Gönderen Konu: AH-64 Apache  (Okunma sayısı 6989 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı altay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
AH-64 Apache
« : 29 Ekim 2012, 20:16:52 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tSj_qkbOCAY&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=tSj_qkbOCAY&amp;feature=related</a>
  arkadaşlar videonun ilk kısımlarında TSK nın 10 adet apache alacağı söyleniyor doğru mu?
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2012, 21:50:42 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
ah-64 apaçhi
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2012, 21:50:01 »
Bir ara öyle bir söylenti vardı. Acil saldırı helikopteri ihtiyacı için. Ama sorun çözüldü. Apache söylentisi de söylenti olarak kaldı.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Teskilati-Mahsusa

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
Ynt: AH-64 Apache
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2015, 18:05:13 »
bence bilimsel calismalar ve arastirmalar icin apache ve tiger saldiri helikopterlerinden alinsa iyi olur.
bu sayede veri toplanir kendi atak helikopterlerimizin arti gücü ney, sayif noktasi ney iyi incelenir, gelistirilip düzeltilir.

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2015, 18:48:39 »
Bu cok gereksiz bir harcama olmazmi. Üstelik ödenen meblaglar. Bizim diger calismalari yavaslatir.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2015, 20:21:45 »
bence bilimsel calismalar ve arastirmalar icin apache ve tiger saldiri helikopterlerinden alinsa iyi olur.
bu sayede veri toplanir kendi atak helikopterlerimizin arti gücü ney, sayif noktasi ney iyi incelenir, gelistirilip düzeltilir.

Hiç gerek yok bence!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com