Gönderen Konu: POLİS TÜRK BAYRAĞI AÇAN KİŞİYE BÖYLE TEKME ATTI  (Okunma sayısı 12253 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615

POLİS TÜRK BAYRAĞI AÇAN KİŞİYE BÖYLE TEKME ATTI
İzleme Sayısı: 219,454
Polis Ulus Meydanı'nda toplanan ve yürümek isteyen bir gruba biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Bayrak açan bir kişi de polisin tekmesinden nasibini aldı. Biber gazından basın mensupları da etkilendi. Baruthane Kavşağı'ndan Birinci Meclis'e yürümek isteyen gruba da polis biber gazıyla müdahalede bulundu. Polis ile göstericiler arasında gerginlik sürüyor. DHA

Video >> http://webtv.hurriyet.com.tr/2/40302/21803894/1/polis-bayrak-acan-kisiye-tekme-atti.aspx
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı levo

• DefenceTurk
  • *
  • 4
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2012, 18:56:22 »
Türk bayragi acanlara ve baris icinde cumhuruyetimizin 89. yilini kutlamak isteyenlere neden jobla, panzerle, barikadla ve bibergaziyle müdahale ediliyor? T.C. isgal altindami? Bu insanlara yapilan muamele pkk bayragi acan bölücülere bile yapilmiyor...

Yaziklar olsun bu hükümete!

Çevrimdışı arnork

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2012, 10:39:11 »
Olmaması gereken birşeydir bu. Bir yerde bir aksaklı,kopukluk var. Ben hiç bir amirin böyle birşey yapılsın diye bir emir verdiğine inanmıyorum.

Bence o polisin kendi şahsiyetsizliğidir bu.
Ey Türkiye cumhuriyetinin şerefli,onurlu,Bayrak için canını vermeye hazır kahraman polisi. Kimsin sen de Yüce Türk bayrağına bu denli cürretle dokunabiliyorsun. Senin o bayrağı taşıyanların ayaklarının altını öpmen gerek.

Yazık...

Bu konularda normalde yorum yapmam ama beni bile sinir ettiler.. >:(

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2012, 12:42:16 »
Hangi demokratik ülkede, ülkelerinin kuruluşunu kutlayan vatandaşlara bu şekilde bir müdahale yapılıyor? Bu yasaklama neden? Bu neyin rezilliği?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2012, 15:38:32 »
Bu rezillik yeni değil  60 yıldır devam ediyor , düne kadar insanlar  ahlaki değerleri ve dini inaçları için joplanıyordu bugünse inkilapları için joplanıyorlar  ,  bugün yasaklanan meydanda bayram yapmak isteyen halk joplandı diye isyan edenlerin birçoğu   daha dün  ahlaki değerlerini korumak için joplananlara sevinip ''yasaksa yasağa uyacaksın'' çığırtkanlığı yapıyordu ,  aynı adaletsiz yasaklar kendilerine  uygulanınca  özğürlük diye feryat ediyorlar  ,  demograside özgürlükte  herkezin hakkı  sadece bugünkilerin değil  dünkülerinde hakkı. Allah birdaha bu yasakları bize göstermesin , inşallah bir sonraki bayramda ulus' ta da halkın katılımıyla cumhuriyet  bayramı yaşanır.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2012, 15:39:17 Gönderen: enes38 »

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2012, 10:11:06 »
İlk önce yorumları okudum dehşete kapıldım sonra videoyu izledim pes diyorum sizlere ... Orada bir kalabalık var hiçbir şey görünmüyor üstelik bu kalabalık grup polisin üstüne yürüyor tahminim polise küfür edip kalkanına tekme atıyorlar çünkü bunlar çok olağan durumlar . Her sakallıyı deden sanmayacaksın BDP kongresinde de Türk bayrağı vardı.Ayrıca o grubuda fraksiyonlarınıda çok iyi tanırım çoğunluğu aşırı sol gruplarla bağlantılıdır .

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2012, 12:18:53 »
İlk önce yorumları okudum dehşete kapıldım sonra videoyu izledim pes diyorum sizlere ... Orada bir kalabalık var hiçbir şey görünmüyor üstelik bu kalabalık grup polisin üstüne yürüyor tahminim polise küfür edip kalkanına tekme atıyorlar çünkü bunlar çok olağan durumlar . Her sakallıyı deden sanmayacaksın BDP kongresinde de Türk bayrağı vardı.Ayrıca o grubuda fraksiyonlarınıda çok iyi tanırım çoğunluğu aşırı sol gruplarla bağlantılıdır .

Gözlük takmanızı öneririm. Binlerce insanın yaşadığı, milyonlarcasının da şahit olduğu rezalete bile BDP kılıfı uydurmaya çalışmanın ne demek olduğu açık.

Çevrimdışı AYDIN

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2012, 20:03:18 »
arkadaşlar 31/10/2012 tarihli bazı gazetelere ve tv kanallarına bakarsanız olayın tamamen foto montajdan ibaret olup çocuğun yabancı bir ülke vatandaşı olduğu ve polisin ise başka zaman ve mahalde hareket ettiği belirtilmiştir ve bence bu tamamen CHP ve onun zihniyetini taşıyan bazı provakotörlerin işi olduğu inancındayım.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #8 : 31 Ekim 2012, 20:07:49 »
arkadaşlar 31/10/2012 tarihli bazı gazetelere ve tv kanallarına bakarsanız olayın tamamen foto montajdan ibaret olup çocuğun yabancı bir ülke vatandaşı olduğu ve polisin ise başka zaman ve mahalde hareket ettiği belirtilmiştir ve bence bu tamamen CHP ve onun zihniyetini taşıyan bazı provakotörlerin işi olduğu inancındayım.

Bu haberdeki olay fotomontaj değil. Bir video görüntüsü. Ülkemizde cumhuriyet bayramını kutlamaya çalışan vatandaşlarımıza karşı yapılan bir davranış.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #9 : 01 Kasım 2012, 10:05:24 »
Bayrak altından polise  vuran sucsuz  ama  polis  karşılık verince  kabahatli  ,  taraftarlığın ancak bukadarı
Hürriyet  gazetesi  bu cumhuriyet bayramında iyi iş çıkardı   ,  gazlama haberlerle dolu bir bayram  , zaten halk  ulus meydanına getirilen saçma  yasağına kızgınken  birazda medyanın gaz vermesiyle  iyice  düşmanlaştı 
adamların  her haberi fesat  her haberinde  düşmanlık  aşılıyorlar  , zaman gazetesi ne kadar  hükümet yandaşıysa  hürriyet gazeteside en az  zaman gazetesi kadar siyasi taraftardır.