Gönderen Konu: REKARNO  (Okunma sayısı 15878 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı amiral

• DefenceTurk
  • *
  • 0
    • Askeri Tasarımlar - konsept dizaynlar
REKARNO
« Yanıtla #10 : 01 Kasım 2010, 21:13:42 »
Yeni klavye aldın mı? bu arada ingilizce klavyede küçük " ı " olduğunu ilk defa burada görüyorum :) " ı " Türkçe karakter değilmi? :D

neyse zaten " gözümsün " demiş. Türkçe karakter kullanmış. eee okul ne oldu? meslek seçimini ne yaptın? aydınlat bizi ;)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
REKARNO
« Yanıtla #11 : 03 Kasım 2010, 09:53:30 »
Ünal abi Valla haberler sizde, uzun zamandır çok aktif olamıyorum sitede bariz fark etmişsinizdir.
Okul hala devam ediyor git gel açıktan birşey fark etmiyor bi iki dönem sonra belki mezun olma ihtimalim var...
 Mesleğe gelince Bizim pederin yanında çalışıyorum. Aklımın ucundan geçmeyecek meslek icra ediyorum... Bi tahmin edin bakalım  ::) Ben söylüyeyim hemen Organik Tarım ürünleri satıyoruz avrupaya ve dünyaya.. ;) Ne alaka derseniz bende anlamadım ama iş güzel şimdilik idare ediyoruz.

Klavyeye gelince Eskisi yerli yerinde duruyor. Şirketimiz Aydında bu yüzden başka bilgisayarlardan giriyorum siteye..Doğal olarak Türkçe yazabiliyorum artık. Ama fazla vakit bulamıyorum maalesef..

Olaylar şimdilik böyle..

Aslında bende sizi merak ediyorum ne yapıyosunuz hayat nasıl akıyor, ama hepimizin ayrı işleri var pek ilgilenemiyoruz birbirimizle...

Benimde zaten aklımda birşey vardı onu paylaşacaktım sizinle..

Sitede sadece birbirimizle konuşmak için bir bölüm açsak nasıl olur..Sonuçta hepimiz kardeş gibiyiz ve az çok birbirmizle dertleşiyoruz. sohbet bölümümüz var ama pek işlevi yok sanıorım... neyse fazla uzatıp zamanınızı almıyayım..

İyi oluyor böyle sizlerin hatrını sormak sizin benim hatırımı sormanız..Hepiniz sağolun. Sizde olmasanız kim beni merak edecek Varolun... :)

Son birşey ekliyeyim Bu mesajları yanıtlıyınca yazı bölümünün yarıdan sonrasını görenmiyorum..kafaya göre yazıyorum. anlamadım bu siztemi..Bi el atsanız şuna?  Şu yazdıklarımı göremiyorum mesela :D

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
REKARNO
« Yanıtla #12 : 03 Mart 2012, 13:06:44 »
Atarsa 170  ;D

Herkese tekrar merhaba. Çok uzun bir aradan sonra tekrar burdayım.Şu anda askerdeyim. 6 ay sonra görüşmek dileğiyle...

Gidişim kötü oldu,dönüşüm muhteşem olacak.. ;)

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 26
REKARNO
« Yanıtla #13 : 03 Mart 2012, 13:37:56 »
Atarsa 170  ;D

Herkese tekrar merhaba. Çok uzun bir aradan sonra tekrar burdayım.Şu anda askerdeyim. 6 ay sonra görüşmek dileğiyle...

;D Hadi bakalım askerağa.Şu muhtesem dönüşünü  :o :o gözle bekliyoruz.Yalınız 22 aralıktan önce gel...

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
REKARNO
« Yanıtla #14 : 03 Mart 2012, 13:41:21 »
Atarsa 170  ;D

Az kalmış demesi  kolay  ,  Allah yardımcın olsun  , bekliyoruz  :)

Çevrimdışı Türkistan

• İntikam Sıcak Yenen Bir Yemektir !!!
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • '' ... Bekle Beni İntikam !!! ... ''
meble ogrodowe
« Yanıtla #15 : 04 Temmuz 2012, 02:10:13 »
''  İntikam'ın Kanlı Olanı Makbüldür !!! ... ''

Çevrimdışı Türkistan

• İntikam Sıcak Yenen Bir Yemektir !!!
  • DefenceTurk