Anket

Sizce Heronlar için yapılan anlaşma iptal edilmeli mi?

Evet edilmeli.
1 (100%)
Hayır edilmemeli.
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 1

Gönderen Konu: Heron’lar için soru önergesi  (Okunma sayısı 45712 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
TSK’dan flaş HERON açıklaması
« Yanıtla #110 : 27 Ekim 2010, 17:31:33 »
kimsenin devlet kuruluşlarına taş atma veya karalama gibi bir düşüncesi yok.

Öyle bir var ki!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #111 : 27 Ekim 2010, 21:45:34 »
İsabet olur.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 26
« Yanıtla #112 : 28 Ekim 2010, 04:10:36 »
 syn.skywolf,birbirimizin kalbini kırarak bir yere varamayız.düzgün bir üslup doğrultusunda herkez istediğini düşünebilirde yazabilirde.ama siz dersiniz ki istediğini yazamaz eyvallah bizde okuruz ne yapalım.devlet kurumları kimsenin babasının dükkanı değil.fani dünyada herkez gelip geçici.bu gibi formlarda bizler ne için uğraşıyoruz ve tartısıyoruz?tabiki ülkemizin askeriyle,polisiyle,sanayisiyle,ekonomisiyle hele hele teknolojisiyle ileri ülke olması için.onun içindirki ufak tefek şeylerden birbirimizi üzersek anca zıtlaşma olur.saygılar.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #113 : 28 Ekim 2010, 10:07:11 »
syn.skywolf,birbirimizin kalbini kırarak bir yere varamayız.düzgün bir üslup doğrultusunda herkez istediğini düşünebilirde yazabilirde.ama siz dersiniz ki istediğini yazamaz eyvallah bizde okuruz ne yapalım.devlet kurumları kimsenin babasının dükkanı değil.fani dünyada herkez gelip geçici.bu gibi formlarda bizler ne için uğraşıyoruz ve tartısıyoruz?tabiki ülkemizin askeriyle,polisiyle,sanayisiyle,ekonomisiyle hele hele teknolojisiyle ileri ülke olması için.onun içindirki ufak tefek şeylerden birbirimizi üzersek anca zıtlaşma olur.saygılar.

Kusura bakmayın. Bu forum da kimsenin babasının dükkanı değil. Kimse kafasına göre kimseyi karalayamaz, iftira atamaz. Kimse minareyi çalıp uygun bir üslupla kılıf uyduramaz. Kimsenin iyi niyetimizi  kötüye kullanmasına izin vermeyiz.  Bunu da üye olurken kabul ettiğiniz kurallarımızda açıkça belirtiyoruz. Herkez o kurallar çerçevesinde düşüncesini ortaya koyar.

evet dediğiniz gibi tsk ile uğraşanlar var size katılıyorum ancak bu kişilerin söylediklerinin hepsi de yalan değil hatta hiçbiri değil.

DEFENCETURK.COM ÜYELİK SÖZLEŞMESİ VE KURALLARI

8 - Yargıda veya soruşturmada olan bir dava veya konuyla ilgili olarak, adaletin sağlanması çalışmalarını olumsuz yönde etkileyecek, herhangi bir kanıta, belgeye dayandırılmamış iddiaların ve söylemlerin site içerisinde dile getirilmesine izin verilmez.

Ayrıca aynı şekilde kişi ve kurumlar hakkında herhangi bir kanıta, belgeye dayandırılmamış iddialara ve söylemlere yer verilmemektedir.

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #114 : 13 Kasım 2010, 01:14:48 »
Orduyu en çok kendisi yıpratıyor ha bu durum kimin umrunda dersen benim umrumda.Emeklilik planı yapan komutan istemiyorum.(kim olduğu malum) 2 meslekte emeklilik yoktur.Birisi askerlik mesleğidir...İkincisi doktorlardır.Yanı başında adam can çekişse ve sen ben emekli doktorum banane arkadaş diyemezsin...Bu konuda çok doluyum 150 sayfa yazarım sorumluların sorumsuzluklarından bıktım usandım...

40 sene önce Harbiye de ettikleri yeminleri hatırlıyamıyorlarsa ceviz tavsiye ediyorum hafızaya iyi gelir...

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #115 : 03 Mart 2011, 12:23:01 »
BATMAN’ın Dargeçit İlçesi’nde Heron adı verilen insansız hava aracı, keşif uçuşu sırasında düştü.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terörle mücadelede istihbarat amaçlı kullandığı Heron adı verilen insansız hava aracı, Mardin’in Dargeçit İlçesi kırsal kesiminde keşif uçuşu yaptığı sırada belirlenemeyen nedenle düştü.

Temelli Köyü’nde Ilısu Barajı inşaat çalışmalarının sürdüğü alana 5-6 kilometre mesafede dağlık alana bu sabah saatlerinde düştüğü belirtilen Heron’u bulmak için güvenlik güçlerinin çalışmasının sürdüğü belirtildi

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17172366.asp?gid=373

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #116 : 03 Mart 2011, 12:41:31 »
gitti milyonluk  uçak   :(  allahtan   yerleşim birimine  felan düşmedi   iyiki insansız   

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #117 : 03 Mart 2011, 13:03:37 »
Zamanlama nasıl ama?
Tam zamanı bu itler için değil mi?

Bu işte bir iş var...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #118 : 03 Mart 2011, 13:22:05 »
O işte bir iş olsa ne olur. Bir tane düştü, hepsi değil.

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Mardin'de Heron düştü
« Yanıtla #119 : 03 Mart 2011, 14:00:22 »
Bir tane de bir tanedir..

Zaten kaç tane vardı elimizde? Bu gidişle hiç kalmayacak..