Gönderen Konu: MİLGEM PROJESİ  (Okunma sayısı 355809 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: MİLGEM PROJESİ
« Yanıtla #610 : 29 Eylül 2019, 18:20:34 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #611 : 29 Eylül 2019, 18:34:52 »
Alıntı

« Son Düzenleme: 29 Eylül 2019, 18:49:57 Gönderen: カメせ »

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 358
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #612 : 29 Eylül 2019, 20:27:09 »
İstif sınıfından ses yok gene bugün denize indirilecek diye düşünüyordum.... :-\ :-\
Evet bende bugün artık iner denize diyordum.
Bu gidişle 2022 den önce envantere giremez bu gemi.

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 358
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #613 : 30 Eylül 2019, 01:31:07 »
RAM arkasında aselsan lazer silahı var. Ben 1-2 hafta önce demiştim milgeme lazer takılsa diye, takılmış bakın :D umarım diğer gemilere entegre olur.
Ram’ın arkasındaki ASELSAN  Ahtapot sistemi olmasın?

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #614 : 30 Eylül 2019, 10:34:59 »
RAM arkasında aselsan lazer silahı var. Ben 1-2 hafta önce demiştim milgeme lazer takılsa diye, takılmış bakın :D umarım diğer gemilere entegre olur.
Ram’ın arkasındaki ASELSAN  Ahtapot sistemi olmasın?
Aynen aselsan piri kas

Çevrimdışı muyesseroglu

• DefenceTurk
  • *
  • 6
  • DefenceTurk.com
    • Ertuğrul Müyesseroğlu
« Yanıtla #615 : 30 Eylül 2019, 12:44:41 »
Lazer ile yapılan saldırı tespit edilebiliyor mu?
Ertuğrul Müyesseroğlu
Dijital Pazarlama Danışmanı & Eğitmen
ertugrulmuyesseroglu.com

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #616 : 30 Eylül 2019, 16:34:55 »
Milgemlerdeki metal çöküntü sorununu hala çözebilmiş değiliz. Bu yüzden kendimizi yırtıyoruz özel yapsın şunu diye , özel parayı harcar kaliteli kaynağıda kaynakcıyıda her türlü bulur. Milgeme dışardan bakınca battaniye örtülmüş gibi çukurluklar var.
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2019, 16:36:30 Gönderen: DonnieBrasco »

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #617 : 30 Eylül 2019, 16:44:19 »
Onlar rüzgardan olan çöküntüler. Gövde başka üst kısım başka üstündeki saç rüzgar ile çöküyor kaynakla alakası yok. Yabancı gemilerde benzer durumdalar. Gövdeyi deniz üst kısmı rüzgar çökertiyor. Sonuçta ağırlığında önemi var bu bir gemi motorla hareket ediyor personeli rüzgardan yağmurdan güneşten koruyan kısım tank gibimi üretilecek çökmesin diye. Stealth ede çok takılmayalım sonuçta bunlar bir F35 değil radarda kabak gibi görünen gemiler hepsi
beğen

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #618 : 30 Eylül 2019, 16:48:23 »
Onlar rüzgardan olan çöküntüler. Gövde başka üst kısım başka üstündeki saç rüzgar ile çöküyor kaynakla alakası yok. Yabancı gemilerde benzer durumdalar. Gövdeyi deniz üst kısmı rüzgar çökertiyor. Sonuçta ağırlığında önemi var bu bir gemi motorla hareket ediyor personeli rüzgardan yağmurdan güneşten koruyan kısım tank gibimi üretilecek çökmesin diye. Stealth ede çok takılmayalım sonuçta bunlar bir F35 değil radarda kabak gibi görünen gemiler hepsi
Hayır bizzat kaynak kalitesiyle alakalı bir durum gibi görünüyor. Kaynak ısısından dolayı yaşanan çekme bunun adı. Keşke kaynaktan iyi anlayan biri yazsada daha iyi bilgi sahibi olsak.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #619 : 30 Eylül 2019, 16:51:50 »
Hayır bizzat kaynak kalitesiyle alakalı bir durum gibi görünüyor. Kaynak ısısından dolayı yaşanan çekme bunun adı. Keşke kaynaktan iyi anlayan biri yazsada daha bilgi sahibi olsak.

Haksızsın demiyorum ama aynısını çok daha büyük bir gayret ile öfke ile resimleyerek filan ben yazmıştım forumlarda bayağı mevzu olmuştu sonuçta böyle bir açıklamada ikna oldum genel izah böyleydi Tabi bir çok kişide Amerikan gemilerinin filan perişan halini koydu tartışmaya. Yani senden çok önce ben takıldım bu form bozukluklarına yıllar önce hatta galiba ikinci gemi filan yokken. Belki kaynaktanda olur belki malzemeden belki rüzgardan ama bize özel bir durum değil bu. Açıyı ışığı iyi yakalarsan jilet gibi sandığın gemilerde böyle görünüyor
beğen