Anket

Sizce Heronlar için yapılan anlaşma iptal edilmeli mi?

Evet edilmeli.
1 (100%)
Hayır edilmemeli.
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 1

Gönderen Konu: Heron’lar için soru önergesi  (Okunma sayısı 46051 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #140 : 09 Mart 2011, 20:48:26 »
Ama yazdıkları genelde çok aşırı derecede aynı. Bazı konularda özellikle kelimeler bile benzer. O nedenle görüdüklerinden çok farklı olduklarını düşünüyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #141 : 09 Mart 2011, 21:01:38 »
Evet çoğu konuda aynı, ancak onların "tümden gelen" değil "tüme varan" olduğunu düşünüyorum.

Zaman!a baktığınızda dini bir gazetedir. Bugünkü durumu arkasındaki cemaatin klasik "ezilen dindarlar" söyleminin ürünüdür. Star ise politik ve ekonomik olarak iktidarı destekleyici yayın yapmak amaçlı diğer kısımları "iş olsun" diye yapan bir gazetedir. Taraf ise sözde demokrat ve liberal; herkes için özgürlük istediğini söyleyen bir yapıya sahiptir. Mesela bir kadın cinsel organının resmini yayınlar, pkk jargonuyla konuşarak şehitlerimize ölü teröristlere gerilla der, vesaire. Taraf gazetesinin yaptığı yayını geçmişte birkaç a.a. kitabı okumuş olanlar hemen tanır. İlk sayfasından son sayfasına kadar a.a kokan bir gazetedir.

Örneğin iş askere çatmak olunca üçünün de işine gelir, bahsettiğim sebeplerden dolayı. Ancak ayrıldıkları yönler vardır. Taraf katıksız bir asker düşmanı olduğu için askere çatmak söz konusu olduğunda bhükümeti bile tanımaz, "paşasının başbakanı" diye manşet atar. Buna karşılık star hükümetin politikasına paralel yayınını sürdürür, ogün asker dövülecekse döver, sevilecekse sever. Zaman ise genelde hükümetle paralel ama ait olduğu cemaat söz konusu olunca hükümet çizgisinin dışına çıkabilmektedir.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #142 : 09 Mart 2011, 21:04:06 »
Tarafla Zamanın ve Starın organik bağı yok.

dışarıdan bakınca, elimle ayağımın, ağzımla karaciğerimin de bağı yok. ama hepsi aynı beyinden emir alıyor  ;)
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #143 : 09 Mart 2011, 21:04:40 »
Bütün bunları biliyor ve halen farklı görünümlü ama aynı olduklarını düşündüğümü söylüyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #144 : 09 Mart 2011, 21:12:48 »
Star ile Zaman birbirine yakın Star kadrosunda Zaman'ın eski yazarları da bulunuyor. Taraf da aynı olmakla birlikte, çok daha tehlikeli. Adamlar bir şeyleri bir yerlerden öğreniyorlar. Cemaatle de ilgilerinden ziyade mesela Zaman'da yayınlanmamış şeyleri yayınlıyorlar. Ve dindar da değiller. Hatta ben alalen din hakkında konuştuklarını da okumadım. Zaman yıpranmasın diye Tarafı kullanma gibi bir şey de söz konusu olamaz çünkü Zaman'ın tuzu kuru. Arkada iktidar ve döşeyebildiği kadar muhalefete askere döşüyor. Ama zaman'da daha çok üst düzey malum askerlere tepki var. Kurum olarak yerden yere TSK'yı yerden yere vurmuyor. Taraf ise fena...

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #145 : 10 Mart 2011, 11:06:16 »
AKP seçimlerden sonra tek başına iktidar olamazsa, özellikle taraf'ın etkinliği yok olur.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #146 : 10 Mart 2011, 11:57:38 »
Şu an tek iktidar var, amaçlarda bir yerde birleşiyor sorunsuz haber yapıyorlar.

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #147 : 10 Mart 2011, 14:30:47 »
Taraf Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. de toplam sabit yatırım tutarı 16 milyon 432 bin 607 lira olan komple yeni yatırım için yatırım teşvik belgesi aldı. 09-02-2011

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #148 : 10 Mart 2011, 16:01:37 »
AKP seçimlerden sonra tek başına iktidar olamazsa, özellikle taraf'ın etkinliği yok olur.
AKP tek başına iktidar olacak CHP ve MHP karışacak liderleri değişecek ... anayasaya hazırlanacak ve Türkiye'ye Başkanlık sistemi gelecek.
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #149 : 10 Mart 2011, 16:36:15 »
Şu an tek iktidar var, amaçlarda bir yerde birleşiyor sorunsuz haber yapıyorlar.
iktidar olabilecek düzeyde başka bir  partimi varki?  meclise  terörist partisi bile  önerilerde bulunurken  chp ve mhp  boş boş konuşmak dışında hiç bir icraat  yapmıyor  , yoksa yaptıda benmi görmedim ?pardon  kılla tüyle ilgili  bir  öneride bulunup  onu yapmışlardı ,  yani  yarında  tek iktidar olur  öbürgünde ,   konuşmak dışında tek bir yenilikte bile imzası olmayanlar var olmaya devam ettiği müddetçede  tek iktidar olmaya devam edercektir