Anket

Sizce Heronlar için yapılan anlaşma iptal edilmeli mi?

Evet edilmeli.
1 (100%)
Hayır edilmemeli.
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 1

Gönderen Konu: Heron’lar için soru önergesi  (Okunma sayısı 45710 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #130 : 03 Mart 2011, 22:49:24 »
19-20 Ocak tarihlerinde sınırı geçen PKK’lı bir grup Heron tarafından görüntülendi. Askerî- bir yetkili, çatışmaların yakın olduğunu öne sürdü

PKK’nın eylemsizlik kararını sona erdirmesinin ardından önümüzdeki günlerde Güneydoğu’da sıcak çatışmaların yaşanacağı öne sürülüyor. İddianın sahibi ise elinde Heron görüntüleri bulunan askerî bir yetkili. Askerî yetkiliye göre Türk Silahlı Kuvvetleri önümüzdeki birkaç gün içerisinde operasyonlara başlayacak ve seçim öncesi bölgeden yine şehit haberleri gelecek.

Heron görüntülerine göre 19-20 Ocak 2011’da 12 kişilik bir PKK’lı grup Türkiye’ye sızıyor. Grup havadan 22 saat görüntüleniyor. Ancak Heron, yakıtının bitmesi üzerine merkeze geri dönüyor.

Taraf

Klasik kalıptan çıkma haber. Aynı kaynağın aynı kelimlerle yazdığı yönlendrme haberleri. Öne sürülüyor, askeri bir yetkili...
Bir tek darbeci genelralleri vs unutmuşlar. STV haber yayını adeta.
Heron düştü acaba neden? Zamanlama mthiş. Tam da pkk eylemsizlik dönemini bitirdiğinde vs vs. Halkı paranoyak hale getiren zihniyetin fabrikasından çıkma bir haber. Sanki aynı kaynak değildi, teröristler asklerimizi şehit ederken heron görüntülerini sızdıran ajanlar. Ne yazık ki koyun gibiyiz. Her önümüze konanı sorgulamadan mideye indiriyoruz. Kim çekiyorsa o yöne gidiyoruz. Düşünmekten aciziz. İlle fanatik seviyede taraf olmak zorundaymışız gibi hissediyoruz. Kendi kendimizi yiyoruz da haberimiz yok.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #131 : 03 Mart 2011, 23:38:28 »
19-20 Ocak tarihlerinde sınırı geçen PKK’lı bir grup Heron tarafından görüntülendi. Askerî- bir yetkili, çatışmaların yakın olduğunu öne sürdü

PKK’nın eylemsizlik kararını sona erdirmesinin ardından önümüzdeki günlerde Güneydoğu’da sıcak çatışmaların yaşanacağı öne sürülüyor. İddianın sahibi ise elinde Heron görüntüleri bulunan askerî bir yetkili. Askerî yetkiliye göre Türk Silahlı Kuvvetleri önümüzdeki birkaç gün içerisinde operasyonlara başlayacak ve seçim öncesi bölgeden yine şehit haberleri gelecek.

Heron görüntülerine göre 19-20 Ocak 2011’da 12 kişilik bir PKK’lı grup Türkiye’ye sızıyor. Grup havadan 22 saat görüntüleniyor. Ancak Heron, yakıtının bitmesi üzerine merkeze geri dönüyor.

Taraf

Klasik kalıptan çıkma haber. Aynı kaynağın aynı kelimlerle yazdığı yönlendrme haberleri. Öne sürülüyor, askeri bir yetkili...
Bir tek darbeci genelralleri vs unutmuşlar. STV haber yayını adeta.
Heron düştü acaba neden? Zamanlama mthiş. Tam da pkk eylemsizlik dönemini bitirdiğinde vs vs. Halkı paranoyak hale getiren zihniyetin fabrikasından çıkma bir haber. Sanki aynı kaynak değildi, teröristler asklerimizi şehit ederken heron görüntülerini sızdıran ajanlar. Ne yazık ki koyun gibiyiz. Her önümüze konanı sorgulamadan mideye indiriyoruz. Kim çekiyorsa o yöne gidiyoruz. Düşünmekten aciziz. İlle fanatik seviyede taraf olmak zorundaymışız gibi hissediyoruz. Kendi kendimizi yiyoruz da haberimiz yok.
At gözlükleri veya da koyun güdüsü... bunlar birer haber ve sizler bunları süzecek kabiliyete sahipsiniz.Kimin süzgeci nasıl süzer o beni ilgilendirmez.Bütün haber kanallarını takip ederim  ve ajansları okurum.
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #132 : 03 Mart 2011, 23:48:32 »
Açıkcası ben ne at gözlükleri takıyorum, ne de koyun sürüsüne dahilim. Ancak bu haberin kaynağından çıkan zırvaları gördükçe hehalde başka bir ülkede yaşadığımı düşünüyorum. Bizi korumakla görevli ordu tümden çeteci, terörist ve gibi anlatıyor bu kaynak. İşlerine öyle geliyor çünkü. Haberlerinde hep kendi çıkarlarına uygun olarak birilerinin birşeyleri belirttiğini, öne sürdüğünü vs söylüyorlar. Onlara göre komutanlar kaçakçı, darbeci, yolsuzluk vs işleriyle meşgul insanlar. Vatansever değil. Milletin en güvendiği kurum ya, onu da lekelemek gerek tabi. Bunca yıl terörle mücadele eden başkaları zaten. Güzel beyin yıkıyorlar. İnsanları etiketliyorlar. Oysa bir mahkemedeki dava bile sonuçlanmadan sanıklar suçlu sayılmaz. Eh burası böyle.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2011, 00:02:10 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #133 : 04 Mart 2011, 00:07:47 »
tanıdığım yaşlı bir amca vardı bazen şu cümleyi kurardı elinde tuzlukla koşmaya başladı yine.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #134 : 04 Mart 2011, 14:31:46 »
Taraf ile STV biraz farklı. Taraf bambaşka bir yayın kuruluşu ve ben hala anlamadm. Sanki arkası karanlık...

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #135 : 04 Mart 2011, 14:45:38 »
Taraf ile STV biraz farklı. Taraf bambaşka bir yayın kuruluşu ve ben hala anlamadm. Sanki arkası karanlık...
ne  birazı  tamamen  farklı ,   stv  ikdidar  yandaşı  haberler  yapar  yani stv nin  kime  taraftarlık yaptığı ortada   ama  tarafın  hangi  tarafta  olduğu  belli değil  alayına  saldırıyor   tsk nın  gizli  belgelerine  nasıl  ulaşıyor  devletin  gizli belgelerine  nasıl  ulaşıyor  bilmiyorum  ama  ortalığı karıştırmakta  tarafın  üzerine  yok

Çevrimdışı çiğil42

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #136 : 08 Mart 2011, 11:09:28 »
stv,zaman,taraf bunlara bugün ve starı da ekleye bilriz hemen hemene yakın medyalar tarafın böyle ordu ile ilgili belgelerin cıkması ise ordu içindeki cemaat üyesi vatan severlerin verdiği belgelerdir zamanın trajı yüksek olduğu için yıpratmak istemiyorlar tarafı kulanıyorlar o kadar.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #137 : 09 Mart 2011, 18:53:29 »
Tarafla Zamanın ve Starın organik bağı yok. Taraf liberal, zaman muhafazakar, starda da Ergenekondan yargılanan Şamil Tayyar falan var.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #138 : 09 Mart 2011, 20:13:35 »
Tarafla Zamanın ve Starın organik bağı yok. Taraf liberal, zaman muhafazakar, starda da Ergenekondan yargılanan Şamil Tayyar falan var.

Bence hepsi farklı görünümde ama aynı kaynağa bağlı.

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #139 : 09 Mart 2011, 20:44:21 »
Bence hepsi farklı kaynağa bağlı. Zaman zaten malum. Taraf'ın sadece a.a. nın kişisel gayretleriyle kurulmuş ve yayın yapan bir gazete olduğunu düşünüyorum. Star ise bilindiği gibi hükümete yakın bir işadamı tarafından "hükümeti desteklemek" için kullanılan bir gazete.

ruhumuz var teslim etmeden önce