Gönderen Konu: CH-47 Chinook'un üzerindeki ne işe yarar?  (Okunma sayısı 4543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
CH-47 Chinook'un üzerindeki ne işe yarar?
« : 04 Mart 2012, 12:11:12 »

Helikopterin üzerindeki boru veya çubuk benzeri malzemelerden yapılmış olan sistem ne işe yarıyor bilen var mı?
« Son Düzenleme: 04 Mart 2012, 12:59:38 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı orko_8

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 3
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2012, 13:44:35 »
HF telsiz anteni. Borunun içinde telsiz anten kablosu var, önceki modellerde kablo anten açıktaydı.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2012, 13:48:56 »
HF telsiz anteni. Borunun içinde telsiz anten kablosu var, önceki modellerde kablo anten açıktaydı.

Aynı yerden bahsediyoruz değil mi Arda? Yan pencerlerin üzerindeki balkon korkuluğunu andıran kısımdan...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2012, 14:22:30 »

Eski modellerle aradaki fark açıkça görülüyor. Teşekkürler Orko... :)