Gönderen Konu: Komşudan fiyasko tatbikat  (Okunma sayısı 4145 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Komşudan fiyasko tatbikat
« : 10 Nisan 2012, 23:14:09 »

10 Nisan 2012, 21:23

Yunanistan 6 Nisan günü, büyük bir tatbikat yaptı

Tuncer Bahçivan

Yunan Deniz ve hava Kuvvetleri 6 Nisan günü, kod adı "Pyrpolitis" olan bir tatbikat yaptı. Senaryoya göre, deniz komandoları işi bitridiğinde sahile inmiş bir Chinook helikopterine binip üsse döneceklerdi. "İşi" bitiren tosunlar süratle helikoptere yaklaşmaya başladı (üstte). Denizde helikopterin 2 rotorunun yarattığı hafif bir yapay fırtına var...

Saldırı botundaki özel kuvvetler timi helikoptere iyice yaklaşmış durumda, sözde botla birlikte cup diye içeri dalacaklar...

Fakat evdeki hesap çarşıya uymuyor, içeri dalamıyorlar ve helikopter de kalkıyor. Özel komandolar paldır küldür denize dökülüyor. Bu olay karada olsaydı aslan Yorgocuklar ciddi hasar görürdü. Neyse komşuya geçmiş olsun diyoruz. Yaralananlara da acil şifalar. www.gazeteci.tv

http://www.gazeteci.tv/komsudan-fiyasko-tatbikat-145205h.htm
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2012, 10:24:44 »
 ;D  Bari şu fotoğrafı yayınlamasalardı  :D

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 26
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2012, 11:33:08 »
verilmiş sadakaları varmıs.ya helikopteri düşürselerdi ;D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2012, 12:26:15 »
verilmiş sadakaları varmıs.ya helikopteri düşürselerdi ;D

+1 Epey güldüm buna. Güzeldi.

Kardak krisi sırasında başarmışlardı bunu. :D
Helikopterleri düşmüştü o kargaşada. Komik varlıklar Yunanlılar. Ezikler. Türk korkusu nedeniyle kendilerini rezil ediyorlar. Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış...  ;D ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Ati

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2012, 21:28:20 »
ehehe :D bu helilerin denize inme özelliği olduğunu bilmiyordum. bizim skorskyler yapamaz heralde bunu dimi?

Çevrimdışı RocKhan

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #5 : 17 Nisan 2012, 18:58:09 »
 Bunlar daha önce ''tatbikat yapmaya hazırmıyız değilmiyiz'' diye bir tatbikat yapsınlar, onu geçerlerse bu sefer ''savaşa hazırmıyız değilmiyiz'' tatbikatı yapabilirler :D