. Ama hiçbirşey yapılmadı.

Aponun yalvarıp yalvarmadığını bilemem. Ama açlık grevini bırakmaları için Arınç neredeyse ağlayacaktı her zaman yaptığı gibi. Apo bence rahat bir şekilde hükümetin acizliğine kahkahalar atıyordur. İdam söylemine de epey gülmüştür artık. Çünkü her zamanki gibi esip gürleyip hiçbirşey yapamacaklarını çok iyi biliyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
KAVUN
« Yanıtla #12 : 19 Kasım 2012, 01:05:56 »
Okuman yok herhalde. Nerede tarih vermişim ben. Ya da nerede bütün krizlerde deprem oldu demişim. İşine gelmeyince çarpıtmaya kalkma iletileri.

Türkiye'yi terörle istedikleri seviyeye mi düşürmüşlerdi. Yok daha neler! Türkiye senelerce koalisyonla yönetilmenin, siyasi yapının bozukluğunun sebep olduğu krizler nedeniyle kötü durumdaydı. Üzerine sanayisine çok büyük sekte vuran büyük bir deprem felaketi yaşadı. Terör bitme noktasına gelmişti. Zamanın siyasetçilerinin yaptıkları en başarılı iş nedeniyle terör örgütünün elebaşları paketlendi. Bundan sonra örgütte büyük bir panik başladı. Pek çoğu örgütten koptu. Bu noktadan sonra kalan liderler de yakalanmalıydı. Ama hiçbirşey yapılmadı.

Aponun yalvarıp yalvarmadığını bilemem. Ama açlık grevini bırakmaları için Arınç neredeyse ağlayacaktı her zaman yaptığı gibi. Apo bence rahat bir şekilde hükümetin acizliğine kahkahalar atıyordur. İdam söylemine de epey gülmüştür artık. Çünkü her zamanki gibi esip gürleyip hiçbirşey yapamacaklarını çok iyi biliyor.
İdama güldüğü için mi yoksa çok korktuğu için  mi apar topar gece yarısı kardeşi açıklama yaptı apo grevi bırakın diyor diye.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
KAVUN
« Yanıtla #13 : 19 Kasım 2012, 09:03:46 »
Belki de biri açlıktan ölmesin diye yaptırmışlardır yalvaranlar. Kim bilir! :D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: KAVUN
« Yanıtla #14 : 17 Temmuz 2015, 03:13:29 »
Valla ben Ankara çil kavundan şaşmam. Eve getirince hemen kesmeyeceksin. 1-2 gün dinlendireceksin, erişecek!

Kavun demişken aklıma geldi. Rakı-balık-kavun ayrılmaz uçludur. 3 silahşorler gibi... Son zamanlarda ben de balıkçılığa sardım. Kendi balığımı kendim tutarım taze taze diye. Gittim olta, tabure, yem falan aldım. Millet dedi "yav kafayı mı yedin? Git hazır al" Ben de katır inadı var tabi! Neyse dereler, ırmaklar bize yoldaş oldu. Emek verdik, uyumadık, tuttuk bikaç yavru. Ama çok ufaktı, saldık gerisin geri. Yılmadık!!!

Derken mukafatımızı geçen gün aldık. Yaklaşık 1 metre boyunda, 30-35 kg ağırlığında bir yayın tuttum. Yine milet belki kıskançlıktan, belki çekememezlikten demeye başladı "bu da ufak, sana yakışmaz. Daha büyükleri var, onlardan tut" diye! Bu sefer dayanamadım "hadi len ordan! Bundan büyüğü karta kaçar, işe yaramaz. Asıl k
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #15 : 17 Temmuz 2015, 03:18:10 »
uçuk olanı makbul bunun! Körpe körpe, taze taze..." dedim!

Yarın bayram. Herkese hayırlı bayramlar!!! Selametle...
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #16 : 17 Temmuz 2015, 23:54:31 »
uçuk olanı makbul bunun! Körpe körpe, taze taze..." dedim!

Yarın bayram. Herkese hayırlı bayramlar!!! Selametle...

Bunları bizim burada yakalamışlar!