Gönderen Konu: Milli Savunma Sanayinden Genel Haberler  (Okunma sayısı 197534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı altay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Milli savunmada milli atak
« Yanıtla #100 : 23 Ocak 2012, 21:53:12 »
hemen her projenin nu yıl içinde veya sonuna kadar üretime geçeçği söylenmiş imkanı varmı bana biraz zor gibi geldi?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #101 : 24 Ocak 2012, 08:17:14 »
hemen her projenin nu yıl içinde veya sonuna kadar üretime geçeçği söylenmiş imkanı varmı bana biraz zor gibi geldi?

Bu projelerin bu tarihlerde üretime geçeceği şimdi planlamadı ki zor gelsin. Seneler öncesinden planladılar ve plana göre devam ediyorlar.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #102 : 24 Ocak 2012, 17:17:30 »
Bu projelerin tarihi onceden belirlenmistir hocam.Bu sene icin hedefler soyle;5 Adet Anka teslimati,Gokturk´un Cin´den firlatilmasi,Atak helikopterinin acil alim kismi olanin teslimati.
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı AYDIN

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #103 : 24 Ocak 2012, 20:50:07 »
Bu tankın zırhı bor alaşımlı yapılsa durdurulamaz bir tank olur.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #104 : 24 Ocak 2012, 20:51:17 »

Ne alaka?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı kub1lay

• DefenceTurk
  • *
  • -1
« Yanıtla #105 : 24 Ocak 2012, 20:52:48 »

Tank için emin değilim ama nurol holding bor karbür zırh plakaları üretiyor tank içinde uygulanabilir.

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #106 : 24 Ocak 2012, 21:11:16 »
Alıntı
Milli tankın tasarımının olgunlaştırıldığını dile getiren Bayar, ''Mimariyi oturtacağız. Detay projeyi yapıyoruz...

Bu habere sevinecek çok arkadas var  :)

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #107 : 25 Ocak 2012, 08:52:30 »

Tank için emin değilim ama nurol holding bor karbür zırh plakaları üretiyor tank içinde uygulanabilir.
Tanklar  için bor  uygun değil , tanksavar silahları  borun  erime  sıcaklığından daha fazla  ısı  oluşturuyor  , tanklar  için  en  uygun zırh  seramik  katkılı  zırhlar ,  her  söylenilene  inanmayın  , daha  önce  SKYWOLF arkadaşımız bor kullanılan zırhları  detaylı bir  resimle  anlatmıştı ,  bor  karışımlı  zırhlar  hafif olduğu  için  hava  araçlarında  tercih  ediliyor.

Çevrimdışı kub1lay

• DefenceTurk
  • *
  • -1
« Yanıtla #108 : 25 Ocak 2012, 10:53:09 »

Tanklar  için bor  uygun değil , tanksavar silahları  borun  erime  sıcaklığından daha fazla  ısı  oluşturuyor  , tanklar  için  en  uygun zırh  seramik  katkılı  zırhlar ,  her  söylenilene  inanmayın  , daha  önce  SKYWOLF arkadaşımız bor kullanılan zırhları  detaylı bir  resimle  anlatmıştı ,  bor  karışımlı  zırhlar  hafif olduğu  için  hava  araçlarında  tercih  ediliyor.

Bilgilendirme için sağol enes

Çevrimdışı okanaybek

• DefenceTurk
  • *
  • 0
28 Haziranda şov var!
« Yanıtla #109 : 11 Haziran 2012, 16:43:23 »
O gün geldiğinde Türkiye'nin beklediği yerli katkılı savunma ürünleri havalanacak

28 Haziran 2012'de Türkiye'nin beklediği yerli katkılı savaş araçları havalanacak.

Devlet büyüklerinin de katılacağı törende T-129 saldırı helikopteri, Anka İnsansız casus uçak ve iki kişilik Hürkuş eğitim uçağı uçuş yapacak.

Böylece gerçekletirilecek gösteriyle, yapılan spekülasyonara da son verilmiş olacak.

Uçaklar ve saldırı halikopteri, Devlet yetkilileri medya ve halk huzurunda topluca uçmuş olacaklar.

Öte yandan Türkiye'nin uzun menzilli hava savunma füze sistemleri için planladığı 5.5 milyar dolarlık dev ihalenin de, 4 Temmuz günü sonuçlanıp açıklanacağı iddia ediliyor.

İhaleye Çin, Rus ve Amerikan firmaları katılacak.

www.gazeteci.tv