Gönderen Konu: Atamızı Anıyoruz  (Okunma sayısı 22800 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bukrek

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
Ynt: Atamızı Anıyoruz
« Yanıtla #30 : 10 Kasım 2021, 20:04:12 »
Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Sevgi, Saygı, minnet ve özlemle anıyoruz seni Atam.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 231
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #31 : 09 Kasım 2022, 22:55:50 »

Büyük komutan, büyük devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve Milli mücadelenin kahramanı Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 84. yılında milletimiz adına saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.

<a href="http://youtu.be/rp9qLTa-ufc" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/rp9qLTa-ufc</a>

O gün bütün Türkiye yağmur yağmadan ıslandı...

<a href="http://youtu.be/LrSJPrk4eqo" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/LrSJPrk4eqo</a>

Şu videoda tüylerim diken diken oldu mekanın cennet olsun büyük insan...

« Son Düzenleme: 09 Kasım 2022, 23:19:02 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı mehmet05

• DefenceTurk
  • *
  • 132
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #32 : 09 Kasım 2022, 23:12:51 »
Yenilgi ve gerilemeye karşı muzaffer önderimizi, saygı ve özlemle anıyoruz. Mekanı cennet olsun, ışıklar içinde yatsın.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 457
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #33 : 09 Kasım 2022, 23:15:34 »
Twitter'da o kadar çok Atatürk düşmanı mesaj var ki...Takılmışlar bir Deli'nin peşine , iftiranın haddi hesabı yok...
Bize ne olmuş böyle ben hayatımda bu kadar utandığımı hatırlamıyorum...

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 360
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #34 : 09 Kasım 2022, 23:36:09 »

Her zaman içimizde, gönlümüzde ve benliğimizde yaşayacaksın ulu Önder, Türk’ün Ata’sı

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #35 : 09 Kasım 2022, 23:40:47 »
Twitter'da o kadar çok Atatürk düşmanı mesaj var ki...Takılmışlar bir Deli'nin peşine , iftiranın haddi hesabı yok...

Mustafa Kemal Atatürk bu millet için, bu topraklar için özel olarak görevlendirilmiş üstün bir varlık. Dünyaya geldi ve dünyada pek çok yanlış giden şeyi değiştirdi. İnsanlığa örnek oldu, ilham kaynağı oldu. Her zaman sürekli gelişmeden yanaydı. Her zaman adaletten yanaydı. Özellikleri saymakla bitmez.

Ancak, özellikle son yıllarda aklını kullanıp bunu düşünemeyen, kula kul olmayı üstünlük sayan cahil insanların sayısı oldukça arttı. İnsanların bu şekilde düşünce olarak geriye gitmeleri birilerinin çok işine gelyor olmalı ki, bu rezil düzene ses çıkarmıyorlar! Başka bir başlıkta da yazdım; toplumsal olarak gelişeceğimize düşünce olarak gittikçe daha fazla ilkelleşiyoruz.  Fanatizmin olduğu her yerde buna göz yumuluyor. Siyasette, sporda vs her fanatizmde...

Oysa ki ruhsal olarak kendimizi geliştirmemiz, her zaman her konuda daha iyisini yapmaya çalışmamız, yanlış olan her şeyden uzak durmamız, birlik olmamız vs hepimizin hayrınadır. Bu okuldan uyanıklık yaparak, kopya çekerek mezun olunmuyor. Nankörlük yapanların özellikle bu konuda hiç şansları yok!

Ülkemizin kurucusu, milletimizin kurtarıcısı ve varlığını devam ettirmesi için tartışmasız büyük emekler sarf etmiş olan, sayfalarca yazmaya sığdıramayacağımız meziyetleri olan, kendi adıma her zaman onun gibi düşünmeye çalıştığım büyük Atam Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla ve sevgiyle anıyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı baryshx

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #36 : 09 Kasım 2022, 23:44:26 »
Bu kökü, mezhebi bozuk troller tüm sosyal medyadalar. Twitter, Facebook, YouTube...

Çoğunluğuda kendine müslümanım diyenler. Pkklılar, Ermeni ve Yunan dölleri. Aynı safta hepsi...

Aynı gruplar Türklüğüde kabul etmiyor. Hakaret olarak görüyorlar.

Düzeltme = Bunlar her türlü hakareti yapıyorlar ülkeyi kurtaran ve kuran kişiye, az bile bunlara. Atatürk'e saygı duymayan kendine Türküm, müslümanım demesin zaten.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2022, 00:32:05 Gönderen: baryshx »

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 231
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #37 : 09 Kasım 2022, 23:49:42 »
Bu kökü, mezhebi bozuk orospu çocuğu troller tüm sosyal medyadalar. Twitter, Facebook, YouTube...

Çoğunluğuda kendine müslümanım diyenler. Pkklılar, Ermeni ve Yunan dölleri. Aynı safta hepsi...

Aynı gruplar Türklüğüde kabul etmiyor. Hakaret olarak görüyorlar.

Haklı da olsanız yazılarınızda küfür ve hakarete kurallarımız gereği izin veremiyoruz düzeltirseniz sevinirim.

Çevrimdışı SH

• DefenceTurk
  • *
  • 38
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #38 : 10 Kasım 2022, 00:33:41 »
Canım Atam. İzindeyiz. Çok özledik.

Çevrimdışı Bukrek

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #39 : 10 Kasım 2022, 07:56:12 »
Allah'a Şükürler olsun ki Atatürk'ü bize gönderdi.
Canım Atamızı Sevgiyle, saygıyla ve minnetle anıyoruz.