Gönderen Konu: FNSS MILDESIGN 2015  (Okunma sayısı 7671 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
FNSS MILDESIGN 2015
« : 14 Eylül 2014, 15:37:49 »
FNSS MILDESIGN 2015

FNSS MILDESIGN 2015 Uluslararası Kara Araçları Tasarım Yarışması Başlıyor.

Türkiye’nin zırhlı muharebe araçları üreticisi FNSS Savunma Sistemleri Anonim Şirketi, “FNSS MILDESIGN Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması’nın” ikincisini düzenlemektedir.

Türkiye’nin zırhlı muharebe araçları üreticisi FNSS Savunma Sistemleri Anonim Şirketi, “FNSS MILDESIGN Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması’nın” ikincisini düzenlemektedir.

Yarışmanın amacı, savunma sektöründe tasarımcı geliştirmeye yardımcı olmak, genç tasarımcıları profesyonel çevrelerle buluşturmak ve Türkiye'de özgün ürün geliştirme çalışmalarına destek olmaktır. "Profesyonel Kategori" ve “Öğrenci Kategorisi" olmak üzere iki kategoride düzenlenen yarışma, kapsamı, kriterleri, ödülleri ve seçici kurulu ile ülkemiz de ve Dünya'da saygın tasarım yarışmaları arasında yerini almaktadır. Dört yıl önce düzenlenen ve ulusal nitelikli olan FNSS MILDESIGN 2011 yarışmasına 45’i profesyonel, 20’si öğrenci olmak üzere toplam 65 proje katılmıştır. FNSS MILDESIGN Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması'nın görmekte olduğu yoğun ilgi nedeniyle her iki senede bir düzenlenmeye devam edilmesi planlanmaktadır.

Konusu, “İnsanlı ve uzaktan komutalı, balistik korumaya sahip, modüler yapıda, askeri kara aracı kavramsal tasarımı” olarak belirlenen FNSS MILDESIGN 2015’in profesyonel tasarımcı potansiyelinden faydalanmak adına önemli bir adım olduğu değerlendirmektedir.

FNSS, tasarım konusunda farklı disiplinlerden gelen ve kendi alanında uzman üyelerden oluşan seçici kurulu, danışma kurulu ve organizasyon komitesiyle başarılı bir organizasyona daha imza atma gayesiyle, tüm yarışmacılara MILDESIGN 2015 Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması'nda başarılar diler.

http://www.fnss.com.tr/haber/fnss-mildesign-2015-uluslararasi-kara-araclari-tasarim-yarismasi-basliyor
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: FNSS MILDESIGN 2015
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2015, 13:19:19 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2015, 13:35:20 »

Çevrimdışı azarax

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2015, 18:34:11 »
truva on numara olmuş görüntü olarak. uygulanabilirliği de yüksek gibi. maşallah diyelim

Çevrimdışı ATA-Türk

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2015, 14:47:03 »
Ordunun istemedigi ve siparis vermedigi APC Tipi arac bunlarin hepsi.
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2015, 14:49:22 Gönderen: ATA-Türk »