Gönderen Konu: Bu fotoğraf hakkında bilgisi olan var mı?  (Okunma sayısı 4085 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Bu fotoğraf hakkında bilgisi olan var mı?
« : 02 Mart 2012, 19:24:58 »

Orko, kesin sen biliyorsundur, ama ben diğer arkadaşların ne gibi yorumlar yapacağını çok merak ediyorum. O nedenle hemen açıklama yapmamanı rica ediyorum :)

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2012, 20:39:09 »
bir uçak gemisinin hangarında resepsiyon/kokteyl veriliyor. duvardaki resimler ve hangardaki uçak amerikan gemisi olduğu izlenimini doğurdu bende. benzeri bir uygulamayı ingiliz kraliçesinin Türkiye ziyareti sırasında, ingilizler de yapmıştı.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2012, 20:44:05 »
8 şubat 2011 - Marmarise gelen uss enterprise gemisinde düzenlenen ağırlama.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2012, 21:38:45 »
Forumda gerçekten çok bilgili arkadaşların var olması insanı çok mutlu ediyor. Peki bu arkadaşlar neden bu aralar çok sessizler? :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SÜVARİ

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2012, 23:35:42 »
Normalde bu geminin dışarıdan çekilmiş fotolarına baktığınız zaman insan büyüklüğünün farkına pek varmıyor.
Ancak hangar girişindeki insanların boyuna bakınca 6 metre Mısır tablasına sahip bir biçerdöverin çok rahat girebileceği ortada  :o