Gönderen Konu: TC-M1 Hava Savunma Aracı (Kendi Tasarımım)  (Okunma sayısı 3865 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hesabı silebilirsiniz

• DefenceTurk
  • *
  • 0
TC-M1 Hava Savunma Aracı (Kendi Tasarımım)
« : 14 Ekim 2012, 13:23:14 »
Merhaba arkadaşlar,TC-M1 ile tanışın,herşeyiyle kendi tasarımımdır,isim olarak TC-M1'i uygun buldum,henüz tamamlanmamıştır,üzerine çok güzel planlarım olan bir çalışmadır,ilk 2 görüntü hava savunma versiyonudur,diğer 2 görüntü muharebe aracıdır,vakit buldukca tamamlamaya çalışacağım.
Sinan Şengül
sinan3d@hotmail.com
http://sinansengul3d.blogspot.com/

« Son Düzenleme: 14 Ekim 2012, 13:24:21 Gönderen: monza749 »

Çevrimdışı gunay1995

• Günay ARICI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2012, 15:42:46 »
Kardeşim gerçekten çok güzel olmuş eline sağlık.
Ben de 3B tasarımlar ile ilgiliyim fakat acemi olduğum için hangi programı seçeceğimi bilemiyorum rica etsem bana bir program önerir misin?
SOKAKLAR KİMİN ACEP , KİMİN ELİNDE RİFLE..

Çevrimdışı Hesabı silebilirsiniz

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2012, 11:01:54 »
Kardeşim gerçekten çok güzel olmuş eline sağlık.
Ben de 3B tasarımlar ile ilgiliyim fakat acemi olduğum için hangi programı seçeceğimi bilemiyorum rica etsem bana bir program önerir misin?
Teşekkürler,program olarak 3DS Max'i öneririm tek sınırı hayal gücünüz :)
Vektörel çizimler yapacaksanız Solidworks,Autocad,Catia,Rhino...karakter modelleme yapacaksanız Zbrush veya Mudbox animasyon:Maya,Cinema4D vs. başka programlarda var bunlar benim tercihlerim,siz hangi konuda geliştirmek istiyorsanız o konu ile ilgili programı öğrenin,başlangıçta bu programların demosunu kendi sitelerinden indirip deneyin,hangisinin kullanımı ve kaynak bulması size uygun gelirse onu tercih edin derim,yani iş sizde bitiyor :)
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2012, 11:31:04 Gönderen: monza749 »