Gönderen Konu: AK-47 KALEŞNİKOF  (Okunma sayısı 68333 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
Ynt: AK-47 KALEŞNİKOF
« Yanıtla #20 : 07 Şubat 2010, 19:07:02 »

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #21 : 07 Şubat 2010, 19:08:21 »

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #22 : 07 Şubat 2010, 19:11:09 »

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #23 : 07 Şubat 2010, 19:13:53 »
ARSENAL AK-47

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #24 : 07 Şubat 2010, 19:16:21 »
ARSENAL'E DEVAM

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #25 : 07 Şubat 2010, 19:18:02 »

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #26 : 07 Şubat 2010, 22:22:55 »
Tekrar söylüyorum, gerçek AK serisini Rusya yapar. Dünyada Ak tipli ve lisans altında üretilen ama Adları AK olmayan yüzlerce silah ve marka var.

GERÇEK AK-47 bunlardır..

Yukarıdaki silahların birkaç tanesi Çin malı Type ler. Birkaç tanesi de Bulgar Arsenal şirketinin üretimleri, ve ak-104 ayriyetten ak-74 ler var. Hatta içlerinde Amerikan yapımı bile var.Birse airsoftlar. Silah eklerken lütfen airsoft gibi imite silahlar kullanmayın. Ayrıca başlık da yanlışlık var. Kalaşnikof değil, Kalashnikof olacak..Türkçeye asıl isimler çevrilmez..okunduğu gibide yazılmaz..

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #27 : 07 Şubat 2010, 23:17:17 »
Airsoft silah resimlerini ve ak-74 ve krinkof resimleri bana ait değildir.Koyduğum resimlerle ilgili açıklamalar mevcuttur

Bu arada madem konu yalnış kombinasyonlu neden işlem yapmıyorsunuz,yaklaşık 3-4 gün önce bu konu üzerinde mesajınız vardı yani  yalnışlık gözünüzden kaçmamış.

Sanki söylemeseydiniz resimlerin arsenal olduğunu anlamayacaktık,bizzat arsenal diye de açıklamasını yaptım.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 23:29:41 Gönderen: FNSG »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #28 : 07 Şubat 2010, 23:33:03 »
Tekrar söylüyorum, gerçek AK serisini Rusya yapar. Dünyada Ak tipli ve lisans altında üretilen ama Adları AK olmayan yüzlerce silah ve marka var.

Yukarıdaki silahların birkaç tanesi Çin malı Type ler. Birkaç tanesi de Bulgar Arsenal şirketinin üretimleri, ve ak-104 ayriyetten ak-74 ler var. Hatta içlerinde Amerikan yapımı bile var.Birse airsoftlar. Silah eklerken lütfen airsoft gibi imite silahlar kullanmayın. Ayrıca başlık da yanlışlık var. Kalaşnikof değil, Kalashnikof olacak..Türkçeye asıl isimler çevrilmez..okunduğu gibide yazılmaz..

Sayın site yetkilisi, X firma yapmış veya Y firma üretmiş ne fark eder. Hepsinin yaptığı aynı silah değil mi? Ayrıca resimler içerisinde AK-47 ile ilgisi olmayanlar varsa ayıklayabilirsiniz. Yetkiniz var değil mi?

Sayın FNSG, konuları ben birleştirdim. Çünkü açtığını konuyla ilgili bir başlık zaten bulunmaktaydı. İndekse bakarsanız tüm konu başlıklarını görebilrisiniz.  Açıkçası genel olarak konu paylaşımınızdan memnunum ve bunun için size teşekkür ederim.  Açacağınız konuların daha önce açılmış olup olmadıklarını indeksten kontrol edebilirsiniz. Yeni bir konu açtığınızda, açılan konunun indekse eklenebilmesi için bana veya diğer yönetici arkadaşlara özel mesaj atarsanız sevinirim.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 23:37:59 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: AK-47 Kaleşnikof
« Yanıtla #29 : 07 Şubat 2010, 23:34:42 »
Konu doğru yerde ama Üsttekiler AK-74 u.. :-[

Ayrıca bunların birkaçtanesi AK-47.

İlk resimdekiler sanırım Ak-74ve Ak-103. Çok benziyorlar birbirlerine. ama namlulardan ayrılabiliyor.
 Ve birde RPK var sanırım..

Kusura bakma kardeşim ama Biraz daha özen göstermen lazım.. :D

Ayrıca Sadece rus silahları Ak serisidir. lisans altında üretilenlerde aynı isim verilir ama genelde isimleri farklıdır. AK 47 orjinali rustur.
Michael Kalashnikov 47 yaşında tasarlamıştır bu silahı ismide bundan gelmiştir. Automatic Kalashnikov  yani AK.
Sanırım bende bir şey var,yukarıdaki mesaj bana değiştirilmiş gibi geldi herhalde akşamdan kalmayım ondan olacak.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 23:37:19 Gönderen: FNSG »