Gönderen Konu: İngiliz ordusunun postal ihalesi Türk firmasının  (Okunma sayısı 16164 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arnork

• DefenceTurk
  • *
  • 0
İngiliz ordusunun postal ihalesi Türk firmasının
« Yanıtla #20 : 14 Eylül 2012, 23:31:03 »
Jandarma ve kara kuvvetleri arasında bile bot ayırımı var. Piyadenin botları daha iyiydi

ikisinide ayağınıza giyip dolaştınız yani.=) neyse tamam ben yalan söylüyorum, anlatmaya çalışınca yanlış anlaşılıyorum biraz daha ısrar etsem sopa yiyeceğim=) tsk ayrımcılık yapıyor rütbeliye kıyak geçiyor peki tamam. rütbelinin kamuflajlarıda farklı, apoletleri var.. ayrıcada klimalı yazın serin kışın sıcak tutuyor. ütüsüde hiç bozulmuyor.

Evet dostum tsk da ayrıcalık var, gördüklerimi anlatsam burada saatlerce yazı yazmak zorunda kalırdım..

Bu bot olayı en basit olaylardan biri...

Çevrimdışı TCG Dumlupınar

• DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #21 : 15 Eylül 2012, 01:31:10 »
gördükleriniz komutanlarınızın şahsi davranışları. bunu tsknın tüm unsurlarına mal etmekle haksızlık ediyorsunuz. bizde bazı şeyler yaşadık ama bunu tsk ya mal etmenin bir anlamı yok tamamen üstlerin şahsi vicdani davranışlarıyla alakalı olan şeyler.

neyse konuyu dahada büyütmeninde bir anlamı yok, ingilizlere bot satmışız ne mutlu bize, botlar rahat veyahut değil bu onları ilgilendirir sonuçta 2 sene denemişler zorla satmadık... ne demişler şafağı olan düşünsün=)...

Çevrimdışı sabutay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #22 : 15 Eylül 2012, 21:27:31 »
Vah vah çok üzüzcü bir durum adaletsizlik olmuş tüm levazımcıları ergenekondan içeri atalım,kominist sovyetlerde,çinde bile bakarsanız rütbelilerin yada göz önünde bulunanların botları farklıydı çanakkalede yamalı yırtık çarıklı askerlerin deri çizmeli Mustafa Kemal gibi zabitleri vardı Allaha çok şükür askerimizin her ihtiyacını gideren bir ordumuz var ...

Çevrimdışı corova

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #23 : 24 Ekim 2012, 18:20:31 »
Yds nin gore-tex kışlık botları var.sitesinde 190 tl yazıyor.msb bunlardan da alıyor.bunlar bütün askerlere veriliyormu?bilgisi olan varmı? değişik gore-tex ayakkabı ve botlar kullandım.performans olarak diğer membranlardan bariz üstün gerçekten.bize verdikleri bot ağustos ayında kışlık yakupoğlu bot vermişlerdi.kısa dönem olduğumuz için.onlarda sıradan botlardı.ama çok sağlamdı benimki.