Gönderen Konu: POLİS TÜRK BAYRAĞI AÇAN KİŞİYE BÖYLE TEKME ATTI  (Okunma sayısı 12214 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
POLİS TÜRK BAYRAĞI AÇAN KİŞİYE BÖYLE TEKME ATTI
« Yanıtla #20 : 03 Kasım 2012, 00:35:49 »
Burası Türkiye Cumhuriyeti. Bu cumhuriyet  89 yaşında ve 88 yıldır coşkuyla kutlanıyor. Devletin görevi, devletlerinin kuruluşunu nkutlamak isteyen milletine engel koymak değildir. Bunu hangi hükümet yaparsa haklı olarak eleştirilir. 88 yıldır cumhuriyetin kutlanmasının kime ne zararı olmuş ki bayramı kutlamak kısıtlanıyor.

Milletin görevi devletim için ne yaparım demek değildir. O devirler demokrasiden çok önceydi. TAm tersine devletin görevi milletine hizmet etmektir. Engel koymak değil. Senin paşa gönlük fanatik siyasi görüşe sahip diye, siyasetçilerin kendi aralarındaki çekişmelerin cezasını milletin ödemek zorunda kalmasına sessiz kalınmasını boşuna bekleme. Onu yaptılar bunu yaptılar, öncekiler yapamadı vs masallarıyla da kimseyi uyutmaya çalışma. Yapmak zorunda zaten. Yapacağını vaad ederek geldi. Yapması gerekeni yaptı diye neden yapmaması gerekenleri yaptığında tepki göstermememiz gerekiyor?  ASLA...

X partisi zamanında şunu yapmış, y partisi bunu başaramamış vs... Bana ne! O zamanlar o partileri de nasıl eleştiriyorsam, bugün de yapmaması gerekenleri yaptığında sorumlu olan siyasetçileri eleştiriyorum. Demokrasi bu zaten. Hazmedeceksiniz demokrasiyi. İşinize geldiği gibi değil, gerçekler neyse onu söyleyeceksiniz. Yoksa şikayet ettiklerinizden hiiiiç bir farkınız yok.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı AYDIN

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #21 : 03 Kasım 2012, 10:30:20 »
Halkın orada kutlamasını engellemenin yegane sebebi istihbarat raporlarıyla o gün orada provakatifçilerin olacağı ve olay çıkaracağı haberi alınması sebebi iledir ki zira olayda olmuştur kısaca o yürüyüşün engellenmesinin sebebi o yürüyüşe katılıcak olan ve olacak olan olaylardan haberdar olmayan normal vatandaşların zarar görmesini engellemektir fakat dar zihniyetli kişiler bunu her yöne çekerler sanki cumhuriyet sadece onların tekeli altındaymış gibi aynı sofu dinciler gibi kendilerinden başka kimse gerçek müslüman değilmiş gibi hareket ederler.CHP Lİ DEYİLİM ASLADA CHP YE OY ATMAM CHP ESKİSİ GİBİ ATATÜRKÜN PARTİSİ DEYİL PKK LI GİBİ HAREKET EDEN İNSANLARIN PARTİSİ zira onlar olaylara AT GÖZLÜKLERİ ile bakarlar.kim ne derse desin benim fikrim budur.

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #22 : 03 Kasım 2012, 11:07:25 »
Halkın orada kutlamasını engellemenin yegane sebebi istihbarat raporlarıyla o gün orada provakatifçilerin olacağı ve olay çıkaracağı haberi alınması sebebi iledir ki zira olayda olmuştur kısaca o yürüyüşün engellenmesinin sebebi o yürüyüşe katılıcak olan ve olacak olan olaylardan haberdar olmayan normal vatandaşların zarar görmesini engellemektir fakat dar zihniyetli kişiler bunu her yöne çekerler sanki cumhuriyet sadece onların tekeli altındaymış gibi aynı sofu dinciler gibi kendilerinden başka kimse gerçek müslüman değilmiş gibi hareket ederler.CHP Lİ DEYİLİM ASLADA CHP YE OY ATMAM CHP ESKİSİ GİBİ ATATÜRKÜN PARTİSİ DEYİL PKK LI GİBİ HAREKET EDEN İNSANLARIN PARTİSİ zira onlar olaylara AT GÖZLÜKLERİ ile bakarlar.kim ne derse desin benim fikrim budur.
Chp bdp ile anlaşarak Diyarbakır da miting yaptı anlaşmada Türk bayrağı olmaması vardı ve bunu kabul edenler bugün sadece provokasyon olsun diye ellerinde bayrak miting yapıyorlar.Belki haberiniz yoktur ama şu anda chp parti içinde kadrolaşma var genellikle aşırı solcular ne Atatürk le  ne de bayrakla işleri yok bunlar aşırı solcular aynı zamanda mezhepçiler ve eski CHP liler bundan rahatsız buna tepki olarak bu  seçimde İzmir el değiştirebilir.Chp de tanıdıklarım var kapı kapı gezip oy toplayanlar gecesini gündüzüne katıp çalışanlar tepeden inmelerle yönetiliyorlar ve hepsi de ağlamaklı hergün Genel Başkana mektuplar gidiyor ama cevap yok.

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #23 : 03 Kasım 2012, 11:11:24 »
Provakasyon heryerde kapsamlı bir şekilde yapılmış istihbarat raporlarına güvenmiyorsanız ispatı Hürriyetin oynadığı  fotoğraflar değil mi bundan daha büyük provakasyon olabilir mi?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #24 : 03 Kasım 2012, 13:11:03 »
Sorunun CHP veya başka bir partiyle alakası yok. Ülkenin kuruluşunun kutlanması ile ilgili. Provakasyon yapılacağı istihbaratını alanlar, bunu kimin yapacağını da biliyor olmalılar o halde. Milleti engelleyeceklerine provakasyon yapanları engellemeleri gerekir. Pire için yorgan yakılmaz.

Aydın Bey bir konuda haklı. Birileri bu ülkede bazı şeyleri sahiplenmişler. Bunlar sahiplendikleri şeyi kendileri gibi düşünmeyenlere karşı kullanıyorlar. Kimi dini kullanıyor, kimi Atatürk'ü, kimi başka şeyleri. Ama birileri bunu kullanıyor diye milletin değerlerine kesinlikle yasak getirilmemeli. Demokrasi bunu gerektirir. Ne dini yasaklayabilirsiniz, ne milliyetçiliği, ne Atatürkçülüğü, ne cumhuriyeti ne de diğer temel değerleri. Kimse aynı düşüncede olmak zorunda değil. Ama hepsi bir arada yaşamak ve diğerinin düşüncesine saygı durmak zorunda.

Not: Türkçede "" kelimesi yok. Doğru olan şekli "değil" olacak. Dilimizi düzgün kullanalım.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #25 : 03 Kasım 2012, 14:13:15 »
Not: Türkçede "değil" kelimesi yok. Doğru olan şekli "değil" olacak. Dilimizi düzgün kullanalım.
?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #26 : 03 Kasım 2012, 14:34:42 »
Not: Türkçede "değil" kelimesi yok. Doğru olan şekli "değil" olacak. Dilimizi düzgün kullanalım.
?

Haklısın. Sitenin süzgeci kelimeyi otomatik olarak değiştiriyor. Güzel ayarlamışız zamanında. Şu şekilde yazarsak anlaşılır herhalde: "DEYİL" yerine "DEĞİL" olmalı.

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #27 : 04 Kasım 2012, 17:56:46 »
?

Haklısın. Sitenin süzgeci kelimeyi otomatik olarak değiştiriyor. Güzel ayarlamışız zamanında. Şu şekilde yazarsak anlaşılır herhalde: "DEYİL" yerine "DEĞİL" olmalı.
Ben zaten  " değil mi " diye yazdım hocam  d e y i l i siz eklemişsiniz  :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #28 : 04 Kasım 2012, 18:34:11 »
?

Ben zaten  " değil mi " diye yazdım hocam  d e y i l i siz eklemişsiniz  :)

Sorun senin iletinde değil ki! :)