Gönderen Konu: Atamızı Anıyoruz  (Okunma sayısı 22713 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Atamızı Anıyoruz
« : 10 Kasım 2012, 01:25:07 »
Atamızı Anıyoruz

Ülkemizin kurucusu, ulu öncerimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 74. yılında saygı, sevgi, minnet ve rahmetle anıyoruz. Milletimizin yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı dönemde bizlere böylesine büyük bir lider bahşettiği için Yüce Allah'a ne kadar şükretsek azdır...
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2012, 08:19:02 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Atamızı Anıyoruz
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2012, 11:10:22 »
Saygıyla Anıyoruz...

Çevrimdışı AYDIN

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Atamızı Anıyoruz
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2012, 11:47:28 »
ALLAH gani gani rahmet eyler inşallah biz bu gün başımız dik hür bir şekilde yaşıyorsan onun ve silah arkadaşlarının sayesinde yaşıyoruz atam sağ olsaydı bu gün abd nin belki en az 50 yıl ilerisinde oluruduk.

Çevrimdışı picasso

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Atamızı Anıyoruz
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2013, 18:24:38 »
ALLAH gani gani rahmet eyler inşallah biz bu gün başımız dik hür bir şekilde yaşıyorsan onun ve silah arkadaşlarının sayesinde yaşıyoruz atam sağ olsaydı bu gün abd nin belki en az 50 yıl ilerisinde oluruduk.

Kuzey Kore`liler gibi dusunuyorsun,yabancilar bu yazdigini okursa hemen istahlari kacar

Çevrimdışı Dumlupinar99

• DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
Ynt: Atamızı Anıyoruz
« Yanıtla #4 : 01 Mayıs 2013, 13:23:37 »

Kuzey Kore`liler gibi dusunuyorsun,yabancilar bu yazdigini okursa hemen istahlari kacar

Yabancilardan bize ne Kardesim? Ezikler yabancilarin Fikirleri ile ugrasir. Türkler Yabancilari ezip gecer. Bize Israilin Özürü mözürü lazim degil, Zamani gelince Yahudi Köpeklerinede Hadlerini bilderecegiz. Cengiz Hanin Torunlarini kim Dize getirer? Allahtan haric bunu kimse basaramaz. Allah bizi Bugünlerde terbiye ediyor ama yakinda yeniden hirbaci olarak bizleri Dünyanin üstüne salacaktir.

Çevrimdışı necip

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2014, 20:25:30 »
Saygiyla aniyoruz

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Atamızı Anıyoruz
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2014, 21:16:26 »
Atamızı Anıyoruz

Türk Milletine yeniden millet olma şuurunu kazandırarak sayısız düşmana karşı savunduğu bu topraklarda, yanmış yıkılmış bir impratorluğun külleri üzerinde çok büyük yokluklara ver zorluklara rağmen bağımsız Türkiye Cumhuriyetini kuran ve bizlere armağan eden Mustafa Kemal ATATÜRK'ü; saygı, sevgi, özlem ve rahmetle anıyoruz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2015, 22:59:28 »
Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü 77’nci ölüm yıldönümünde, her zaman olduğu gibi saygı, sevgi, özlem ve rahmetle, minnetle anıyoruz. Yok olma noktasına gelmiş olan milletimize tam zamanında böylesine büyük bir lideri bahşettiği için Yüce Allah'a ne kadar şükretsek azdır.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #8 : 10 Kasım 2015, 15:40:21 »

Ülkemizin kurucusuna hakaret eden tüm hasta ruhlu şeref yoksunu yaratıkları lanetliyoruz. Allah topunuzu sonsuza dek cehennemin dibine sürsün!  >:( >:(

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612