Gönderen Konu: Uyumayan yemeyen içmeyen askerler geliyor  (Okunma sayısı 5941 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Uyumayan yemeyen içmeyen askerler geliyor
« : 15 Ağustos 2012, 08:19:11 »

DARPA, insan genleriyle oynamak suretiyle süper asker yaratma projesine soyundu.
14.08.2012 - 12:53

Amerikan ordusu, askerlerin genleri üzerinde değişiklikler yaparak günlerce yiyip içmeden savaşabilen ve bomba veya mayın nedeniyle kaybettiği bacağı yeniden uzayabilen asker üretme peşine düştü.
SÜPER ASKER

Rus RT televizyonunun haberine göre, Amerikan Savunma Bakanlığı Pentagon'a bağlı Savunma İleri Araştırma Projeleri Dairesi DARPA , insan genleriyle oynamak suretiyle süper asker yaratma projesine soyundu.

DARPA'nın araştırmalarını çok yakından izleyen ünlü bilim kurgu yazarı Simon Conway de, kuruluşun insan bedenindeki yağları enerjiye dönüştürmek suretiyle, aç ve susuz olarak günlerce ayakta kalabilmesinin teorik olarak mümkün olduğunu belirterek, DARPA'nın benzer projeler üzerinde yoğunlaştığını kaydetti.
GÜNLERCE HİÇ UYUMADAN AÇ VE SUSUZ SAVAŞABİLECEKLER

Conway'e göre, araştırmaların olumlu sonuç verip insan bedenindeki yağların verimli şekilde kullanılabilmesi halinde yaratılacak süper askerlerin olimpik hızlarda koşup, büyük yükler taşıyabilecekleri gibi, günlerce hiç uyumadan ve aç ve susuz olarak savaşabileceklerini söyledi.

Arizona Eyalet Üniversitesi'nden Profesör Joel Garreau da, Amerikan ordusunun helikopter pilotları üzerinde yeni bir ilaç denediğini ileri sürdü. Prof. Garreau'nun iddiasına göre, yeni ilaç sayesinde helikopter pilotları tam 40 saat boyunca hiç uyuyup dinlenmedikleri halde konsantrasyonlarını kaybetmeden uçmayı başardı.
KOPAN UZUVLARIN YENİDEN ÜRETİLMESİ

DARPA'nın üzerinde çalıştığı diğer bir projede, mayın veya bomba nedeniyle kopan kol ve bacakların yeniden üretilmesi. Prof. Gerraeau, DARPA'nın, vücudun kaybedilen organları yeniden üretecek tetik mekanizmasının araştırılmakta olduğunu bildirdi.

http://www.ensonhaber.com/uyumayan-yemeyen-icmeyen-askerler-geliyor-2012-08-14.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 26
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2012, 15:02:22 »
Kopan uzuvları nasıl tekrar üretecekler çok merak ediyorum.Birde bu asker olunca, kısa sürede nasıl olacak. ???

Çevrimdışı asderedas

• CEZALI
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2012, 20:45:00 »
insan genleriyle uğraşarak robot gibi savaşacak asker yapacaklarmış,gülermisin ağlarmısın  :D :D :D :D :D

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 26
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2012, 01:45:42 »
-La yinemi sen...kollunu bacağını koparıyorum,3 ay sonra yine karsıma çıkıyorsun yürü git lan işine. ;D ;D ;D

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2012, 09:42:57 »
Hayal kuruyorlar  , bakalım  hayaller gerçek olacak mı ?

Çevrimdışı bosna

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2012, 01:07:20 »
20 sene once , bize uzay filmlerini izlettiler , simdi adamlar uzayda , marsa turist tasiyolar. simdi yine hayal ediyolar , ve yine basaricaklar . hayal edilmeden bisey yapilmiyo ne yazikki..

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2012, 10:20:13 »
20 sene once , bize uzay filmlerini izlettiler , simdi adamlar uzayda , marsa turist tasiyolar. simdi yine hayal ediyolar , ve yine basaricaklar . hayal edilmeden bisey yapilmiyo ne yazikki..
Doğru  hayal etmeyen mucid olamaz , her büyük buluşun başlangıcı bir hayaldir  , bakalım  kaç tane müslüman mahkumu bu iş için kobay olarak kullanacaklar.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2012, 14:40:34 »
hava savunmali lazer sistemini yapamayan abd kopan parcalanan uzuvlari nasil geri getirecek gercekten ben de cok merak ediyorum

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #8 : 17 Ağustos 2012, 15:48:50 »
hava savunmali lazer sistemini yapamayan abd kopan parcalanan uzuvlari nasil geri getirecek gercekten ben de cok merak ediyorum
Kertenkelelerin kuyrukları gibi.
Bu arada hava savunmalı lazer sistemi nedir?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #9 : 17 Ağustos 2012, 17:04:03 »
Kertenkelelerin kuyrukları gibi.
Bu arada hava savunmalı lazer sistemi nedir?
  dil sürtüşmesi oldu galiba  :)
Özgürlük için Pardus...