Gönderen Konu: Allah'ın izniyle Türk uçaklarını düşüreceğiz  (Okunma sayısı 3530 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612

Allah'ın izniyle Türk uçaklarını düşüreceğiz

Irak Parlamentosu, Türkiye'nin Irak topraklarında gerçekleştirdiği PKK harekatlarına sert çıktı.
26.09.2012 - 04:25

Irak Parlamentosu Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı İskender Vitvit, Türkiye'nin Kandil'i bombalarken Irak hava sahasını ihlal etmesine sert tepki gösterdi. New York Times Gazetesi'ne konuşan İskender Vitvit, "Türkiye'nin Irak topraklarında PKK'yı hedef aldığı saldırılara karşı ordumuz hazırlanacak. Allah'ın izniyle bu uçakları düşürmek için Irak'ı silahlandıracağız" dedi.
RUSYA'DAN HAVA SAVUNMA SİSTEMİ

Suriye'deki krizin Irak'ı İran'a yaklaştırdığı belirtilen haberde Türkiye'nin Kandil'de PKK merkezlerini hedef alması da ele alındı. Gazeteye konuşan Amerikan ordusunun Irak'taki gücünden sorumlu Tuğgeneral Robert L. Caslen Jr. "Irak hava sahasını kontrol edecek güçte olmadığını kabul ediyor ve bu konuda çok hassas. Türk jetleri Kürt hedefleri vurmak için Irak hava sahasına her girdiğinde bunu görüyor, biliyorlar ve bu güçlerine gidiyor" diye konuştu. Bu arada Irak yönetiminin, Rusya'dan hızlı bir şekilde teslim edilecek hava savunma sistemlerini satın almak için müzakerelerde bulunduğu da belirtildi.

http://www.ensonhaber.com/allahin-izniyle-turk-ucaklarini-dusurecegiz-2012-09-26.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2012, 08:39:59 »
Şimdi hangi yetkilimiz bu çakala cevap verecek acaba? Çok merak ediyorum meydanlarda siyasi şov sağlama amacıyla sağa sola savaş naraları atan siyasetçilerimiz buna cevap verecekler mi?

Türk uçakları Irak hava sahasını neden ihlal ediyor, bu çakal bilmiyor mu?
Türk uçaklarının Irak'ta uçmalarının nedeni ülkesinde hergün bombalar patlatan terör örgütünün onlarca eğitim kampının orada olması olabilir mi acaba? O kadar teröristin orada eğitim görerek ülkemizde kan dökmesi ihlal değil de, kendilerinin yapması gereken  işi bizim yapmamız, o kampları bombalamımız ihlal oluyor. Neredesin eeeeeeey sağa sola posta koyan başbakan...

Bir de Atatürk'e çamur atmaya kalkarlar. Hepinizi toplasak Ata'nın tırnağının ucu bile etmezsiniz.  >:( >:(
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı AYDIN

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2012, 20:23:48 »
bizleri yönetenler delikanlı olsa ona gereken cevabı şimdiye kadar verirdi ama malesef helal süt emmiş bir lider gelmedi daha inşallah tez zamanda gelirde başımızı eğmeyiz daha fazla.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2012, 23:11:39 »
amerikalilar irakli erkelere kadinlarinin yaninda, irakli kadinlara erkeklerinin yaninda t... ed... acaba iraklilar birkac abd ucagi dusurselerdi iyi olurdu

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2012, 00:09:08 »
bi halt yiyemezler itler sadece ürür
Özgürlük için Pardus...